Arkadaşlar aranızda hiç böyle islami chat sitesinden tanışıp da dolandırıldığınız oldu mu?

örnek karsi taraf bekarım deyipte evli ya da nişanlı ya da dul çıktığı oldumu?ve bu türbanlı kızların evlilik sitelerinde koca aramaları sizce ne kadar doğru yani dinimiz sizce bunumu emrediyo?tamam açıklar yapıyorda peki bu dindarım diyen kızların sizde günümüzde gidiş hatları hoşmu?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırdır sen dolandırıldın mı?

0|0
    0|0
    • ne alaka arkadasim ben dolandirilanlar oldumu diye sordum

Erkekler Ne Diyor 5

• Caizdir ya da değildir onu bilmiyorum ama niyeti gerçekten ciddi ise YUVA KURMAK ise neden yadırgıyosun? tabi ki evlilik se amacı genelleme konuşuyorum ...

0|0
    0|0
  • Dindar insan kendine 3-4 eşi hak olarak gördüğü için bu tarz sitelere evli olduğu halde girer. Peki ya onlara inanan saf kızlara ne demeli? Ulemaya sorun. Belki caizdir der islami chat'e.

0|0
    0|0
    • tamamda dolandiran sadece erkekmi yani evli olan kadinlarda ben bekarim diye kandirmiyormu

• İlla ki vardır. Hiç girmediğim için bilmiyorum. Fakat islamcıların yaptıkları şeylere şaşırmıyorum ben.

• İyide zaten islama göre bir erkek 3-4 kadın ile evlene biliyor.

0|0
    1|0
  • İslami chat? What?

0|0
    0|0
  • Kimliğini tarayıp göndersin. Aklınızı kullanın.

0|0
    0|0
    • nasil yani kimligini tarayip derken?

• Kimliğini bilgisayarda tarayıp, sana mail atsın diyorum. Orada yazar evli olup olmadığı. Nüfus cüzdanı diyorum abisi.

Kızlar Ne Diyor 3

• ya öyle sayfalarda adamlarin ya da kadinlarin niyetinin pekte iyi olmadigini biliyoruz ! ayrica bir kizin dis görünüsünden duruma bakman cok sacma. önemli olan insanin ici, yani ister kapali ol ister acik ol, önemli olan insan gibi insan olmasi. öyle sitelerde zamanini harcama bence, biriyle tanismak istiyorsan güzel bir sekilde tanis..

0|0
    0|0
  • gidiş geliş hatlar karışık.uğraşma bence de oralarda.çoğunun derdi belli.sadece islami site içinde olması onları meşruymuş gibi gösterir.

0|0
    0|0
  • Öyle şeylerle uğraşma tatlım boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...