Transfer yüzde 70 bitmiş diyorlar?

link

siz ne düşünüyorsunuz benim şu anda takımda en son istiyeceğim kişidir.elimizde amrabat gibi bir adam varken böyle bir oyuncuyu bide yabancı kontejyanı sorunu varken Galatasarayın alması sizce doğru olurmu?siz istiyormusunuz?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• yabancı kontejanını quaresmada harcamak ? elimizde Amrabat varken Quaresmayı gereksiz buluyorum ...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Az önce okudum ben bu haberi :)

Neden doğru olmasın ki ben Q7 çok severim.. Hala çok iyi bir oyuncu hani ''Ölüsü bir oynar '' derler ya o cinsten..

Ama yabancı sınırı falan kötü olabilir Nani transferi söz konusu ikisinden biri olmaz hangisi dersen Nani olsun bence..

0|1
    0|0
  • Ne yapacağız Q7'yi bilmem ki...

0|0
    0|0
  • Ben istiyorum bu transferi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• renktaşım, açık söyleyeceğim : İSTEMİYORUM. yabancı sınırlaması bir yana

Q 7'nin senelerdir "cepten yiyen" bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Porto'dan sonraki kariyeri çok inişli çıkışlı. İnterdeyken Mou bile bunu adam edememiş ve göndermişti. demeçleri vardı hatta: "çok yetenekli ama disiplinsiz" şeklinde.

saha dışında disiplin problemleri yaratabilir bence. daha da önemlisi aslanımızın tıkır tıkır işleyen "takım oyununa" darbe vurabilir. çünkü egosu çok yüksek ve şahsi oynayan bir futbolcu.

Nani ya da Arda Turan tercihimdir.

umarım elektrikler falan gider de o download % 70'de kalır :)

0|0
    1|0
  • bidon diyenler ne diyecek acaba

1|0
    0|1
  • Bence Galatasaray Q7 değil Nani´yi alacak Galatasaray Nani´ye teklif yaptı beklemeye geçti eğer bu transfer gerçekleşmezse Q7 gelecek diye düşünüyorum ben

0|0
    0|0
  • arkadaşlar Fenerbahçe her yıl yabancı sınırsız olsun derdi bu sene yabancı sınırsız olamaz diye açıklama yaptı.neden sizce?bunun tek nedeni var şike süreci hala kapanmadı ve ceza gelmesi halinde yabancıları ellerinden çıkarmakda zorluk çekmemek adına.uefadan ceza gelirse fenere GS arayı açar gider ve GS nin arayı açmaması için yabancıya veto ediliyor.hay ben böyle futbol yöneten zihniyetlerin aklına ne diyeyim artık

0|1
    0|0
    • Gs'nin yabancı kontejanında sorun yasadıklarını biliyorlarda ondan.

Ne ise bu sınıf muhakkak kaldırılacak,cünkü yabancı kontejanı ile Avrupa takımlarıyla rekabet etmemiz artık imkansız.

• En azından ilk 11'de 7 yabancı oynamasına müsade edilsin.

İlk 11'deki yabancı sayısının 6'dan 5'e indirilmesi nasıl bir sacmalıktır yahu.

• kesin indirilecek mi 5'e eğer öyleyse fenevbahçe nin ve onun köpeklerinin Allah binbir türlü belasını verir inşallah .

• terim oynatabilirse önemle söylüyorum oynatabilirse süper olur amrabata verilen boşa gden paralardan sonra bu adam bedava

0|0
    0|0
  • Bu gazla Q7 yi de fener alır.

Ben Q7 nin gelmesini istemiyorum, gerek yok.

Melo yu alsınlar kafi bana :)

1|0
    0|0
  • fanateşekkür diyorsa yalandır

1|0
    0|0
  • Faydalı olacağı kanaatindeyim

hırslı ve pozitif bır oyuncu

katkı sağlar

0|0
    0|0
  • çok iyi oyuncu bence gs ninde kanatlara dribningi olan hızlı bir oyuncu gerekiyo o Q7 olabilir

0|0
    1|0
  • kaynak çok sağlammış qnq

0|0
    0|0
  • neden olmasin? iyi bir sözleşme ımzalansa olabılır gıbı

0|0
    0|0
  • Haber Yalan

1|0
    0|0
  • Kontejanı Quresma icin harcamak bence büyük bir hatadır.

0|1
    0|0
    • Nani gelirse bu sistemde devam edemeyiz çünkü bizim şu anda oynadığımız sistemde kanat oyuncusu yok Nani gelirse büyük ihtimal 4-2-3-1 oynarız Burak sağ kanatta(Belki satılır) Sol kanatta Nani forvet arkasında Sneijder forvette Drogba olur diye düşünüyorum yabancı sınırlamasını dert etmeyin Ünal Aysal seçimden sonra Yıldırım Demirörenle görüşme yapacak

• Muslera-Chedjou-Eobue-Yabancı sol bek-Drogba-Sneijder ile kontejan doluyor.Yani Nani'ye yer kalmıyor.

• ahhha çok derin çok :D:D

• abi ne Q7 si yaa biz Ferrari - Masserati dönemine geçtik ne işimiz olur Q7 ile

0|0
    0|0
  • oktay derelioğlu demeden hiç bir transfer bitmez

0|0
    0|0
  • Belki Fenerbahce'ye fake atiyorlardir. Belli mi olur. Azuafhjbjdas

0|2
    0|0
Yükleniyor...