Tuttuğunuz takımla ilgili özeleştirileriniz nelerdir?

tuttuğunuz takımla ilgili özeleştirileriniz nelerdir?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray bu sene Şampiyon olmasına rağmen,ligde oynadıgımız futbolu begenmiyorum.

CL maclarına asırı önem veriyoruz ama ligi pek takmıyoruz.Umarım seneye Lige daha fazla önem veririz.

0|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Aziz Yıldırım - Bi' gitsen Fenerbahçe'yi daha çok sevecem..

Aykut Kocaman - İstersen 3 kupayı'da kazan, benim gözümde bi' Daum ya da Lucescu olamazsın..

Volkan - Artık Fener'den ayrılma zamanın geldi.

Stoch ve Caner = Süreklilikleriniz yok abi, takımdan gitmelisiniz..

Selçuk Şahin - Yorum yok asjdşkmlasfdfh

Baroni - bi' maç gol atıp on maç oynamamaya devam edeceksen, İtalyan takımlarından gelen teklifi kabul et, hafız.

Kuyt - İlk geldiğin zamanlardaki gibi takıma yararın yok, sadece koşuyorsun..

3|0
    0|2
  • - Maç seçmeleri. beni inanılmaz kızdırıyor ekran başında. bu sene sırf bu yüzden (Mersin maçı gibi.) az daha şampiyonluktan oluyorduk. aynı ciddiyet her maçta gösterilmeli.

- gerideyken inadına yapılan şu yan paslar ve kaleciye geri paslar. Galatasaray'ım maalesef bu hastalıktan senelerdir kurtulamadı.

0|0
    0|0
  • Galatasaray yönetiminde yaşanan bazı sorunlar

Futbolcuların küçük maçları önemsemesi Real Madride karşı çok iyi futbol oynanıyor ama Eskişehir maçında takım pozisyona bile giremiyor

Galatasaray Formasını haketmeyenlerin hala Galatasarayın kadrosunda yer alabilmesi(Çağlar ve Aydın)

0|0
    0|0
  • Beşitaşın yaptığı escude transferi çok gereksizdi

0|0
    0|0
  • Demirören ebu kadar BJK bırakılmamalıydı ve madem Samet AYBABA yı 1 sene sonunda GÖNDEREBİLİRİM diye düşünüyosan 3 yıllık mukavele imzalamayacaksın şimdi BEDAVA dan para alıcak adam Samet te kendini bundan sonra BEŞİKTAŞ İÇİN FEDA yaptım vs. demesin millet menfaati olunca babasını bile satıyo ... :(

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar Fenerbahçe için ölürüm tek aşkım diyordum... Bunun çocukluktan gelen bir sempatizanlık olduğunu anladım. Futbolun sadece eğlenilmek için bulunduğunu ve bir spor olduğunu aklımdan çıkarmıyorum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray; Evet bazı maçları önemsmiyor futbolcular bu en önemli etken

0|0
    0|0
  • Eleştiriden kastın yermek mi sadece?

Değil ise, öz eleştirimizi yapayım: Galatasarayımız mükemmeldir...

1|0
    0|1
  • stadın ismini değiştirmeden stad ve çeverisine reklam almalı katarlardan . türkiye kupasına a2 ve gençlerle çıkmalı. havuzdan çıkmalı maçlarını d-smartta ya da fb tv de yayınlamalı

0|0
    0|0
  • hamit gibi kazma gsye yakışmıyo adam alınmalı oraya.semih dany riera(defansif anlamda) yetersizler.burak çok gol kaçırıyo.amrabat daha çok oynamalı.

0|0
    0|0

• 0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

Başkan gitsin yeter artık beşar esad gibi kök saldı.

Aykut kocamanı, Alex e yaptığı haksızlık için hiç affetmiyorum. Sırf rekorunu geçecek diye i*nelik yaptı adama.türk değilmi kanında var.

Defans yapmazsak süper, defans yaparsak mahalle takımı bile yener feneri.

0|0
    0|3
  • Stadı biraz daha büyük yapabilirlerdi Şampiyonlar ligi maçında yer bulmakta zorlanıyoruz

0|0
    0|0
    • ooouuuvvv tek derdimiz bu olsun

• öyle deme ama bir kaç seneye final görünüyor yarı finalde yer bulamassam kim verecek hesabını :)

• Aslında TT Arena koltuk aralıkları bakımından cok genis bir stad,

Kapasite 54.000 ama rahatca 80.000 kisi sığar.tabi 26.000'i kacak olmus olur,Uefa'dan iyi bir ceza yeriz :)

• stadımız çok güççük

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yok laf üstünde fenerl sadece.

0|0
    0|0
  • teknik direktörümüz çok agresif. Aykut kocaman gibi sakin bir Terim istiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha ne zamana kadar hayal kırıklığı yaşatacaklar sevincimiz yarıda kalıyor diyorum... .s

Tuncay'lı - Rüştü'lü zamanları özlüyorum...

0|1
    0|0
  • çoğu futbolcumuzun çabuk ve uzun süreli sakatlanması.doktorların bu konuda görevlerini tam yapmaması mı yoksa futbolcuların kendilerine fazla dikkat etmemesi mi bilmiyorum ama eksiklerimiz lig boyunca çok fazlaydı.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama ne bileyim genç bir Fenerbahçeliyi katlettik,böyle karaktersiz olanlarımız da çıkıyor bazen.

0|1
    0|0
Yükleniyor...