Bu sezonun forvet oyuncusu size göre hangisi?

Ben Gekas diyorum.Oynadığı takıma ve maç sayısına oranla çok fazla gol attı.

Buyrun, seçenekler..

• Burak Yılmaz / 30 maç - 24 gol - 8 asist
    58% (45)57% (55)57% (100)Oy Ver
  • Theofanis Gekas / 15 maç - 12 gol - 1 asist
    16% (12)22% (21)19% (33)Oy Ver
  • Moussa Sow / 31 maç - 15 gol - 3 asist
    16% (12)13% (13)14% (25)Oy Ver
  • Kalu Uche / 34 maç - 19 gol - 8 asist
    1% (1)4% (4)3% (5)Oy Ver
  • Pierre Webo / 31 maç - 16 gol - 5 asist
    9% (7)4% (4)7% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Muhtemelen Burak birinci çıakcak anketten ama Burak Yılmaz'ın arkasında Selçuk, Sneijder, Drogba falan var..Gekas;'ın arkası bu kadar sağlam değil, neredeyse tek başına Akhisarı kümede tuttu, bunu da göz önünde bulundurmak lazımdı :D

Cevap veren herkese teşekkürler..

0|0
21|35

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Moussa Sow onu seviyorum çünkü -_-

2|5
    1|0
  • Gekas + Uche+Burak +Sow

Hepsi birbirinden iyi seçim yapmak imkansız.Birini söylesem diğerlerine haksızlık olcak ..

Not : Ama kalbim Gekas dan yana .. Devre arasında geldi bir anda adapte oldu takıma ..

Akhisarın düşmemesin de en büyük etken Gekas'dır..

1|6
    3|1
  • e şıkkı webo diyorum

1|4
    1|1
  • bilemedim ne desem

0|1
    0|1
  • Bıyışlı genç ford.

0|2
    1|0
  • Gekas + Uche+Burak +Sow

Hepsi birbirinden iyi seçim yapmak imkansız.Birini söylesem diğerlerine haksızlık olcak ..

Not : Ama kalbim Gekas dan yana .. Devre arasında geldi bir anda adapte oldu takıma ..

Akhisarın düşmemesin de en büyük etken Gekas'dır..

0|0
    0|0
  • Moussa Sow tabii ki

0|1
    0|0
  • A: Burak Yılmaz / 30 maç - 24 gol - 8 asist

0|0
    1|4
  • Ben de Gekas dedim. Adı hoşuma gitti.

1|0
    0|0
  • bende gekas diyorum adam tek başına harikalar yarattı.

0|1
    2|3
  • Bence tartışmasız Gekas,Burakla onu karşılaştırmak zaten delilik olur,Burak'ın takım arkadaşları ve hakemler de sonuçta o kadar gol atmasında bir faktör ama Gekas tırnaklarıyla kazıdı diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz / 30 maç - 24 gol - 8 asist

0|0
    0|0
  • Moussa Sow <3

0|1
    0|0
  • bıyıklı genç forvet tabii ki.

0|0
    0|0
  • b cıkkı theofanis gekas

0|1
    1|3
  • Burak Yılmaz.

0|1
    1|4
  • K. Gekas, ayde bre:D

0|0
    1|1
  • Tartımasız Burak Yılmaz

0|0
    2|4
  • Burakcııım tabikii :D

0|0
    1|4
  • tabiki gs li olrak burak yılmaz

0|0
    2|4

Erkekler Ne Diyor 35

• anadolu takımını neredeyse tek başına kurtaran Gekas

1|3
    0|1
  • ben arkasında şu var bu var bahanesine kesinlikle karşıyım. o zaman messi'nin arkasında da xavi iniesta var onun yerinde kim olsa aynı şeyleri yapardı diyelim? türkiye'nin en formda forvetidir burak. ha sever miyim? sevmem. ama çalışarak gelişmenin en büyük örneğidir burak. bundan 3 sene önce ligin kovasıyken şimdi avrupa'yı peşinden koşturuyor. gekas'ın da hakkını verelim adam 32 yaşında hepimize kök söktürdü ama oyun tipi olarak da burak daha ağır basıyor yani boş kaleye gol atmıyo sonuçta çok fazla golü yoktan var etti. trabzonspor'da gol kralı olduğu sezonla birlikte müthiş bir çıkış yakaladı.

0|0
    0|0
  • GEKAS ın hakkı BURAK a değil GEKAS a verin... Adam Akhisar gibi takımı son sıradan aldı düşürmedi bee... Burak yılmaz kimlerle oynadı GEKAS kimlerle oynadı? ve ligin yarısında geldi ne uyum sorunu ne bişey herkes tuttuğu takım ın futbolcusunu işaretlemiş... Sence soran HAKSIZ MIYIM?

0|1
    0|0
  • son yıllarda yakaladığı istikrardan dolayı burak yılmaz diyorum ne kadar kendisini hiç sevmesem de adam hakkını veriyo formanın. gekas'a da ayrı bir parantez açmak lazım. bu yaşına rağmen devre arasında geldi kendine gol krallığı listesinde yer buldu.

0|0
    0|0
  • Genelde isim olarak Drogba ama performans açısından Burak Yılmaz Şampiyonlar liginde 8 gol atmak Kolay değil ayrıca 2010-2011 sezonunda 19 gol 2011-2012 sezonunda 33 gol ve bu sezon 24 gol Burak gol kralı olmayı alışkanlık haline getirdi

0|1
    0|2
  • Burak Yılmaz (Gekas) Biri gol makinesi artık krallığı alışkanlık haline getirdi öbürününde oynadığı takım ve attığı goller ortada. NOT= Hiç anlamam bjk neden almıyor? Niangdan faydalı olurdu

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz tabiki gol ortalamaları gekasla aynı asisti daha fazla ayrıca nice anadoludaki yıldızlar büyük takımlarda söndü gitti burak hem anadoluda hemde büyükte başarılı oldu

1|1
    0|2
  • mustafa pektemek

1|1
    0|2
  • Hurşut Meriç

0|1
    0|0
  • tartışmasız b şıkkı. bir oyuncu bir takımın kaderini nasıl değiştirir görmüş olduk.

0|1
    0|0
  • bende gekas diyorum samet aybaba bu topçu büyük takımda oynuyamaz dedi ama almadıkları için bjk taraftarı kızmasın diye.

0|0
    0|0
  • ronaldon:D

0|1
    0|1
  • Gekas küçük takımların topçusu :) büyük takımlarda OYNAYAMAZ.

Burak yılmaz'a gelince inşallah GS'nin elinde patlamaz. Bir an önce satmak istiyor zaten gs :)

Tartışmasız Uche Diyorum :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kalu uche.Kalu uche ligdeki diğer golcülere göre daha az pozisyona girip daha cok gol attı.

0|0
    1|0
  • Yıllardır Mehmet Özdilek derim :D halen o adam gibi centilmen ve saygılı bir futbolcu gelmedi :(

0|1
    0|0
  • Br 17

0|0
    0|1
  • maç sayısı attığı gol ve asist bakımından tabi ki Burak Yılmaz.

Galatasaray'da isen sen olmazsan Drogba atar, olmadı Elmander o da olmadı Umut atar.

Ama Burak bunların arasından sivrildi.

Şampiyonlar liginde ki 8 golü de hesap et :)

0|0
    0|0
  • tarafsız gözle oy verecek çok az insan var :D

0|1
    0|0
  • Gekas. Adam resmen tek başına bir takım oldu :D Akhisarın yeni bestesi Gekas Gekas Gekasııyla İleride Gekasla Sağ kanatta Gekasla Theofanis Gekaas diyorlar :D 1- Gekas 2- Burak 3- Sow 4- KAlu Uche ..

0|0
    0|1
  • forvet olmasa da sabri diyorum. oralardan iyi vuruyor .

0|0
    0|0
  • All tımes best player zlatan

0|0
    0|0
  • Theofanis Gekas diyorum

0|1
    0|0
  • A: Burak Yılmaz / 30 maç - 24 gol - 8 asist

0|0
    0|2
  • burak yılmaz kadar kazma futbolcu görmedim .

0|1
    1|1
  • Bence lewandowski :)

0|1
    0|0
  • SoWebo <3

0|1
    1|0
  • Webo diyorum. Sezonun yarısında gelmesine rağmen çok iyi bir seri yakaladı.

0|0
    0|0
  • burak yılmazz

0|0
    0|1
  • tartışmaya gerek var mıtabikide Burak Yılmaz

0|0
    0|1
  • Theofanis Gekas

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam