Kapat

Özellikle beyler iiiveeettt uyandınız kahvaltı yapıcaksınız bir de baktınız ....

ekmek yok :)) bir güzel kalkar ekmeğinizi alır kahvaltı mı yaparsınız yoksa bisküviyle doyarım deyip kahvaltınızı bisküviylemi yaparsınız ?

bu kadar üşengeç olmaaa arkadaşımmm aç kalarak zayıflayamazsın :P

0|0
8|31

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 31

• ekmek tüketmedigim için kahvaltım benim için aynı mutlulukla devam ediyor :)

1|0
    0|0
  • evde illa ekmek vardı olmadı galeta olmadı eti form olmadı bir koşu alırım asansör de bozuk napıyım evde en üst katta ohooo giyinip dışarı da yaparım kahvaltı ;)

1|0
    0|0
  • Ekmek yeme alışkanlığım yoktur. haftada bir kaç dilim ekmekten fazlasını yemem :)

1|0
    0|0
  • hi üşenmem ekmeğimi alır mükemmel bir sofra hazırlar varsa sevdiceğimle on numara bir kahvaltı yaparım.üşenmek ne dimek :)))

1|0
    0|0
  • Ekmegimi alirim tabi pasalar gibi yaparim kahvaltimi :-)

1|0
    0|0
  • aslında aç kalarak zayıflarsın :D 2 hafta öncesine kadar pantolonlarımın düğmeleri kapanmıyordu öğlen yemeği yemiyorum zayıflamak amaçlı değil işten dolayı yemek yeme saatinde iş yetiştirmen gerekiyor toparlanan kadar 3/4 oluyor o saatten sonra yersem evde akşam yemeğinin tadını alamıyorum, sorunun cevabı genelde hafta sonu 1 pazarım var evde kahvaltı için onun zevki bir ayrı 2 elim yastığın altında olsa gider alırım :D

0|0
    0|0
    • amma yazmışım ya bakıyorumda okumaya üşenirdim :D bokunu çıkardım bu aralar ne kadar uzun ve konuyu sapıtan yazılar yazıyorum ya bir çeki düzen zamanı gelmiş...

• kahvaltı yapmadan evden beni kimse çıkaramaz. Dışarıya kahvaltıya gidiyorsak başka tabi :D :D Tabi ki gider alırım diyeceğim ama bizim evde ekmeği biz yapıyoruz :D

0|0
    0|0
  • Gider ekmek alırım.

1|0
    0|0
  • Püsküğüt yerim

0|0
    0|0
  • Hic erinmeden sicacik ekmegimi alir pasalar gibi kahvaltimi yaparim kahvalti candir can :)

1|0
    0|0
  • 7 yumurta 3 sarısıyla peynirim, zeytinim, has bal ve çay bunlar sabah için kâfi..

1|0
    0|0
  • 1,5 aydır ekmek yemiyorum problem değil :)

1|0
    0|0
  • üşengecim ben, bazen kahvaltı yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Zaten kahvaltıda ekmek yemem ben -_- <3

1|0
    0|0
  • Bisküvi yeteri kadar varsa bırak kahvaltıyı gün boyu idare eder :D

0|0
    0|0
  • duruma bağlı kafama dam gibi kahvaltı koyduysam yapardım...ama yok öyle bir durum diyorsam bisküvi falan ...

0|0
    0|0
  • gider ekmek alirim :)

1|0
    0|0
    • + olay budur

• Ya zayiflamak iyidir de kahvaltida basican karbonhidrati sekeri kisacaksan kis tum gun.Ozellikle erkek icin zayifliycam diye gucten dusmenin manasi yok.Sonra angut gibi tum gun gezersin :) kahvaltisiz adim atmam

• katılıyorm sana :)

• hem zayıfım hem üşengeçim ben napam şimdi (((: hertürlü bana yararı yok bu durumun

0|0
    0|0
  • ekmek yoksa beklerim biri alana kadar :) zaten kahvaltımı da şuan yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • internetten biçen markete girerim 25 tl alışveriş yaparım sırf ekmeği almak için 1 saat sonra ekmek evime gelir..

0|0
    0|0
  • hiiiiiç kendimi yoramam kalkıcamda pijamayı giyicemde merdivenin basamaklarından inicemde o kadar zahmete giremem ne varsa yerim ekmeksiz olur :D

0|0
    0|0
  • Büsküvi tabi ki amk. Ekmekte neymiş ? :D

0|0
    0|0
  • bi bardak su içer geri yatarım illaki biri eve gelir :D:D

0|0
    0|0
  • usenirim ne varsa elde onunla idare ederim artık

0|0
    0|0
  • ararım gelir ya sıkıntı yok :P