Beşiktaşlılar En geç nisanda şampiyonluğumuzu ilan etmiş olur muyuz?

Abi siz buna fenerbahce demişsiniz ama bu olmuş sana anadolu takımı yani nereye gidiyor sizin o paralar diegoyu göndermekle hata yaptınız kabul edin sanki orta sahanız varmış gibi

0|1
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Nisan mi olur , mayis mi olur bilmem ama geçen seneki gibi sonuçta Beşiktaş kazanan olacak
    Geçen sene 3. olurlar diyenler çoktu , statsiz şampiyon olduk , bu sene ayni tekerlemeye devam ediyorlar olacakları düşünemiyorum ;)

Her hafta birisine , son hafta hepsine

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Hızlı koşan atın boku seyrek duser

1|0
    1|2
  • Nisanın 3. haftasında meşaleleri yakın !

1|0
    0|0
  • inşallah kaybedersiniz

0|0
    1|0
    • 2ay

Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı

• 2ay

Siz ona aslan demissinizde bu bildigin miyavcık olmus kartal kapmasın sakın

• 2ay

yılana gücü yetmeyen kartalın değil aslana kediye hiç yetmez ;)

www.google.com.tr/search

• Nur'cum o güzel ağzın bal yesin inşallah

1|0
    0|0
  • Ne güzelde dişikartal💪🏾

1|0
    0|0
  • Her zaman aynı hata :) Galatasaray'ı hesaplamayın siz :) zira en son hep Galatasaray'ın golgesinde kalıyorsunuz :)

0|0
    0|2
    • 2ay

Fethullah gülen yok ama ya duasız şüpheli sizin durum canım

• 2ay

Yahu fethullah destegi ciddi manada skoru etkiliyor olsaydi eger Galatasaray uzun yillar boyu Kadıköy de yenemez miydi? Ya da fethullah madem skoru etkiliyor Fenerden 6 yermiydi Galatasaray? Hadi bunlar Türkiyede oldu diyelim. Uefa kupasinda fethullah destegiylemi aldi Arsenal den kupayi? Ya da Real Madrid gibi bir takimi yenerek super kupayi aldiran fethullah gulen miydi? Yagu ben kendimi bildim bileli Galatsaray parasiz ve sürekli iflasin pesinde. Rahmetli Özhan Canaydın doneminde bildigin bağış toplandi Galatasaray'a. Yine gecen sene bileklik satildi. Daha bu sene gerekli yükümlülük eksikliginden Avrupaya gidememe cezası yemedik mi? Galatasaray'ı yebdiginizde ne koyduk nasil yendik diye seviniyorsunuz ama yenilince feto destegiyle yendi vs. Daha bir kac ay icinde fenerden Turkiye kupasini besiktastan ise penaltilarla super kupayi almadikmi? Besiktasli topcular penalti atamiyor demiyorsunuz feto destegi diyorsunuz. Ayip ayip!

• 2ay

tamam

• 10 yılda bir şampiyon olan Beşiktaştan mı bahsediyoruz?

0|1
    0|0
  • iyiki bir sezon şampiyon oldular yillarca şampiyon oluruz diye hayal kurmaya başladı bu liverpooldan 8 yiyen kardeslerimiz 😂😂

0|1
    0|2
  • Bu sene osmanlıspor şampiyon olur.

0|0
    0|0
  • Aziz yildirimi gonderemedigimiz için hata yapıyoruz başka birşey değil

0|0
    0|0
  • Olunda görelim tutan yok ama bu sene beşiktaş şampiyon olamıyacak görürsün.

0|0
    0|0
  • inş. canım yha :)

0|0
    0|0
  • Şampiyon gs havalanmayın hemen

0|1
    0|0
  • erken öten horozun diye gider bu iş

0|0
    0|1
    • 2ay

Ya gercekten sevgilimde Fenerbahçenin icinde ama olmayacaksınz siz şampiyonlugu unutun bakın bu yönetimle cahil taraftarla zorda zaten

• 2ay

Cahilden kastım aslında bir sey istiyorlar ama hemen olmalı o istedikleri diego ribas efsane oyuncuydu bence eğer siz onu oyun esnasında demorize etmek yerine moral motivasyon olarak yükseltseydiniz elinden gelenin en iyisini ortaya koyardı şimdi gönderdiniz 10 numara hazırmış gibi gölgesine razı coğu kişi ribasın simdi

• 2ay

yorumunun bazı kısmınlarında haklısın oda şu bende onu beğenmeyenlerden biriydim gönderilmesinide istiyordum ama yerine başka adam alınması kaydı ile ama yerine adam alınmadı dolayısı ile kalsa hiç yoktan daha iyi olurdu diego aslında belki iyi oyuncu kariyeride iyi ama bizde yapamadı vede ilk zamanlarında bir iki ayda yeteri kadar destek ve moralde verildi burda haksızsın bana göre

• Stat yeni yapıldı 🙄🙄☺️🤔Onun havasıyla 1-2 sezon daha oluruz bence şampiyon

0|0
    0|0
  • 10 sene sonra sevinme hakkınızı GALATASARAYDAN rica edersiniz biz izin verirsek olabilir belki ;)

0|1
    1|1
    • 2ay

gs para yatıra yatıra maçları alıyordu BEŞİKTAŞ her zaman Tek şampiyon

• 2ay

konuş desek konuşabilecen ssnki hiiç uğraşamam senin gibilere siz hiç demem bb

• 2ay

@elpgrl çoluk çocukla uğraşıyoz burda

• Daha 1 ay önce Beşiktaşı yenip kupa aldık 4 yildizli takim bu sene Şampiyonluğu birakmaz

0|0
    0|1
  • Ortada bir kupa varsa en büyük adayı Galatasaray dır 😎

0|1
    0|1
    • 2ay

Fethullah gülen okuyup üflemeden o kupa ayaklansa size gelmez

• 2ay

😂😂 hadi dağlara çıkalım halay çekerek bu esprilere gülelim 😂

• tineri azaltırsanız belki

0|0
    0|2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Futbolla ilgilendigini gozumuze sokmaya calisan kiz tipi

0|1
    0|0
    • 2ay

Hahahahahaha canım benim sevgilim bile futbolun icindeyken bırakta ben ilgileniyim sne kenarda dur

• 2ay

Tamam dayı konusma tarzın dayı gibi cunku

• Çılgın mı çılgın çarşı beşiktaşa büyük bir aşk beslerdi yoo yee olursunuz olursunuz

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|1
Yükleniyor...