Hangi ülkenin filmlerinin konularını başarılı buluyorsunuz?

hangi ülkenin filmlerinin konularını, karakterlerini, akışını başarılı buluyorsunuz?

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• soru çok basit neden dersen dünyada ki en büyük sinema endüstrisi hollywood amerika tarihinde ki yaptığı katliamları insanlığa ve kendi ülkesinde ki halkına farklı lanse ediyor örneğin mesela kara şahin düştü adlı filmde sözde amerikan askerlerinin orada ki halkı sömürülmekten kurtarıldığını yansıttı gerçek ise çok farklıydı sömürü politikasının mükkemmel bir şekil de uygulandığı yerdi somali.tarihlerinde ki normandiya çıkarmasını insanlığa atfeden amerikan endüstri bu şekil de amerikan demokrasisi,nin sözde yüceliğini yansıtmaya devam ediyor her ne kadar olıver stone gibi yazarlar da var olsa da amerikan sinema endüstrisi bu konuda çok başarılı bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• USA filmleri ama bütçe çok ayrılıyor

1|0
    0|0
  • iran. tartışmasız.en anlamlı ve gerçekçi, gösterişsiz, amacı olan filmler bence.

1|0
    0|0
    • iran sineması bahman ghobadi adlı bir yönetmen kazandırdı dünyaya özellikle sarhoş atlar zamanı adlı filmi izlemeni tavsiye ederim.

• teşekkürler

• evet baktım çok ilgimi çekti izleyeceğim teşekkürler

• a.b.d yüksek bütçe ayırdıkları için filmlere daha etkileyici oluyor;)

2|0
    0|0
  • almanların konulu filmleri güzel oluyor ama amerikan filmlerinde konu olmasa da görsellik on numara olduğu için bir bok anlamasanda izliyosun :(

0|0
    1|0
  • Hımm konulu filmleri severim :D ülke farketmiyor :)

1|0
    0|0
  • italyan dram filmlerini çok başarılı buluyorum.

1|0
    0|0
  • Tabiiki amerika.

1|0
    0|0
  • amerikan filmlerini çok seviyorum

1|0
    0|0
  • hint.. filmleri

1|0
    0|0
  • Almanya ve Fransa'nin konulari tetikleyici.

ABD'nin konulari etkileyici.

ABD'nin bu kadar onde olmasinin sebebi reklam ve insanlara daha cabuk ulastirabiliyor olmasi. Ödüllerin falan da genelde ABD'de verilmesi, dikkati oraya cekiyor. ABD'nin, Avrupa ve Ortadogu hakkinda yaptigi filmler de tetikleyici. (bkz ; The Kingdom)

Fransa ve Almanya'nin filmlerini izleyince icinde bir seyler uyaniyor. Adamlarin yetistirilme tarzlarindan midir bilinmez hemen hepsi izlerken bir seyler ogretiyor. Illaki bi' genel kultur veriyor sana. "Ha bak, bu da boyleymis" diyorsun.

Pek film kulturum yok ama ABD'nin "remake"leri de diger ulkelere oranla daha iyi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kore dizilerini severim...

Film olarak çok incelemedim ama dövüş konuşunda çin ve japon iyi gerçekten ...

1|0
    0|0
  • amerikaann..

1|0
    0|0
  • Avrupa sineması

1|0
    0|0
  • bütçe yatırım başarı olarak ABD derim. Gel görki filmlerin konusu farklı lanse ediliyor o konuda Alman yapımını daha başarılı buluyorum.

1|0
    0|0
  • Hint filmlerini..

1|0
    0|0
  • amerikan yapımı filmleri dövüş filmin de japon ve çin

1|0
    0|0
  • Bollywood filmlerini alışılagelmişin dışında buluyorum. Kendilerine has bir tarzları olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • İran,Kore.

1|0
    0|0
  • Amerikan Yapımları ..

1|0
    0|0
  • amerika :)

1|0
    0|0
  • sağolsun amerika iyi mesaj veriyor