Spor salonunda aynı ağırlığı, aynı sporları ve aynı mekiki kızlarda yapıyor, peki erkekler yaparken neden bağırıyor?

Aynı sporu ve aynı ağırlığı kızlarında çalışmasına rağmen, erkekler bağıra bağıra spor yapar neden?
Aynı mekiki bende yapıyorum, yanımda uzanan ve yaptıkça bağıran erkeğe bakıyorum benim çekimin yarı kadarı, ama çok büyük bişey yapmış gibi bağırıyor. Benim niye sesim çıkmıyor ve ya öbür 65 kilodan fazla ağırlık kaldıran kızların?

0|2
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness Hocasıyım kendi salonumuza gelen üylerin birkaçıda öyle kimisi motive oluyor kimisi zorlanıyor. Erkeğin 65 kilo vs kaldırmasıyla aynı kiloyla kız'ın kaldırması aynı değil sadece ağırlık aynı eğer birinin vücudu gelişmeye başladıysa kaslar vs'de ağrı yaptığı için zor geliyordur. Umarım anlatabilmişimdir demek istediğimi ama çoğunluk hava olsun diye gören sanki 100 kilo kaldırıyor sansın diye

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok sinir bozucular Cherie:) benim salonda da var malesef.
    bir de ayna ayna ayna gezip poz çakanlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Genelde onlar acemiler oluyor:) ya dikkat cekmek icin ya da bagzi erkekler kizlardan gucsuz kuvettinin articani zanettigi icin oyle yapiyolar komik geliyor bana:)

0|0
    0|0
  • Aynı ağırlıkta set veya sayı farkından olabilir , mekik diyorsun senle onun yere uyguladığı ağırlık farkı olabilir. Bide bağıranlar tahminimce spora yeni başlayanlardır , ilk başlarda kaslar çok alışık olmadığından acı verebilir. ya da bağırınca kendini daha güçlü hissediyor olabilirde :)

0|0
    0|0
  • Karatede kızlar pek bağırmazdı bizde bağırırdık heeeaaa kiiaaa höbölee möbelee diye bişeyler bağırıp dururduk o geldi aklıma:/

0|0
    0|0
  • hahaha sus lannn a. qqq görende bir bok yiyor sancak de:))) canm hayalinde dünyayı kaldırıyor o ondan:))

0|0
    0|0
  • Herkes farklı şekilde motive olur bende 110 kg bench giryom ses yok ama millet 40 kgde salonu yıkar 😀

0|0
    0|0
  • erkekler agir yapiyor 1 kizlar zorlamiyor 2. erkekler hava atmaya calisiyor 3. ben yapmiyorum hic 4.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen gel İsveçli kızları gör nasıl ağırlık kaldırıyorlar incecik bedenle :)

• 2ay

tamam bildir bana

• 2ay

Tamam

• Erkeklerle aynı ağırlığı kaldıramazsın bir kere onu geçeceksin. Mekik konusunda bir şey diyemeyeceğim görmek lazım.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben kaldırmıyorum, ama kaldıran kızlar var. En az 65 kilo kaldıranlar var

• 2ay

Ahahah :)))))
      Koptum :))

• 2ay

:) :) :)

• Zorlanıyordur ya da kendini motive ediyordur öyle

0|0
    0|0
  • Siz bağîrırsaniz yanlış anlaşılabilir :/

0|0
    0|0
  • 160 kg kaldırdim ve sadece nefesimi tuttum.
    Bağıran embesil moronlar sadece gösteriş ve özenti kurbanı

0|0
    0|0
  • Bu biraz da motivasyonla ilgili bişey belki de zorlanmıyo kendini motive ediyo

0|0
    0|0
  • Ben her yerde bağıran kimse görmüyorum ne tuhaf.

0|0
    0|0
  • 65 kg ne çalışıyorsun sen :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben makinalarla çalışırım, demir boynumu ve omuzlarımı ağrıtıyor diye ağırlık setlerini omuzlarıma almıyorum. Ama başka kızlar alıyor omuzlarına

• 2ay

Gücün son sınırında serbest ağırlıklar kaldırdığımızda kaslarımız acıyor, nefes verirken bazıları bağırabilir normal bir durum.

• Kendinden geçiyorlar veya kas sıkışması olabiliyor.
    Esenlikle.

0|0
    0|0
  • Bağırarak beyin meşgul olduğu için ağırlığı daha az hissediyor

0|0
    0|0
  • h4yvanlıklarından bagırıyorlar.

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak ayni degiller belki ondandir

0|0
    0|0
  • kızla aynı agırlığı çalışıyorsa hiç gitmesin oaraya

0|0
    0|0
  • Kızlara hava atmaya bağırıyor

0|0
    0|0
  • Kimisi kendini adapte ediyor, kimisi herkes bana baksın, kimiside zorlanıp altına kaçırdığından.

0|0
    0|0
  • Yan geliyo6r galiba

0|0
    0|0
  • aynı ağırlıkmı hiç rastlamadım spor salonunda?

0|0
    0|0
  • stres atıyordur

0|0
    0|0
  • Benim bacak antrenmanında kaldırdığım ağırlığı ya da benchde bastığım ağırlığı kaldıran kız görmedim daha

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim butlarım yoğun 70-100 kilo kaldırıyorum makineyle, ama benden zayıf ve incecik Bacaklı kızlar, estetik görüntüye sahip her iki tarafta 80 kiloluk demiri bacakları ile kaldıran kızları gördüm

• 2ay

Omuzumda 60-70 kilo squat yapıyorum. Bide kendi kilom 107.
      Sence popo yağlarım erir mi?
      10 çeşidini yapıyorum squatın

• 2ay

Popo yağlarını bilmiyorum da bacaklarını çok fazla geliştirir o bölgenin yağlarının erimesi konusunda çalışmadığım için bilgim yok açıkçası

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Hava atmaya calısıyolar😂

0|0
    0|0
  • Ahah belki o sekilde motive oluyolardir :)

0|0
    0|0
  • Hava civa

0|0
    0|0
  • Ahaha 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...