Kararınız ne olurdu kaynana ile aynı evi paylaşmak

sevgilinizle evlenmek için her konuda anlaştınız fakat size dediki annemde bizimle beraber kalsın yaşasın siz ne cevap verirdiniz kaynananızla aynı evde kalırmısınız yaşarmısınız kızlar ve erkekler görüşleriniz nedir.

Güncellemeler:
peki sizler yaşlanınıca çocuklarınızla aynı evde kalmak istermisiniz. çocuklarınız evlendiğ zaman bile yine beraber olmak istermisiniz

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• ev üstüne ev olmaz hele kaynanayla aynı ev hiç olmaz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• yaslıya saygı allaha saygı der hem Allah hem eşim hemde huzurum için yasardım. eger cok gecimsiz huzurumu bozan biri ise de haksızlıga gelemem. bir şekilde söyler acık acık konusurdum. ya büyük kanusmym ama allah muhtac etmesin kimseye de çocugum da olsa istemezdim heralde.

0|1
    0|0
  • Herkes bir gün yaşlanacak sonuçta eşimi sevdiysem onuda sevmeye çalışır aynı evde yaşardım bu belki ilerde ciddi problemler oluştururdu ama eşim söz konusuysa katlanırdım

0|1
    0|0
  • ilk bakışta kimse istemez ama sevdiğin kişi sonuçta ve evleniyosun annesine bakıcak kimse yoksa yanlız kalmasını bende istemem bizde yaşlanıcaz sanki ben şahsen bu kadar büyütmem olayı denemekten bir zarar gelmez bana hiç olmıcak gibiyse zaten evler ayrılır

0|1
    0|0
  • Hayır birlikte yaşamak istemem.

0|1
    0|0
  • Annesine çok düşkünse veya ondan başka kimsesi yoksa varsa bile evde yalnız kalacaksa ben kabul ederim kimse yalnız kalmasın zor:(

0|1
    0|0
  • Çok çok mecburi bişey olması gerek başka bir yol olmaması gerek bunu kabul etmem için.

0|1
    0|0
  • çok mecburi bir durum yoksa istemem

0|1
    0|0
  • istemem ben ya

0|1
    0|0
  • Güncelleme: istemem

0|1
    0|0
  • ben istemem açıkçaksı

0|1
    0|0
  • Hayır, hasta olursa bakarım ama aynı evde kalmam.

0|1
    0|0
  • Olmaz. Muhakkak hırgür çıkar.

0|1
    0|0
  • ozaman bir evlilik gibi olmuyor ki. yine onun sözünden çıkamıyorsun anne babanın sözünden çıkamadığın gibi. şu gençleri özgür bıraksınlar biraz ya kendi ayaklarının üstünde dursunlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben bir erkek olarak ayrı bir evim olsun isterim ama mecburiyet varsada hatun hala diretiyorsada ayrı bir hatun isterim... ;)

0|1
    0|0
  • Saçmalık her tür yardımı yaparım yannda olurum ama ev asla! Oldu olacak sevisirkende yanımızd dursunlar kendi hayatımızı kurmak için evleniyoruz herke kendi ayaklarının üstünde durmalı

0|1
    0|0
  • eğer mecbursa sizinle yaşamaya eyvallah... ama sırf fantaziyse işine baksın ;)

0|1
    0|0
  • Yaşamam sanırım

0|1
    0|0
  • Hatun zengin olursa iç güveysi bile gidebilirim, sıkıntı yok..

0|1
    0|0
  • Bitanem annende bizimle mi yatıcak

+ yok tatlım sen kanepede ben annemle :-)

0|1
    0|0
  • Kaynana mı? ASLA ASLA ASLA!

0|1
    0|0
Yükleniyor...