Fenerbahçe Çok Antipatik Bir Takım Değil Mi?

Özellikle aziz Yıldırım ın yüzünden herkes fenerbahçe den nefret ediyor sizce?

0|1
7|5

En İyi Kız Görüşü

• yoo değil. Aziz Yıldırımla gurur duyuyorum. Fenerlilerin çoğu da duyuyor zaten. O kadar Fetö ile mücadel etti ne şikesi devlet elden gidiyor dedi o dönemler bunları bilmesem bile nasıl anlamışlar şike olduğunu oysaki maçı bile kaybetmişlerdi dediğimde kanıtlara baktığımda hepsi saçma sapandı. Şimdi gerçekler ortaya çıktı çok büyük saygı duyduyğum eski genelkurmay başkanı İlker Başbuğ bile aziz yıldırım fenerbahçe adına çok büyük bir mücadele verdi diye açıkladı.
    Bakın takımlar önemli değil hiçbirinin siyasi bir ideolojisi yok. Yani en azından futbolcuların suçu yok. Takımlara bu kadar antipatik olmayın adamlar hangi takıma transfer olursa orda oynuyorlar kaldı ki galatasarayın taraftarları bana çok itici gelirken maçta dahi futbolcuları çileden çıkarırken gelip Aziz Yıldırıma çamur atmanız komik

0|3
    1|3
    • 2ay

Aziz Yıldırım ın yaptığı açıklamaları yaptığı çirkeflikleri bilmiyorsun

• 2ay

İzliyorum ben merak etme. anti iseniz her şeye gıcık kapabilirsiniz. tarafsız bakmak önemli

En İyi Erkek Görüşü

• Haklsın bro hello kitty bile sempatik yapamadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yoo değil.

1|0
    0|0
  • En güzel takım 😍😍

0|1
    0|0
  • Bencede. Lanet takim.
    #EnBuyukBesiktas

0|0
    1|0
  • Yo ben seviyorum Fenerbahçeyi.

0|0
    0|0
    • 2ay

11 ini say desem sayamazsın ama seviyorum garip gerçekten

• 0|2
    2|1
    • 2ay

hello kity olayı çocuklar ve kadınlar için imzalanan bir firma anlaşması kaldı ki hello kity birçok iyi takıma sponsor

• Fener dunyayi yener lan en delikanli takimdir o!
    Hello kitty ile anlasmis olabiliriz hersey para icin 😂😂😂
    kiskanmayin lan bizi

0|1
    0|2
    • 2ay

Tabi tabi

• 2ay

hello kity kadınlar ve çocuklar için sponsor oldu futbolcularla alakası yok kaldı ki dünya çapında ünlü ve bir çom iyi takıma sponsor dalga geçenelrde bunu anlıcak beyin olmadığından konuşuyorlar

Erkekler Ne Diyor 4

• son sözümüz fenerbahçe..

0|0
    0|0
  • Aynen bro

0|0
    0|0
  • Çok iğrenç

0|0
    0|0
  • bence sana antipatik geliyor fırsatı buluncada kinini kusuyorsun sanki çünkü bana normal diger kulüpler gibi geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...