Şenol Güneş adamlığı abartmıyor mu?

Durup dururken, öylece sebepsizce aklıma Şenol Hoca'nın ne kadar adam olduğu geldi.
Fenerbahçelilere basketbolu sevdiren.
Galatasaraylılara Türkiye kupasının önemini anlatan.
Fernandao'dan bile gol kralı çıkarabilen bu eşsiz zekayı kimler seviyor?
Şenol Güneş adamlığı abartmıyor mu?

0|1
3|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı konularda çok inatçı. Mesela ben olsam kaleye uzakken bir halt oynayamayan Kerim Frei'ı Olcay Şahan'ın yedeği yapmaya çalışmaz, forvet arkasında falan oynatmayı denerdim. Adam sürekli olarak 'Sağ kanatsın sen amuğa goyim' diyor Kerim'e. Kerim'in buna iyi tepki verdiğini görsek neyse de, git gide geriliyor. Gökhan Töre'den de 'Yav ters ayak da neymiş? Sen sol ayaklı değil misin? Kim koydu lan seni sağ kanada' diyerekten defansın arkasına depar atan sol kanat yapmaya çalıştı geçen sene.

Tolga Zengin ısrarı var ki dillere destan mesela.

0|0
    0|0
    • 2ay

Gökhan gibi topu ayağına bekleyerek 23 yaşına gelmiş, çevre kontrolü sıfırın altında biri de hiç verimli olmadı bu yüzden. mesela.

• 2ay

Daha önce Altyapıdan kaleci çıkarmadık ki.. Utkuyu bile başkası çıkardı çok çalışırsa Rüştü gibi iyi olabilir, ha çalışmayıp şımarırsa sonu Muhammed Demirci gibi olur. Boykonun sadece bize gelmeden önce ki son yılına bakıp değerlendirmemek lazım. Sadece 1 sezon patlama yaşadı bize gelince geriledi. Yediği basit golleri kötü kaleci tolga bile kariyeri boyunca yememiştir. Bizde genel olarak kaleci sıkıntısı var. Fabri kücük takımlarda bile yedek olmuş bir isim mesela. Tolga da Trabzonun yedek kalecisiydi. Elimizde Muslera olsa bugün kaleci sorununu tartışmazdık. Herkesin yeri belli olurdu ama şu an öyle değil :)

• 2ay

@Wackers Kalecilik diğer mevkiilere benzemiyor. Ki Tolga'nın Club Brugge maçında içeri aldıklarını da Boyko ömründe yememiştir sorsan.

Kızlar Ne Diyor 2

• Seviyoruzz bee👋👋

0|0
    0|0
  • Dedigin gibi, severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tolga ısrarı yüzünden başı yanacak böyle giderse.

Oynattığı hücum futbolu zevk vermekle beraber tolga'yı kalede o ekşi suratıyla görmek bizim hocaya karşı olan bütün sempatimizi yitiriyor.

Gazozuna halı saha maçlarında ki kel göbekli kaleci abiler bile tolga'dan daha hırslı oluyor.

0|0
    0|1
  • Temeli öğretmen olunca her turlu ders veriyor

0|1
    0|0
  • Çıkarsın gölgesinde piknik yapayım

0|0
    0|0
  • şenol güneşin Galatasaray veya Fener ile ne alakası var..
    büyük hoca kabul ama alakasız yaklaşımlar..

0|0
    0|0
  • Türkiye Kupası diyorsun 17 tane var Galatasaray'da. Önemini bilmeseydi zaten almazdı o kadar çok.

0|0
    0|0
  • sevdiğim yönlerinden biride edebiyat hocası olması iyi insandır kendisi fenerli olarak takımın başında görmek isterdim gel gör ki imkansız

0|0
    0|0
  • Bayram günü sağlıklı genç bir erkek şenol hocayı neden düşünür

0|1
    0|0
  • Keşke bizim de olsa.

0|0
    0|0
  • Futbolun Filozofu

0|1
    0|1
  • Galtasaray kotuydu 2 kupa aldi. Kronik 3. Besiktasin ve senol hocanin sansii.

0|1
    0|0
  • Tolga konusunda ısrarcı olmasa sevecem

0|0
    0|0
  • Ben severim ama olcay ve tolgada fazla ısrarcı

0|1
    0|0
  • Adamın ham maddesi 😂

0|0
    0|0
  • Galatasaray'lı olarak seviyorum.

0|0
    0|0
  • Şenol reis

0|0
    0|0
  • Şenol hoca adamdır.

0|0
    0|0
  • Gittiği her takımı şampiyon yapabilecek ender hocalardan..

0|0
    0|0
Yükleniyor...