Gününün her anını anlatan birini kırmadan nasıl susturursun?

Arkadaşlar çok iyi giden bir birlikteliğim var ancak bazen nişanlımın tüm gün işinde ne olduğunu anlatması beni deli ediyor. Konuyu değiştirdiğimde bir şekilde oraya geri geliyor. Özetle kafasına koyduğunu mutlaka anlatıyor. Özellikle bişeyler yapmaya çalışırken yardım etmek yerine konuşması bazen beni kızdırıyor. Onu kırmadan bunu nasıl engellerim?

0|0
96

En İyi Erkek Görüşü

• Ne demek istediğini çok iyi anlıyorum.

Bazı insanlar özellikle bir çok kadın gün içinde yaşadıkları stresi boşaltmak için çok konuşuyorlar. Bu konu hakkında bende çok düşündüm. Bazı sonuçlara vardım. Bu tür çok konuşan insanlar genellikle fiziksel olarak çok yorulmayan insanlar oluyorlar. Çenelerini çalıştırmaya hala gücü olan insanlar oluyorlar. Onları öyle bir yormak lazım ki dilini bile kıpırdatamasın.

1) Spor salonuna gitmek. Koşu bandından hiç inmesinler. Hatta beraber spor yapın. Onu teşvik eder ve sizde formunuzun zirvesine çıkarsınız.

2) Bunu sapıklık olarak algılamayın; seks. Malum cinsel yaşamda çok enerji çekiyor. Bu yöntemi şiddetle tavsiye ediyorum.

Ayrıca işin bir de şu tarafını unutmayın. Nişanlısınız sizinle paylaşmak istiyor. Seven insanlar birbirleriyle etkileşim kurmak isterler. Size olan inancını, sevgisini ve güvenini buradan anlayabilirsiniz. Biliyorum bazen kafa şişirici oluyor. Bilmem kimin salatasına koymadığı sos beni de ilgilendirmiyor. Size hak veriyorum ama daha büyük resmi görün. Bu kadar paylaşımcı olmasının sebebi size karşı olan hisleri. Bu hisler, üzülerek söylüyorum ki, ne yazık ki evlilik sonrasında ölmeye başlıyor.

Eğer ona durumu anlatmak isterseniz olumsuz bir tepki göreceğinizi biliyorsunuz. O yüzden kim ne derse desin bu yolu seçmeyin. Karşınızdaki en nihayetinde bir kadın.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Valla yapacak bir sey yok yapı öyleyse susturamazsın :) ama onun sana yaptığını sende ona yaparsan belki anlayabilir :)

0|1
    0|0
  • kişilik meselesi kolay kolayda değişmiyorlar hatta her geçen gün anlatacakları ziyadeleşiyor ..ve inan çok yorucu bir şey ya .. az ve öz konuşanları seviyorum . hatta bazen susmak bile çok söz anlatıyor anlayana :))

0|0
    0|0
  • belki farkında değilsin ama iş dışında bişey anlatmıyorsun diye gir konuya

0|1
    0|0
  • gün içinde işi dışında enteresan hiç bir şey olmuyorsa işini anlatır. iş dışında bir şeyler yapmasını sağla iş dışında bir şeyler anlatsın . sorun çok konuşma katlanacaksın kadınlar eerkeklerden daha çok kelime tüketiyormuş çünkü:)) doğanın kanunu başa geleni çekiceksin:)

0|0
    0|0
  • haha biz kadınlar böyleyiz malesef.. ilişkiler hakkında online makaleler var saglıklı fikirler verebilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Demek ki paylaşmak istiyor dinlesen ne olur ki çokmu ayrıntılı şimdi bilemedende bir şey diyemedim :) Bayağı bıktırıyorsa..

0|0
    0|0
  • Konuş anlatma de evlenince napcan akşama kadar anlatır ne olduğunu.

0|0
    0|0
  • ne güzel ise herseyini paylasiyor seninle... erkekleri anlamakta imkansiz anlatirsin kabahat anlatmazsin kabahat

0|0
    0|0
  • tatlım çarp ağzına 2tane

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardes gülümse kaderine ve zevk almaya bak. Cözümü yok maalesef :/

0|1
    0|0
  • bu erkek olarak ortak derdimiz.makinalı bir çeneye sahip anladığım kadarıyla. onu kırma ama çenesini kırabilirsin, düşünmesini sağlıcak sorular sor ya da sadece düşünsün.

0|0
    0|0
  • müsade isteyerek ortamdan ayrılarak

0|0
    0|0
  • Sen sus gözlerin konuşsun tatlım

0|0
    0|0
  • eve işde getirir o

0|0
    0|0
Yükleniyor...