Nasıl kilo vereceğim?

Lütfen yardım edin ya 1.65 boyundaym 75 kiloyum alışveriş yapmak istemiyorum artık nasıl kilo vercem bacaklarımdaki yağları yakmam lazım herkes bana senin kemiklerin iri zayıflayamazsın diyor iyice psikolojim bozuldu kilo vereceğime bile inanmıyorum artık ne yapsam hızlı sonuç alabilirim yürüyüş hafif tempo koşu ne önerirsiniz acil yardımm

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• kemik iri falan yalan hep banada öyle diyorlardı 30 kilo verince gördüler :D

Sana tavsiyem sabahları aç karnına yürüyüş yap eve gel 2 tane yumurta ye öğlenleri tavuk göğüsünü ızgara yap ya da haşla akşamda bir tane ton balığı ya da çorba falan iç bide diyetkolik diye bir site var yiyeceğin şeylerin kalorisine ordan bakıp ye ben öyle yapıyordum halada aynı devam ediyor. Sorun olursa çekinme özelden sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• etini kaldırıp kemik yapına mı bakmışlar acaba? ben 96 kilodan 65e düştüm. boyumda 163 falan . verirsin canım azimli ol porsiyonları ufalt, ekmeği kes, gece yeme, abur cuburu yeme ama arada ödüllendir kendini, yağsız ızgara ve haşlama türü beslen bak nasıl zayıflıyorsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

Gerçekten moral bozukluğu yaratıyorlar üzerimde sen sadece böyle beslenerek mi zayıfladın canım yoksa sporda yaptın mı

• 2ay

0 hareketsiz kalmadım ama sporda pk yapmadım. kalorisi yüksek yiyeceklerden yemedim. sabahları normal kahvaltı yaptım ama ekmeğim 1 dilim kepek ekmeğiydi, akşam annem ne pişirdiyse yedim ama benim için özel yemek pişmiyordu ve annemde yemekleri sağolsun bol yağlı yapar, bu yüzden az yedim. makarnamı yağlanmadan önce ayırdım yapsız 3-4 kaşık yedim. gece çok acıkınca salatalık doğradım yedim, ara öğünlerde yağsız yoğurt içine de bir kaşık yulaf ezmesi attım.. zaten kilo verdikçe araştırıp kendin bulacaksın ama dediğim gibi arada da ödüllendirdim kendimi kasmadım. mesela o gün altın günü var komşularda, ben yedim ama doyumluk yemedim. kısırı bol yediysem, böreği tadımlık aldım. çünkü kısır daha masum. bir şey daha arada vücut duraksamaya girer. mesela 10 kilo verdin daha veremiyorsun 1ay geçti tık yok. asla pes etme. vücut savaşıyor demek bu. böyle durumlarda 3 gün sadece protein ağırlıklı beslen sebze meyve yeme. ama sadece 3 gün! dukan diyetinden bu öneri.

Erkekler Ne Diyor 9

• spora yazıl diyet listesine uy kiloyu verirsin zaten ama düzenli yapmalısın bende de çok kilo var 114 kiloyum ama şuanda spora bir girsem 2-3 ayda bu kiloları verebilirim hiç sorun olmaz düzenli bir şekilde her şeyi yaparsan sorun olmaz

0|0
    0|0
  • kalın kemik diye bişey yok kim uydurduysa onu herkesin kemik kalınlıkları boylarıyla orantılı seninkide vücuduna göre normal spor salonuna yazıl ve bir diyet uygula hocan yardımcı olur zaten

0|0
    0|0
  • liste verem sana dediklerimi yap yeter.

0|0
    0|0
  • spora başladıysan.. kardiyo ile beraber l-carnitine içebilirsin yağ yakımını hızlandırır..

0|0
    0|0
  • Ben veriyorum.. istersen elimden geldiğince yardım edebilirim

0|0
    0|0
  • Bozma moral duzelirsin azıcık dikkatli beslen

0|0
    0|0
  • kaloriyi azalt kardiyo yap

0|0
    0|0
  • kemiklerim iri lafı koskoca bir yalandır canım. istersen herşey olur.

1|0
    0|0
  • işin zor baştan söyleyeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yeme.

0|0
    3|0
    • 2ay

Sağlıklı Zayıflamak için yemem şart tatlım

• 2ay

Onu kast etmedim. tatlı yeme ekmek yeme düzensiz yeme gece yeme. Yoksa açlık grevi yapma tabiki.

• eğer hızlı verirsen sudan kaybedersin ve incelemezsin yine de incelmek istiyosan bir diyetisyen yardımıyla vücudundaki yağı normal dereceye getirip daha sonra kasa yönelik çalışarak incelebilirsin canım umudunu kaybetme ara sıra bir kaç beden küçük bişeyler alıp da kendini motive et 😊

0|0
    0|0
  • spor yapacaksın. yürüyüş ve hafif tempo koşuyla çok uğraşırsın.

0|0
    0|0
  • Yemeyerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...