Gençler protein tozu alıcam kullananlar bir bakanilir mi?

Ne gibi faydasını gördünüz, pek sanmıyorum ama herhangi kötü etkisi oldu mu?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Herhangi bir yan etkisini görmedim ayrıca tok tutuyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk başta mucizevi bişey değil sadece beslenmede ki açığı kapatıyo kaslar daha hızlı besleniyo zararı yok ne zararı olabilir ki

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben sadece spordan sonra kullanıcam açık yok beslenmemde hemen kana karıltığı için sağlam bir avantaj elde edilebiliceğini düşünüyorum

• 2ay

Evet suyla içersen daha hızlı karışır ya da meyve suyuyla yeni başlıcaksan tavsiye etmem ilk aylarda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kullandım çok faydasını gördüm. İçindeki BCAA ve Kreatin oranlarına çok dikkat et, yüksek olanı al. Çilekli, çikolatalı ve aromasız hepsini sırayla denersin. Kolay gelsin kardeşim. :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok sağol kardeşim optimum whey i biraz daha çok önerdiler onu düşünüyorum

• 2ay

Tamamdır izlicem bide 24g protein 5.5g bcaa 4g da glutamine 1 porsiyon için iyi sanırım?

• 2ay

Her zaman doğal beslenmeden yana olmuşumdur. Eksikleri tamamlamak adına günde 1 porsiyon için çok iyi. Ne kadar kreatin var peki?

• Kötü etkisi yok sadece alamadıgın proteyini karşılıyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeşim ben onun için değilde daha çok spordan sonra hemen kana karıştığı için daha çok önemli olduğunu düşünüyorum

• Yumurta ye ama tavuktan cikmadan butun tavugu yut 😃

0|0
    0|0
    • 2ay

Her sabah 5 yumurta ve an az 300 gr civarı kırmızı yads beyaz et yiyorum 😂 Bazen bir bütğn tavuk bazen 1 kg balık bazen 1 kg et tek balıma 😂

• 2ay

Yuhhh ya 😃

• Dozunda alindigi surece cok zarari yok diye diyorum ama saglikli mi tabikide degil bircok sey gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...