Egzersizlerden anlayan bakabilir mi?

Fiziğim düzgün, uzun bacaklarım olduğunu söylüyorlar. Ancak bacaklarım uzun ama sıkı değil, olmaması gereken selülitlerim var. Kendimi bir türlü spor yapmaya alıştıramadım. Diyet desen çikolatadan vazgeçemiyorum. Şu an işimi değiştirdim ve eve egzersiz yapmak için olan bisikletlerden almayı düşünüyorum. Evimle iş arası 1km rahat var. (Sadece eve dönerken yürüyorum) ayrıca 4 kat da merdiven çıkıyorum. Çikolatayı azaltsam ve hafta içi işe yukarıda yazdığım şekilde gidersem ve hafta sonları 1 saat o bisiklettem yapsam sizce bacaklarım incelmeye başlar mı? (Ya da sıkılaşır mı?) (Boyum 174 kilom 72 *8 kilo vermem de lazım) Eğer incelmez diyorsanız önereceğiniz egzersizler neler? (İşten dolayı hafta içi vaktim fazla olmuyor) önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)

• Bacakların 1 yıl içerisinde yavaş yavaş incelir ve sıkılaşır
    50% (7)75% (6)59% (13)Oy Ver
  • Daha çok egzersiz yapman lazım. (Egzersizi lütfen aşağıya yazın)
    50% (7)25% (2)41% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bacak için en etkili egzersiz squattır. Bunların da etkisi olur ama squata kıyasla daha geç sonuç alırsın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yürüyüşe ayrıca spor için çıkmalısınız ve spor salonu gibi bir imkanınız yoksa evde açıp bacak inceltme sıkılaştırma videoları pilates vs takip ederek yapabilirsiniz squat da aynı iekilde 3 4 set yapın giderek arttırın beslenmenize muhakkak dikkat edin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana tavsiyem tatlıyı hamuru abur cuburu kes bunlarla uğraşacağına bir salona yazıl en fazla 6 aya halledersin diyet şart ama , hedefin varsa bahanelere yer yok

0|0
    0|0
  • Belli bir günlerde Spor salonu kesin..
    Gitmelisin

0|0
    0|0
  • Bacakların 1 yıl içerisinde yavaş yavaş incelir ve sıkılaşır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir sürü egzersiz programı var play storede canım onları yap 3,4 ayda düzene girer ama çikolatayı birakman lazım 😊😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...