Geniş kalçayı nasıl inceltirimm?

yağğ kalçalarım geniş 160 boyum kilom 53 belim ince ama kalcam geniş ya iğrenç geliyo gözüme sevyorum geniş durmasını nasıl inceltebilirim?

Güncellemeler:
2ay Bana asşk acımı unutturucak seyler söyleyin?

0|1
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• bel inceyse sıkıntı yapma iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Senin için yaniyor, kalcayi suclama, sabah kalk yuzunu yika, kendine makyaj yap, aynada "ben cok guzelim, ben cok guzelim" diye kendinle knus.. Once kendini bedenini sev, boskoy aşk meşk islerni, guclu kizsin, kalcayida suclama...

0|0
    0|0
  • Geniş olsa daha iyi

0|0
    0|0
    • 2ay

her zaman iyi değil ben bitek doğumda şanslı olucağımı düşünüyorum

• 2ay

saol sanada

• 2ay

Her ikisine bakan varsa peki? :P Çünkü şöyle bir şey insanların çoğunluğu sadece karşısındaki insanın kalbine bakmaz. Kimi dış görüntüsüne bakar, kimi kalbine, iyi niyetine, kimi de ikisine birden bakar. Çünkü aşkı, karşı cinse olan sevgiyi o kişinin çekimi, bunu da büyük çoğunlukla o kişinin görüntüsü belirler. Bu zaten bilimsel bir şey. Bu konu hakkında yorum yapan nitelikli birisi veya bir yerde okuduğum bir yazı da bunu doğrular nitelikteydi. İnsanların birbirlerine duyduğu ilk çekimi dış görünüş sağlar. Eğer karşındaki insanın dış görünüşü seni hiçbir şekilde çekmiyorsa senin o kişiye arkadaşlıktan başka bir his beslemen pek de mümkün olmayacaktır. 🙂

• zenci kadınlar gibi yapsana kalcalarını

0|0
    0|0
  • Vurcan şaplaği şak şirrraaakkk :) öyle incelebilir galiba

0|0
    0|0
  • spor yap d:

0|0
    0|0
  • eliptik bisiklet

0|0
    0|0
  • Merak ettim ama ince bele büyük kalça yakışıyor görmek lazım

0|0
    0|0
  • Biliyosunda sormuş olmak için soruyosun işte

0|0
    0|0
    • 2ay

bildiklerimin dışında arıyorum bay

• 2ay

@rapper256 yaz özelden sen sıkıntı istiyosun aç köpek kızlardan yüz bulamıyor bana havlıyor 😊 Senden bir bk olmamış dahada olmaz evlat zibidisin

• 2ay

@rapper256 eğer sen adamsan bana özelden ulaşırsın numaramı vercem senin annen benim paspasım olmuş. Hadi bakalım 24 lük it bekliyorum

• kilon gayet iyi kalcada geniş olsun boşver. göbek olmadığı sürece kalça genişliği sorun değil bence

0|0
    0|0
  • marangoz veya tornacı

0|0
    0|0
  • Twerk yap bol bol :)

0|0
    0|0
  • Bisiklet bin ancak bisiklet boraz sakincali

0|0
    0|0
  • Yaz bana yardımcı olayım sana ve konuşalım ayrıntılı.

0|0
    0|0
  • Sen benim içimdeki büyük yangınların adı soyadı adresi telefon

0|0
    0|0
  • Geniş kalça daha hoş durur aslında.

0|0
    0|0
    • 2ay

5 tane çocuk yapıcam 😂😂😂😂

• 2ay

Ortaokulda herkes yapardı onu, biz de yapardık. 😂😂😂 Ama büyüdükçe insan bu tür şeylerin yanlış olduğunun farkına varıyor.

• 2ay

Valla sen Gizli Üyenin dediğinin aksine bence anlatmalısın. Niye diye soracak olursan ileride kocan olacak kişi bu tür durumları bildiğinden dolayı ona göre davranır. Belki sana destek olur, sana daha çok şefkat gösterebilir. Sonuç olarak erkekler kızlara destek olmayı, onların kahramanı olmayı sever. 😄 Hem seni daha iyi anlar. Hani erkeklere karşı güvensizliğin falan varsa bunu daha iyi anlayabilir. Böyle şeyleri eşten saklamak çocukça davranışlardır. Hele hele kocanın bu tür şeyler yüzünden sana olan bakışının değişeceğini düşünmek saçmalığın daniskasıdır. Sonuçta olayda senden kaynaklı bir problem yok. Başkaları seni taciz etmiş ve sen bu durumdan rahatsızlık duyarak kendi kişiliğini göstermişsin. Sonuçta kocan o senin, bunun neyini yanlış anlayabilir ki?

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...