Kankaniz arayip sormazsa ne yaparsınız?

Cok samimi kankam var yanindayken sorun yok ama hep ben arıyorum ararsamda bazen acmaz neden boyle yapıyor anlamiyorum konusurken cok sicak görüşelim diyor yanindakende planlar yapiyoruz ama aramiyor mesajda atmiyor neden boyle

Kiz kankam bu arada

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben de o kankalar dolu :) fazla düşünmek sakıncalı akla bir sürü 'acabaaa?' Sorusunun gelmesine sebep oluyor. Ve senin dusundugun her dusunce karsidaki kisi icin de abartili gelir her zaman. Ya da sorsan neden boyle diye, 'ne alakasi var canim bu benim her zaman ki halim, sadece mesajlasmayi sevmiyorum' gibisinden cevaplar alirsin. Sonra senin bu merak iyice artar ve karsidaki kisinin cevabi su olur 'sen benim hakkimda bunlari mi dusunuyorsun yani' artik bir sure sonra sussan da olmuyor susmasan da karsimdaki ne dusunur tereddutuyle ayni havada yurutmeye calisirsin. Ama o mesajlasmayi sevmeyen insanlar sevgilileri oldugunfa telefonlari ellerinden dusmez genelde. Boyle de bir ironi mevcut maalesef. Sevdiklerini fazlasiyla ihmal edenler, imha edilmeli :)

0|0
    0|0
    • O kadar guzel anlatmissnki diyicek bisey bulamadim aslinda 10 senelik arkadasligimiz herkeE kardesim der ankarada kardes sanarlar bizi yanyanayken sorun yok kiyafetlerini paylasir hatta ama aramiyor sormuyor anlayamıyorum

• Sen ekle bir ben sana detaylir bir sekilde anlatirim durumu. Sen de kendi arkadasliginla kiyaslarsin

• Tamam ekliorm

Erkekler Ne Diyor 2

• açar tel ağzına s... ım sonra bende aramam valla

0|0
    0|0
  • inan bana bende açmam telefonlarımı felan

kankama değil herkese kaşı bu şekil davranırım

ama hiç bir zaman sevgim azalmaz

insanlarla fazla muhabbet bazen sıkıyor ve çekiliyorum kabuğuma

0|0
    0|0
    • Ee normalde konusuyor baskalarinla mesajlasiyor surekli sevgilisimi varda solemiyor anlamiorm cok dengesi seyler yapıyor

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de böyleyim yaa ne bilim beraber iyiyiz ama mesajlaşmak ya da aramak tarzım değil

ama bu sevmediğim anlamına gelmiyor .s

0|1
    0|0
  • Bende de var o tuhaflık... Aranmazsam aramıyorum... Sevmediğimden değil de iş güç kafa doluluğu biraz da yalnızlığı sevme durumu işte...

0|1
    0|0
    • Hadi peki sitem etmiyormu arkadaşları ben cok takiorm uykularima girio cok seviyorum kardesim gbi

• Tesekkurler

• Rica ederim...

• ben de öyleyi üstelik çok sevdiğim arkadaşım karşı. ama tek fark aradıysa dönüyorum. ama ben vefasızım biraz da kandillerde bayramlarda kimseyi aramam da kutlamam da insanın huyundan da kaynaklanabilir o

0|0
    0|0
    • Hadi peki neden boylesin

• Ciddenmi ee neden aramiyorsun:)

• konu olmuyor ve çabuk sıkılan bir insanım okulda her zaman beraberdik sonra bana geldiler yeni bir arkadaş çevresi yaptım 3 ay yine konuşmadık sora buluştuğumuzda da susmadık. Böylesi daha güzel. sık sık az konuşmak yerine bir başladı mı susmamak daha iyi

• açık yüreklilikle sor madem kankam diyorsun en iyi cevabı bizzat kendisinden öğreneceksinizdir.. burdaki yorumlar yanlış olabilir ..

0|0
    0|0
    • Ya genelde aranan biri pek aramaz ama eskiden tektukte olsa arardi simdi niye aramiyorsn dedim.pardn canım atarm mesaj dedi kac gun gecti tık yok

• pardonla geçiştirilecek bir şey değil .. dürüstçe söylemeli sebebini , inandırıcılığını yitirmeden..

• Evet bende oyle düşünüyorum hep benden bekliyor

• ben ararım..

mesaj atarım nasılsın,moralin nasıl,iyi misin diye

0|0
    0|0
    • Hadi arayamiyorsun mesaj at dmi

• Teşekkürler inş

• rica ederim

• sende arama mesaj atma

0|0
    0|0
Yükleniyor...