Annesiyle oturmuyorum diye terketti :((

bu hafta babamla tanışacaktı ama ayrıldı sebebi ise evlenince annesiiyle oturmamı istiyor babası yok annesi65 yaşlarda bende kiraya ya da krediyle ev alalım ayrı oturalım dedim bugün ayrıldı benden ben o sorumluluğa giremem şimdi diye ayrıca bugün kızın birisi beni ekledi sevgilimin adını söyledi onunla biz çıkmaya başladık sen kimsin dedi bende biz nişanlanacaz hala devam edecekmisin çıkmaya dedim erkektir yapar dedi beni soğutmak içinde o kızla ilişkisi başladı yaptı bugün sizce ne yapmalıyım sahip çıkıp şartını kabulmü ediyim yoksa bundan bir yol olmazmı seviyorum birde

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmiyorsun Güzelim, Sevmiyorsun ablacım, kendinizi kandırmayın, sevgi sandığınız gibi çocukça bir şey değil bu gün var yarın yok değil yani.. İki kişi biribirini sevince samanlık seyran olmuyor, bir insanı seviyorsan ki bu erkekler içinde geçerli, o insanın kedisini köpeğini, baktığı çiçeği, anasını , danasını, arkadaşlarını, vs. vs. seveceksin. sevmiyorsanda saygı duyacaksın, çünki sevdiğin insan onlarla var ya da o bahsettiklerin sen onun hayatını girmeden öncede vardı...

bakın herkezi ya da herşeyi ekarte edebilirisiniz, lakin anne - baba öyle değil, herkez gider bir gün geriye yine aileniz kalır. dünya üzerinde 4 milyar 300 milyon civarında insan var, sen kendine evlenicek başka bir erkek o da kendine evlenicek yüzlerce kız bulabilir, lakin sorun şu ki sende o da bir daha kendinize anne baba bulamassınız bunlar tektir, o yüzden bunları düşünerek hareket edin,

sen onun annesini sevmediysen ısınamadıysan zaten yapacak bir şey yok şimdi he diyipte aynı çayı altında sonraları huzurunuz kaçıp boşanıp dul ve gözü yaşlı bir kadın olarak baba ocağına döneceğine ayrılık acısı çeken genç bir kız ol daha iyi.

Zira rüzgar daldan özür dilemiş ama dal bir kere kırılmış . Bilmem anlatabildim mi..?

Baki Selam...

0|1
    0|0
    • anlıyorum şartlar olumsuzdu şehir dışında köy gibi bir yerde oturuyorlar soba yakıyorlar annesini geçtim bunlar zor olacak benim için annesiyle problemim yok yani

• sen gayet cevabı özetlemişsin benim başka söyleyeceğim bir şey yok...

• cevap süper işte

Erkekler Ne Diyor 1

• ya saçmalama o cocuk seni sevmemiş bile saçma sapan şey yüzünden terkmi edilir hem kaldıkı direk başkasıyla çıkmış böyle salak ınsanlarla ne dıye ugrasırsın anlamıyorm

0|0
    0|0
    • ya çıkma değil gözüme gözüme sokuyor inadına yapıyor yazıyı okusan okadar belliki onun yaptırdığı öyle birkız yok bile belkide

• sallıyor canım boşkoy değmezz oylemı ayrılır hemen

• ama kabul ediyorum diyecem annesiyle oturmayı bakalım seviyormu sevmiyormu

Kızlar Ne Diyor 3

• hala kabul etmeyımı dusunuosun sevememıskı senı sevseyfdı herseyı kabul ederdı bırak yaa senın ıcın hayırlısı olmus

0|0
    0|0
  • entrikalı eleman .iyi olmuş boşver

0|0
    0|0
    • seviyorum ama

• neyi kabul etmek zorunda kalırım

• annesini .sen onu sevsende onunda annesini bırakmak gibi bir düşüncesi yok.aranızda problem olmuş ve hep olacak.yıpranırsınız

• kızın fake hesap olma olasılığı?

0|0
    0|0
    • çok yüksek % 85 kız başka şehirden yeni tanışmışlar ne işse

• neden böyle birşey yapıyor bitti demeside yeterli bu hilelere neden başvuruyor sence amacı kıskandırmakmı yoksa soğutmakmı

• bence kıskandırmak

Yükleniyor...