Fenerbahçe :/ ?

2 yıl aradan sonra kadıköye maça gittim ondada yenildik. yenilmek sorun değilde bukadar iyi oynayıp yenilince zoruma gitti be arkadaş. herifler 3 topu çizgiden çıkardı 1 topda direkten döndü sağlık olsunda. şaka makada bu Fener 4. yıldızı ne zaman takacak arkadaş.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe'nin bu akşamki maçta iyi oynadığını sanan kişi futboldan zerrece çakmıyordur.

Şuursuzca getirilen toplarla bala mala gol aramak iyi futbol oynamak olmuyor.

Fener bu futbolla bişey takamaz şu an.

0|0
    0|0
    • 2ay

İlk yarı üretim yapamamadık ama 2. yarı inanılmaz iyidi kaç gol kaçtı tv'den izleden herhalde maçı ben staddayım gözümle görüyorum pozisyonları. adamlar 3 topu çizgden çıkardı daha ne olsun.

• 2ay

Ben mesela ozana dikkat ettim tv yansıdımı bilmiyorum ama en az 5-6 kez değiştir beni dedi kenara. yinede değişmedi van persie gibi adamı çıldırttılar ya herifin gözleri doldu inş tv yansımıştır şu van persienin maç sonu görüntüleri.

• 2ay

O da çok formsuz ve gelen fırsatları anında değerlendirecek fizik gücünde değil.

Ama herifin hayatı Arsenal'de, Manchester United'da, Hollanda Mill Takımı'nda geçmiş.

İki tane takoz libero ve ne yapacağını bilmeyen Alper Potuk ortasahasına isyan eder tabii...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• O değil de victor pereira iyiydi be. Şampiyonlukta ki en büyük kozumuzdu. Fakat hala etkisinden kurtulamadınız
    Not: Beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
    • 2ay

Dostum konu pereira veya başkaları değil konu yönetim en pahalı biletler Fenerin biletleri şuanda 300 kişi yönetim istifa diye bağrıyor azizin suyu çoktan kaynadıda işte indiremiyoruz koltukdan bizim rakibimiz kendimiz a. koyummm. emenike gol kaçırdı arkamdaki abi azize sövüyor buradan anla artık durumu.

• 2ay

Victor da bu isin parçasıydı. Fakat aziz daha suçlu. Siz o adamla devam ettiğiniz surece büyüme değil küçülmeye gideceksiniz. Beşiktaş ekonomik ve sportif durumunu geliştirdi. Alttan gelen takımlarda ekonomik durumlarını bozmadan doğru ve yerli teknik adamlarla sportif basari sağlıyorlar. Açıkçası ezeli rakibimizin bu duruma düşmesine çok şaşırdım. Umarım dibe vurmadan toparlarsınız

• Kanser olucaz ama bakalım

0|0
    0|0
  • 3 topu bilmem de bir top çizgi önünden cıktı 2. ciyarı iyiydi. 30 Şubat 2018 de takar

0|0
    0|0
  • boyle giderse biraz zor takariz

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım oldukça bu takım Galatasaray ın arkasında kalmaya hem devam edecek acı ama gerçek. Takımda bir vizyon yok iyi bir plan yok sen geçen sene Emenikeyi küfür ederek gönderiyosun bu sene o adamdan medet umuyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...