Hiç bir erkeğin enerjisinden başınızın döndüğü oldu mu?

evett hayatımda bir adam var , arkadaş dıyelım yani sevgılı degılız ama adamdaki enerji baş döndürücü ... en basit bir öpücüğü başka , sarılışı başka ... ister istemez aklı gidiyor insanın ... bu durumda kaçmak mı yoksa adamı kotu emellere alet etmek mı ? ... ne yapacagımı şaşırdım ...daha once boyle bır adamla karsılasanınız oldu mu ?

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• ben de yaşadım o duyguyu adamda isimlendirilemeyen bir pozitif enerji vardı dostça öpmesine rağmen o sarılısı öpüşü hiç bitmesin istiyorsun çok garip bir duyguydu. o öpüşe kadar hiç ilgimi çekmeyen adam o anda büyülemişti başkası anlattığında abartıyor derdim ama abartma değilmiş bazı erkekler anca evin şalterindeki enerjiye sahipken bazıları mahalle trafosu olabiliyormuş:))

1|0
    0|0
    • evet ıste tam da soylemek ıstedıgım buydu tehlıkelı ama karsı konulmaz

• kesinlikle karşı konulmaz bir enerji olsa da ben karşı koymayı tercih edenlerdenim mümkünse beni öpmesin:))

Erkekler Ne Diyor 11

• böyle erkekler mi varmış? vay be boş boşa yaşıyormuşuz :D

1|0
    0|0
  • hiç bir erkekte görmedim o duyguyu :))))

1|2
    0|0
  • Bazı kızlara denk gelmiyor değilim , bulunduğu ortamda ışıl ışıl parıldayan .

0|0
    0|0
  • kötü emellerine alet et adamı

1|0
    0|0
  • vay be biz yaya kalmışızda haberimiz yokmuş...

1|0
    0|0
  • Benimle tanışan kızları siteye üye yapmak lazım bu soruya cevap verenlerdeki olumlu yanıtları görmek için. Şaka bir yana, cool erkekler genelde kadınlar için hep baş döndürücü olmuştur. Aptal aşık rolündeki erkeklerde ise bu hiçte başarılı olmamıştır

0|0
    0|0
  • aynaya her bakisimda karsilasiyoruz kendisiyle

1|0
    0|0
    • heheh gecersız cevap ancak bır kadının onayı gerekıyor gecerlı olabılmesı ıcın

• Referanslari nereye gonderiyoruz? :) onay da var bol bol

• yardır ve anı yaşa

0|0
    0|0
  • erkeklerden pek hazzetmiyorum, malesef sana yardımcı olamayacağım.

0|0
    0|0
  • Senin baktıgın gibi bakmıyor...

0|0
    0|0
  • biblo gibi birşey se ölünür be ölünür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ne süper dimi:))

bilirim o duyguyu

1|0
    0|0
  • evet bu duyguyu çok iyi biliyorum.

1|0
    0|0
  • nie öpüo sarılıo ki sana?

1|0
    0|0
  • yardır gitsin

1|0
    0|0
  • Dikkat et de kötü emellere alet etmek isterken sen onun kötü emellerine alet olma.Hayır benim olmadı.Olacağını da sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Olduuuuuu ama bir daha olacagını sanmıyorum agzımın payını aldım o tiplerden kaçıyorum artık :)

0|0
    0|0
  • olur böyle vakalar

0|0
    0|0
  • karşılık ver. o na yakın ol ki zevkini çıkar.

0|0
    0|0
  • aslında adamın olağanüstü başdöndürücülüğü değil sebep sen onu istiyorsun cinsel yönden hepsi bu...

0|0
    0|0
  • 32 yaşına kadar bunu hiç hissetmediysen artık biyolojik saatin bağırıyor demektir. koyver gitsin.

0|1
    0|0
  • 30 unu geçmişsin artık bunu bize sorma istersen

Kötü emellerin varsa önce alet et sonra kaçarsın :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...