İri yapılı olmak diye birşey var mı?

Ya kemiklerin iri olması diye bişey olmaması lazım aslında sinir oluyorum annemle ablam sürekli bana irisin bilmemne diyip duruyolar üzüldüğümü anlamıyolar ama gerçekten çok üzülüyorum ve sinirim bozuluyo. 164 boyum var 50 kiloyum tamam çok zayıf değilim ama çok kiloluda değilim ama annemler inatla işte sen uzun boylu olduğun için iri gösteriyosun falan of yeter ya 164 ün neyi uzun sırf kibarca söylemek için uzun diyo bide ablam benden kilolu aynı boydayız ama 56 kilo olduğu halde minyon gösteriyo açıklayın bana bunu ya anlamıyorum acaba cidden kemiğim mi iri inanmaya başlıyorumdknsejshf bu arada yaşım biraz küçük atılmamak için söylemiyorum ama sanırım atılıcam neyse bikaç cevap alınca yazarım yaşımı

0|1
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• kemik iriliği filan olmaz , kiloluysan spor ve diyet yap

1|0
    0|0
    • 2ay

Kilomu ve boyumu yazdım bana göre değilim işte sen söyle kilolumuyum

En İyi Kız Görüşü

• İri yapılı olmak diye birşey var evet. Ablanın senden daha kilolu olmasına rağmen daha zayıf ve minyon göstermesinin sebebi ablanın etinin sıkı olmasıdır. Senin etin daha gevşek olduğu için iri ve kilolu gösteriyorsundur. Ama bu iyi birşey çok rahat kilo verebilirsin istersen

1|0
    0|0
    • 2ay

Spor yapmaya çok üşeniyorum zaten okul felan başlıycak yapamam kilo verirsem daha minyon gözükürmüyüm peki?

• 2ay

Spor yapmayı kilo vermek için söylemedim aslında hani etim gevşekya ondan etimin sıkılaşması için uğraşamam bari kilo veriyim dedim

• 2ay

O zaman yediklerine biraz daha dikkat etmen gerekir sabahları istediğini yersin öğlende kendini biraz frenlesen olur ve akşamları gerçekten yediğine dikkat etmelisin ve geç saatlerde özelliklede yağlı şeyler yememelisin mümkünse şeker kullanma hiç ve tatlıyla Arana biraz mesafe koy

Erkekler Ne Diyor 3

• Ozguven sorunu yasiyorsun buda beyinle alakali...

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne alaka özgüvenim var gayet?

• 2ay

Oz guven kendini begenmekle alakalidir, sende ucten ice kendini begenmiyorsun ki sana soylenen seyleri takiyorsun... He kiloluyum, he ben boyleyim gibisinden karsir cevaplar versen onlarda sana bu sekilde alayci konusamazlar

• Tabi ki de var el ve ayak bileğini ölç kemiklerin iri mi değil mi anlaşılır o zaman

0|0
    0|0
  • Uzun mu 😂bücür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Var misal ben:D.

1|0
    0|0
  • Kemiği iri olanlar kalıplı gösteriyor. Yani zayıf olsan değişmez.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yaa

• 2ay

Benim hem kol hem de ayak bileklerim daha ince ama mesela kolumun üstü hani omzumun altı çok yağlı veya bacağımın üstü basenlerimin altı çok yağlı

• 2ay

Kemiklerin ince ve sen kas dokusundan çok yağa sahipsen ablandan iri duruyorsundur. Bizim toplumda kilolu bulduklarını kemiklerin iri diye gönderme yapan bir grup var. Ailen sana bunu diyor demek ki. İdeal kilondasın ama spor yapmadığından vücudun sıkı değil sanırım ondan.

• bence saçmalamışlar :D kuzenim 50 kilo ve 165 ufak duruyor. sen skinny fat misin acaba? yani göbek veya basen mi var?

0|0
    0|0
  • O zaman annenler beni örmesin senin boyun öyle iri denecek bir uzunlukta değil ben 177 yim mesela. Boşver takılma. İyisin

0|0
    0|0
  • Yasini soyleyince atiliyormusun? Anlamadim

0|0
    0|0
    • 2ay

18 in altında olduğum için sanırım evet bence çok saçma

• 2ay

Bunu bilmiyordum pardon

Yükleniyor...