Kızlar futbolcu sevgilisi olmak istermiydiniz ?

kızlarda yakışıklı futbolcu hayranlıgı var hatta çirkin olsa bile popüler futbolculara karşı hastalık var kızlarda futbolcu sevgilisi olmak istermiydiniz?

0|0
164

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• istemem ana avrat küfür yiyolar :D

0|0
    0|0
  • gol atınca maçlarda bana kalp işareti yollamasını istediğimden dolayı evet sevgilim futbolcu olabilirdi bende her maç onu izlemeye giderdim:)))

0|0
    0|0
  • Popüler olması şart değil futbolcu olsun yeter .. + Yakışıklı da olmalı ..

Sonuç olarak link sevgilim olabilir..

1|0
    0|1
  • Benim öyle bir hastalığım yok,ben hentbolcu severim:)

Ama isterim tabi,sonuçta sporcu.

Bilinmesi gerekir ki sporcu biriyle evlenildiği zaman bir sürü zorluk yaşanacak özlem,hasret konuları.Fedakarsanız neden olmasın? :)

0|1
    0|0
  • abim futbolcu daha nolsun :)

1|0
    0|0
  • mesela ben burak ylmazın sevgilisi olmayı tabi isterdim.ama hepsini Allah sahibine bağışlasın.

0|0
    0|0
  • tabiki isterdim paraya para demezdim yakişıklı olması önemli değil

0|0
    0|0
  • zaten sevgilim futbolcu.

0|0
    0|0
  • david beckham veya michael owen benim olsa evdeki maçlardan futbol kariyerleri biterdi heralde :D

0|0
    0|0
  • İstemem,kızlar sarıyor.

0|0
    0|0
  • hayır öyle bir hakkım varsa boksör olmasını tercih ederim :D

0|0
    0|0
  • Ben isterdim, para kısmından dolayı değil, para kısmı daha ikinci planda kalıyor. İnsanın sevdiği insanın futbolcu olması güzel bir şey. Bi tek şu yönden istemezdim televizyonlarda görüyoruz en ufak rakip takımın faul hareketinde nasıl sakatlanılıyor. Ben açıkçası eşime/sevgilime zarar gelmesini istemem. Allah korusun onu izlerken onu yere düşmüş bir şekilde görürsem baygınlık falan geçiririm. Kıyamam. :) Unutmadan bide görüşmemiz daha az olur maçlar ve antremanlar yüzünden.

0|0
    0|0
  • Olabilir ama yakışıklıda olmalı, örneğin böyle link :)

0|2
    0|0
  • Benim eski sevgilim futbolcuydu ama zor gerçekten hep boynuz iyorsun

0|0
    0|0
  • Çünkü cok ahlaklılar erken evlenirler sadiktirlar futbol eteği kötü alışkanlıkları yoktur bir aile cemaati vardır onların ... Baskaları ailesiyle maca gitmezler onlar her isleri gereği macları oldukların da ailelerini eslerini götürüyorlar ve partilere de götürüyorlar bence evlenilecek tipler...

0|0
    0|0
    • ondan mı kızlarda futbolcu hastalıgı var?

• gece kuluplerine bak bakayim kimler dolasıyor D

• Vallahi varsa baskası kadar gezmiyor sigarası yok içkisi yok severim ben futbolcu ahlaklı insanlar huyları güzel

Erkekler Ne Diyor 4

• isterler tabi adamlar para basıyor.kadınlar para sever

0|0
    0|1
  • yok bea biz futbolcuyuzda böyle bişi görmedik hacım..

0|0
    0|0
    • amatörsün ama sen :DD benim dediğim popüler futbolcular mesela arda hayranı çok kız kankam var neresini begeniyolarsa :DD.

• evet haklısın sınıf farkı var.. bu ayrımcılığı yaptıklarından kaybeden benmiyim acaba yoksa onlarmı?

• isterler hareldeeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|1
  • Cogu kız paralı erkek ister,

0|1
    0|0
Yükleniyor...