Bunda bı anlasalım .

Şimdi biten ilişkinin arkasından ah vah etsende olmuyor arkadasım gerı gelmiyor gelsede eksısı gıbı olmuyor.

bazıları ne kadar cok sversen sev ımkansız oluyor . bir parca cıkar senı oracıkta öldürür kmsenın ruhu duymz.

Tovbelerın tovbesını edersın bır daha boyle sevmemye.

ne onu tamamen unutabılırsın nede bıdaha onun kadar sevebılırsın o yara hıc gecmez ılk once bunda bı anlasalım tmam mı ?

Bir kere adam gıbı sevdıkten sonra bır daha gercekten yarım yamalak olmuyor mu ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Nedeni Şu İki nokta Üst üste ...

O Dediğin Kişi İle .. Aşk'ın Hiç bilmediğin Yanlarını yaşıyorsun ..

Öpmenin , Dokunmanın, Sevmenin ,Sevilmenin ,Ayrılığın ne olduğunu Öğreniyorsun ...

Ee Sonra Ne Oluyor .. İzlediğin bir Filmi, Yeniden İzlemek gibi Bir Şey oluyor ..

Yakın Zamanda İzlersen Sıkılıyorsun Biliyosun başına ne Gelcek ..

Uzun yıllar izlemeye Çalıştıgında Sahnleri Tam Hayırlamıyorsun ama Filmide Unutmuyorsun .. :)En kötüsüde O Görünmeyen Bağ işte ..

Ben Sorunu Buldum Ama .. Ayırlırken yarım yalamak Ayrılıyoruz .. Herşeyi tam Anlamda Bitirdiğinde .. O kadar da Kötü Olmuyor ..

Kızım ne Dert Ediyosun Aış oldugun Adamla Değil .. hoşlandıgın adamla evlencen

2 yıl sonra Aşk zaten bitiyo Değişen Bir sey yok ...

Of Takma kafana :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• inan ileride karşına öyle insan çıkacak ki öncekiler aklına bile gelmeyecek

0|0
    0|0
  • belli bir yaşa gelince pekde umursamıyormuş insanlar çok sevmiş az sevmiş 30 yaşa kadar duygu yoğunluğu olur sanırım sonrasında ne ilk aşk ne sevgi hikaye oluyor

0|0
    0|0
    • bende oyle dusunuyorum.

• benim yaşım 27 ama ilk aşkımda son aşkımda pekde umrumda olmadı gelirse seviyorum gidersede unuturum benden kıymetlimi

• elbette oyle :) en mantıklısı.

• olmaz ama yerine gelen onu unutturabilir

0|0
    0|0
    • tamamen mı ?

• oyle bı his yok :)

• genelde öyle düşünürler kız arkadaşlarının yanında söyleyecek bir sözleri olsun onlar sevgililerini anlatınca geride kalmak istemezler :)

• özet yok mu ?

0|0
    0|0
  • yok anlaşmadık .

0|0
    0|0
    • oda olur

• özgüveni kes ya :)) artiz

• :)

Kızlar Ne Diyor 3

• hemde nasıl sewersinde unutumazsın ya unutmak zorunda olduğunu bilirde bilmiomuş gbi hayalllerle yasamaya dewam edersin ve bence onun yeri hiç dolmaz ..

0|0
    0|0
  • malasef yarım yamalak oluyor hep zaman sonra belki karşına yeni biri çıkıp unuttrana kadr da hatırlanır bu

0|0
    0|0
  • Bak bir sevmek bin defa ölmek demekmiş..Ben bin defa öldüm ama yeniden sevebildim ..Ölürüm demek seni onsuzda yaşatırım demiş Allah ..gerçek ölüm sevmemektir başka kimseyi..

0|0
    0|0
    • :) o zaman ölümlerin dibindeyim

Yükleniyor...