Spor salonunda aynı ağırlığı, aynı sporları ve aynı mekiki kızlarda yapıyor, peki erkekler yaparken neden bağırıyor?

Aynı sporu ve aynı ağırlığı kızlarında çalışmasına rağmen, erkekler bağıra bağıra spor yapar neden?
Aynı mekiki bende yapıyorum, yanımda uzanan ve yaptıkça bağıran erkeğe bakıyorum benim çekimin yarı kadarı, ama çok büyük bişey yapmış gibi bağırıyor. Benim niye sesim çıkmıyor ve ya öbür 65 kilodan fazla ağırlık kaldıran kızların?

0|2
529

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness Hocasıyım kendi salonumuza gelen üylerin birkaçıda öyle kimisi motive oluyor kimisi zorlanıyor. Erkeğin 65 kilo vs kaldırmasıyla aynı kiloyla kız'ın kaldırması aynı değil sadece ağırlık aynı eğer birinin vücudu gelişmeye başladıysa kaslar vs'de ağrı yaptığı için zor geliyordur. Umarım anlatabilmişimdir demek istediğimi ama çoğunluk hava olsun diye gören sanki 100 kilo kaldırıyor sansın diye

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok sinir bozucular Cherie:) benim salonda da var malesef.
    bir de ayna ayna ayna gezip poz çakanlar :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Aynı ağırlıkta set veya sayı farkından olabilir , mekik diyorsun senle onun yere uyguladığı ağırlık farkı olabilir. Bide bağıranlar tahminimce spora yeni başlayanlardır , ilk başlarda kaslar çok alışık olmadığından acı verebilir. ya da bağırınca kendini daha güçlü hissediyor olabilirde :)

0|0
    0|0
  • Genelde onlar acemiler oluyor:) ya dikkat cekmek icin ya da bagzi erkekler kizlardan gucsuz kuvettinin articani zanettigi icin oyle yapiyolar komik geliyor bana:)

0|0
    0|0
  • Karatede kızlar pek bağırmazdı bizde bağırırdık heeeaaa kiiaaa höbölee möbelee diye bişeyler bağırıp dururduk o geldi aklıma:/

0|0
    0|0
  • hahaha sus lannn a. qqq görende bir bok yiyor sancak de:))) canm hayalinde dünyayı kaldırıyor o ondan:))

0|0
    0|0
  • Herkes farklı şekilde motive olur bende 110 kg bench giryom ses yok ama millet 40 kgde salonu yıkar 😀

0|0
    0|0
  • Zorlanıyordur ya da kendini motive ediyordur öyle

0|0
    0|0
  • 160 kg kaldırdim ve sadece nefesimi tuttum.
    Bağıran embesil moronlar sadece gösteriş ve özenti kurbanı

0|0
    0|0
  • erkekler agir yapiyor 1 kizlar zorlamiyor 2. erkekler hava atmaya calisiyor 3. ben yapmiyorum hic 4.

0|0
    0|0
    • Sen gel İsveçli kızları gör nasıl ağırlık kaldırıyorlar incecik bedenle :)

• tamam bildir bana

• Erkeklerle aynı ağırlığı kaldıramazsın bir kere onu geçeceksin. Mekik konusunda bir şey diyemeyeceğim görmek lazım.

0|0
    0|0
    • Ben kaldırmıyorum, ama kaldıran kızlar var. En az 65 kilo kaldıranlar var

• Ahahah :)))))
      Koptum :))

• Bu biraz da motivasyonla ilgili bişey belki de zorlanmıyo kendini motive ediyo

0|0
    0|0
  • Siz bağîrırsaniz yanlış anlaşılabilir :/

0|0
    0|0
  • Ben her yerde bağıran kimse görmüyorum ne tuhaf.

0|0
    0|0
  • Kendinden geçiyorlar veya kas sıkışması olabiliyor.
    Esenlikle.

0|0
    0|0
  • 65 kg ne çalışıyorsun sen :D

0|0
    0|0
    • Ben makinalarla çalışırım, demir boynumu ve omuzlarımı ağrıtıyor diye ağırlık setlerini omuzlarıma almıyorum. Ama başka kızlar alıyor omuzlarına

• Gücün son sınırında serbest ağırlıklar kaldırdığımızda kaslarımız acıyor, nefes verirken bazıları bağırabilir normal bir durum.

• Bağırarak beyin meşgul olduğu için ağırlığı daha az hissediyor

0|0
    0|0
  • h4yvanlıklarından bagırıyorlar.

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak ayni degiller belki ondandir

0|0
    0|0
  • kızla aynı agırlığı çalışıyorsa hiç gitmesin oaraya

0|0
    0|0
  • Kimisi kendini adapte ediyor, kimisi herkes bana baksın, kimiside zorlanıp altına kaçırdığından.

0|0
    0|0
  • Kızlara hava atmaya bağırıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Hava atmaya calısıyolar😂

0|0
    0|0
  • Ahah belki o sekilde motive oluyolardir :)

0|0
    0|0
  • Hava civa

0|0
    0|0
  • Ahaha 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...