27 mayıs ve adnan menders ...........tarihimizin kara lekesi

türkiye tarihinin kara lekesi 60 darbesi hakkında ne düşünüyorsunuz bakın adam ölmeden önce ne demiş.izlere dargın değilim, sizin ve diğer zavatın iplerinin hangi efendiler tarafından idare edildiğini biliyorum. Onlara dargın değilim. Kellemi onlara götürdüğünüzde, değiniz ki Adnan Menderes hürriyet uğruna koyduğu başını 17 sene evvel almadığınız için müteşekkirdir. İdam edilmek için ortada hiçbir sebep yok. Ölüme kadar metanetle gittiğimi silahların gölgesinde yaşayan kahraman efendinize acaba söyleyebilecek misiniz? Şunu da söyleyeyim ki milletçe kazanılacak hürriyet mücadelesinde sizi ve efendinizi yine de 1950'de olduğu gibi kurtarabilirdim. Dirimden korkmayacaksınız. Ama şimdi milletle el ele verecek Adnan Menderesin ölümü ebediyete kadar sizi takip edecek ve bir gün sizi silip süpürecektir. Amma buna rağmen merhametim sizlerle beraberdir. İnfaz Saati: 13.27''

Güncellemeler:
"Türk milleti Müslüman'dır! Müslüman kalacaktır. İslamiyet'in bütün icabeti vatandaşlarımız tarafından tam bir serbestliğin içerisinde icra olunacaktır."(15)

siyonistler ve yahudiler tarfından asıldı dikkat edelim buraya ...60 darbesi yine siyonist amerika işi ..adamı istedği gibi yönlendiremediler isteği gibi çıkmadı diye adamı hain yaptılar ...e niye apo asılmıyor peki ..çünkü ülke yahudilere hizmet ediyor işlerine gelmeyen şeyler olamaz ...çok vatan millet sakarya diyenden çıkıyor zaten bütün bunlar
millet karı kız derdne düşmüş buraya uğrayan yok

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cuntacı darbeci zihniyet ağzından salya akıtarak demokrasiden bahseden zihniyet Menderesi idam etti idam kararı ve uygulanma anı ve şekliyle neresinden bakarsan bak tutarsızlık şaibe diz boyuydu.ada da zorla havyar yedirip videosunu çekip havyar yiyemeden duramıyor diye halka gösterdiler.onlardan radyolarda haber verirken düşükler diye hitap edecek kadar alçaklaşmışlardı.idam sehpasından ip kopup düştüğünde tekrar kaldırıp ipi geçirip aceleyle astılar.olaki idam iptal edilir diye hatta asmayın diye haber gelmesine rağmen bize haber gelmedi diye gerekçe gösterdiler.menderesi idam eden cuntacı şereften yoksun insanlıktan nasibini almayan güruh idamdan sonra diğer vatan haini inönüye gidip elini öpüp görevimizi yaptık paşam diye tekmil verdiler.işin ilginci halk zerre tepki göstermedi sanıyorum geçmişten okadar sindirilmiştiki aynı şeyleri yaşamamak adına tepki göstermediler.veya başka bişey bilemiyorum

0|1
    0|0
    • Cok dogru katilyrum. Adamdan hainlik istendi.baktilar adam tersi yapiyor:))) bu ulke zaten medya veile cuntacilar tarafından bu hale geldi cunku medya patronlari belli kim olduklari

• Aynen

Erkekler Ne Diyor 8

• bak menderesi neden asmışlar

link

bunun aynısını vikipediadanda bulabilrsin

ben bu kadar olduğunu bilmiyordum yanii medya durduk yere asılmış gibi gösteriyorrr garibime giden aynı tayyip erdoğan gibi tıme dergisinde kapak resmi var tamamen aynı politikalrda ilerlemişlerrr

0|0
    0|0
  • Mekanı cennet olsun

Ezan için şehit oldu.

0|1
    0|0
    • evet doğru ezanı tekrar arapça yaptı ben müslüman bir türküm dedi

• bu adamı gram sevmem amerıkan kopegının teki adam suçlu ve serefsızken sımdı mıllet vıcdan yapıyo kımı neyı savundugunuzu ıyı belleyın hak edene hakkını verdıler gereksız bır adamdı ülkenın o zamankı halını ıyı okuyun arastırın

0|3
    1|1
    • adam amerikan köpeği olsa yahudiler idamı getirdi amerka tarfından idam edildi zaten:)

• Kendini belli etme bende biliyorum konularda knusabilirm.havasi.tam bir ergen .normal

• Vakit, zaman, taraf, şafak ve taşak vatan sever gaztelerdir. oku da adam ol renkligöz :))

• Adnan Menderes idam edildikten sonra, Kefen parası, yassıada'da yediği yemekler ve cenaze masrafları, icra yoluyla ailesinden alınmıştır.

0|0
    0|0
  • böyle bir ülke dünya tarihinde yok bildiğim kadarıyla, hem başbakanını asan hemde suçsuzluğuna inanarak onu yad eden.

0|0
    0|0
  • Şimdikilerle mukayese edince onun yaptıkları ne ki? İdam asıl şimdi lazım.

Gizli cevap verecektim ama düşündüm de kimden gizlenebileceğim. Bu i*nelerin gözü kulağı her yerde

0|0
    0|0
  • Atatürk'den sonra gelen en büyük Lider...

0|0
    0|2
    • sence neden peki

• Evet sanırım İsmet İnönü'de daha fazla ama bu gelişmeler 1932 civarı olduğu için Atatürk dönemi dedim yine de.

• Kapatilan mason locasini ismet tekrar acti.yeni hedef ismetti.

• Bu ülkede istemediğin kadar çok keşke olmasa seviyoruz ama naparsın işte bazıları ülke kendilerinin sanıp neler yapıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekanı cennet olsun... Bunun ahireti de var.. Şehit oldu Allah için

0|1
    0|0
Yükleniyor...