Askerliğini yapmş olanlar bir yardmmmm

Askerdesiniz. Hiç öldüğünüzü gördüğünüz rüyalar gördünüz mü.. bir kere hissederler ölümü görürler falan diye duymuştum. Abimde çok kez öldüğünü görmüş ama sağ salim döndü şükürler olsn.. Sizde görmüş müydünüz?

Güncellemeler:
erkek arkadaşm izinde öldüğünü görmüştü .. biri bana askerler öleceğini görür hisseder demişti net hatırlıyorum doğruluk oranı nedr

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben görmedim.Ben yakın arkadaşım Şırnağa gitmişti komando olarak tam sıcak çatışmaların olduğu zamanlarda.Gitmeden ben yolcuyum diye helallik almıştı rüyasında görmüş.Askerden geleli 6 yıl oldu..:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Asker psikolojisi o bilinç altına öyle yerleşiyor. Hemen hemen herkeste oluyor. Bende de olmuştu askerlik biteli yıllar oluyor :)

1|0
    0|0
  • Ben Şırnaktaydım defalarca çatışmalara giriyorduk rüyalarımızda kaç arkadaşımızı öyle şehit verdik :)

Herkes böyle rüyalar gördü. Bu bence psikolojik bir şey. Bilinçaltında yaşadıklarının rüyalarına sıçraması gibi.

Çünkü o sonu bekliyorsun sürekli.

0|0
    0|0
  • Rüyalarda neyi imkansız gmrüyorsan onlar oluyor. canını sıkma böyle şeylerle

1|0
    0|0
  • Asker niye ölsün senden daha guvenlı bır ortamda yaşıyor onlar.

0|0
    0|0
  • bu askerliğini doğu bölgelerinde askerlik yapanlar için olabilen bir durum bence. Askerliğimi Antalyada yaptım ve sadece sıcak rüyalarıma giriyordu. Herkes Tshirtle,fli-flopla dışarda gezerken biz polyester kamuflajla duruyorduk. Botları saymıyorum bile.

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim, hissetmedim. Hep yaşama garantim varmış gibi hissederdim.

0|0
    0|0
  • Askere gitmeden önce bir kez şehit olduğumu görmüştüm. Ama askerde hiç görmedim. Askerde daha çok terhis olduğumu sivil hayata ve özgürlüğe kavuştuğumu görüyordum.

0|0
    0|0
  • bilinç altı dır bence. olacaksa da malum olur bazen insanlara.hep duyarız böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • askerliğimi doğuda yapmadım fakat o yanda yapanlar

zaten görmüyorsun gece karanlığında kimin öldürdüğü belli değil diyorlar

ama bir teröristi gözünün yaşına bile bakmam

ve hiç bir şekildede umursamam

vatanına ihanet ölümdür.

0|0
    0|0
  • bilinç altına ne yerleştiyse onu görürsün rüyanda :) kimiside dayak yemeyi görür :))) ben bir tokat yemiştim itiraf ediyorum :(

0|0
    0|0
  • yok kim demiş bende senden ilk defa duyuyorum

0|0
    0|0
  • psikolojik olarak o rüyaya meyillidir zihin askerde gayet normaldir

0|0
    0|0
  • nefes filmini izleyip giderse görür tabi.

0|0
    0|0
  • gördüm rahmetliyi iyi adamdı :D

0|0
    0|0
    • lütfen ciddi bir cevap ya :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...