Fenerbahçe ve galatasaraylılar olarak beşiktaşın avrupada başarılı olmasını istiyormusunuz?

Fenerbahçe ve galatasaraylılar olarak beşiktaşın avrupada başarılı olmasını istiyormusunuz?

sorum yukarıda cevaplarınızı bekliyorum

• Evet istiyorum
    85% (11)77% (23)79% (34)Oy Ver
  • Hayır istemiyorum
    15% (2)23% (7)21% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki istiyorum istemeyenlerin sporla ilgisi dahi olamaz bu başarılar yine bizim ve ülkemize ait gurur verici hadiselerdir. Yaşasın Fb, Gs dediğimiz gibi helal olsun Bjk diyemeyeceksek ölelim daha iyi :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeliyim tabiki istiyorum Türk takımlarının avrupa maçlarını milli maç gibi izlerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Koyu bir Galatasaraylıyım, Beşiktaş'ın Avrupada başarılı olmasını çok istiyorum

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Geneli destekler ama azılı fanatiklerin çoğu başka bur Türk takımının başarısını çekemez

0|0
    0|0
  • Avrupada başarılı olsun avrupadakiler aslan kupasına baksın 😀

0|0
    0|0
    • 2ay

Ankette oyunu kullanmanı rica ediyorum

• Evet istiyorum

0|0
    0|0
  • İstiyoruz fakat sonra bir bklar becerince çenelerinden düşmez tepemize çıkarlar
    Bizim uefa kupamız var GS 2000

0|0
    1|0
  • Tabiiki beşiktaş cimbomyn dostudur

0|0
    0|0
  • Galatasarayli. olarak hayir istemiyorum buna trabzon ve bursasporda dahil. bu yuzden hain diceklerse varsin desinler alakasi yok ispanyada 2 madrid klubu birbirinin basarili olmasini istemezler celtic ve rangers bunlarda boyle. galatasaraydan baska neden baska takim basarili olsun istiyeyim ki bizim cikarimiz ne bu isten ulke. puani diosan gerek yok

0|0
    0|2
  • İstemeyen haindir

0|0
    0|0
    • 2ay

• Fener avrupadayken neden vekilisin başarılı olmasını istim

0|1
    0|0
  • İstesem de istemesem de başarılı olacaklarını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • tabiki

0|0
    0|0
  • Sanki vatan millet meselesi yok hain oluyomuşuz filan saçmalamayın gs fb bjk li filan değilim hiç bir şekilde desteklemem bunları

0|0
    0|1
    • 2ay

• 2ay

@fenerli_sevval bu ülkede sadece 4 takım yok trabzonu sevmem

• 2ay

karşıyaka, göztepe ankaragucu, adanademir spor Vs hangisisin söyle de bilelim

Yükleniyor...