Hayatta asla yapmam dediğiniz birşey yaptınız mı ??

hayatta asla yapmam dediğiniz birşey yaptınız mı ? büyük konuşuruz genelde başkalarını kınarız asla ben öyle yapmam falan bir bakmışız başımıza gelmiş sizin başınıza neler geldi

0|0
19|19

En İyi Kız Görüşü

• neyi kınadıysam başıma geldi. o yuzden hiç kimseyi kınamıyorum. ve büyük konuşmuyorum:(

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• asla bir kızla evlenmeden birlikte olmam dedim oldum. Asla gitme demem dedim dedim. Asla aldatılmam dedim aldatıldım. Asla kendimden taviz vermem dedim verdim. ... daha sölimmi :D

1|1
    0|0
  • asla sigara içmem, içmedim. içeni de pek sevmem. hatta sigara içen kişi kadınsa pek yaklaşmam.

uyuşturucu madde kullanmam

aldatmam. çok şükür bu zamana kadar olmadı, kendi kişiligimi bildigim için bundan sonra da olmaz.

asla baskasını küçük görmem

asla insanları giydiklerine veya cebindeki paralara göre degerlendirmem

asla yolda tükürmem

bunlar geldi şimdilik aklıma :)

1|1
    0|0
    • böyle aslalarla konuşma bak herkes asla dediğini yapmış

• Kendini bilen insanın hayatta belli çizgileri ve prensipleri vardır. Benim de bu çizgilerim belli ve asla aşmam.

• bilmem benim büyük konuştuğum hep başıma geldi yarımda olsa mesela sevgilisi olana bakmam dedim ama birinden etkilenmiştim sevgilisi varmış vazgeçtim ondan ama bakmış oldum o ayrılıp benimle sevgili olmak istemesine rağmen kabul etmedim ama kalben bakmıştım

asla aldatmam dedim bir sevgilim varken başkasına aşık oldum tabiki aldatmadım fiziki olarak görüşme falanda olmadı ama gönül olarak aldatmış oldum öbürüne aşığım diyede bırakmadım tabi başka sebepten bitti

• evet yaptım asla senle çıkmam dediğim kızla 3 sene çıktım ve çıkmam dediğimde çok ama çok çirkindi ama sonradan acayip güzel olmuştu 3 sene sonunda şartlar gereği ayrıldık :(

1|1
    0|0
  • bozuk kızla evlenmem dedim , evleniyodum az daha :D

1|1
    0|0
  • Asla sigara içmem diyordum bir ara 2 ay filan içtim sonra yol yakınken döndüm :)

Asla hattinden fazla alkol kullanmam diyordum çok kez kullandım :)

Asla o motoru almam diyordum bir kaç kişinin aklıma girmesi ile birde baktım o motorun sahibi oluvermişim :)

1|1
    0|0
  • hırsızlık bile biel kötü birşey :) bir ara alışveriş yaptığımda fazladan para üstü verdiler saydım dönüp geri verdim bir kaç defa olmuştu böyle hak geçsin istemem içim rahat etmiyor :) birde sevdiğimi üzmek kıyamıyorummmm

1|0
    0|0
    • onlar tamam peki başkasını kınayıpta aa ben onu asla yapmam dediğin birşeyi yaptın mı sigara içmem asla diyipte içmek gibi

• :) büyük konuşmamak gerekiyormuş işte

• evet yoldaş ufak ufak konuşmak gerekiyor :)

• asla yapmam dedigim ne varsa hepsinide yaptım bir tür lanet gibi bişey sanırım :D

1|1
    0|0
  • "Asla asla demem" diyerek bir paradoks oluşturmam :)

1|1
    0|0
  • bilmiyorum

1|1
    0|0
  • Sana cevap yazmam dedim ama yazdım.

1|1
    0|0
  • asla deyince kesin bi' halt oluyor

1|1
    0|0
  • yaptıum tabi yapmazmıyım

1|1
    0|0
  • Büyük konuşmam derdim büyük konuştum. Paradoksa bak şimdi. Büyük konuşmam dedim büyük konuştum. O halde 'büyük konuşmam' demek te büyük konuşmaysa daha söylerken büyük konuşmuşum. Yaa adamı mala bağlarım böyle ...

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç sigara içmedim, yoksul ve altta kalmışlara zülum etmedim, bunlar benim hiç yapmadığım ve yapmayacağım şeylerin başını çekiyor

0|0
    0|0
    • güzel karakterli kişiliğiniz var demekki peki asla yapmam deyipte yaptığınız birşey oldu mu

• Yani bir şeye asla yapmam diyorsam onu kişilik meselesi haline getirmişimdir o yüzden kolay kolay asla yapmam demem, Başlıca kriterlerim vardır 2 tanesini yazdım

• Yaptim evet. Ben aşık olmam derdim oldum. Sigara içmem derdim. Ağır tiryakisi oldum.

0|0
    0|0
  • Asla 'asla demem' diyordum; geçen bir namussuz yüzünden dedim.

1|0
    0|0
  • İnsan mecbur kalınca herşeyi yapar onun için herşeye ve herkese saygım var .

0|0
    0|0
  • Yaptm devam da ediyorm

0|0
    0|0
  • hayatda hic bir kiz icin kavqa etmem dedim bide bakdim kavqanin ortasindayim hayat iste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• BENİM ÇOOOOOOK OLDU NASIL SAYCAM O YÜZDEN ARTIK HER KELİMEMİN BAŞINDA ASLA BÜYÜK KONUŞMUYORUM VE KINAMIYORUM DİYORUM SONRA ANLATIYORUM BU HUY NE YAZIKKİ BENDE ÇOK VAAAAR KİMİ KINADIYSAM BASIMA GELDİİİİİİ

1|0
    0|0
  • Yaptım hakkaten.

2|3
    0|0
  • Büyük konuşmuyorumm :D :D

1|0
    0|0
  • Büyük konuşmamayı öğrendim ben :))

1|1
    0|0
  • Olmuştur zaman zaman...

0|0
    0|0
  • yaptım. söyleyebilmeyi isterdim ama imkansız :)

1|0
    0|0
  • asla evden kacmam demistim...

simdide asla guvenmem diyorum guvendim gene hemde coook ...

1|0
    0|0
  • çok şey yaptım.

burada yazamayacağım şeyler de var...

ama mesela 18-20 yaşlarındayken asla üstsüz güneşlenmem derdim. şimdi üstlü güneşlenmeyi sevmiyorum...

insan büyük konuşmamalı

1|2
    1|0
    • iyiki büyük konusmussunuz umarım daha cok konusursunuz konusmazsanız bkadının siz halini tanıyamayacaktık :)

• asla demek büyükl konuşmaktır. gördük yaşadık hepimiz :D

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey için ''hayatta yapmam'' demedim.

0|0
    0|0
  • Onunla asla sevgili omam dedim. Yaklaşık 1 yıl oldu. Hala birlikteyiz ve çok mutluyum :)

0|1
    0|0
  • Hayatta böyle bir yalan söylemem derdim hep

İki sene önce o yalanı söyledim

0|0
    0|0
  • yaptım o yüzden büyük konuşmayacaksın

0|0
    0|0
  • hep bunu yaptim zaten

0|0
    1|0
  • ''bakireyim'' yalanı mı söyledin @soran

ben değil ama benim kuzenim de yapmak zorunda kaldı bunu. sonra itiraf etti ve şimdi evliler :)

ve ona ders oldu. tamamen yalansız yaşıyor artık eniştemle.

sen de asla yalan üzerine bir ilişki kurmamalısın. seni ''gerçekten tanıyıp'' seven biri olmalı karşındaki. yalan söylediğin sürece seni tanımamış olacak. ''sen''i tanımadan da asla ''seni seviyor'' olamaz.

0|0
    0|0
    • yok ya öyle bir sıkıntım yok başka konularda yapmam diyipte yaptıklarım oldu

• evet...asla matematik ögretmeni olmam dedim şimdi matematik ögretmeniyimD:

1|0
    0|0
  • asla ona mesaj atmam demiştim ama atmıştım

0|0
    0|0
  • asla sigara içmem dedim ve şu an sigara içiyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...