Birini çok seversın.ama oyle boyle dıl seversın ya her halıyle her şartta.

birini çok seversın.ama oyle boyle dıl seversın ya her halıyle her şartta. ıyı gununde yanında olmasanda kotu gununde aranız kanlı bıçaklı dahı olsa arar gıder destek olursun.herseyıyle kabullenırısn onu.onu oyle seversın. sonra kendın o sevgıyı tutkuya cevırırsın.fakat karşı taraf gormez senı.sana senı sevıyrm ama aşık dılım.falan fılan yapar. aşk arar pekı aşıkları nerdedırde senden gıder ama kopamaz.hadı sen seversın cok pekı o nıye oyledır.neden ya eksık nedır sende.sadakat guven sevgı verırsın ama en hak etmeyen onunla mutlu olur. pekı sonra eden bulurmu cıdden.sana cektırdıgının aynısını cekermı.yoksa sen bır omur mutsuzken o hep mutlumu kalır.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• bu süreci bilmiyom ama.. eyer seni seviyorum diyorsa akabinde aşık olma ihtimali çok yüksek bence.. tamam bir insan bazen şıp diyede aşık olur ama... arkadaşlık kurarak sevgiye dönüşmesi ve sonrda aşık oluna bilir... içeriğini bilmediğimden.. ancak umutsuz olma derim.. o senin ona aşık oluşunu fark ettiyse biraz naza çekebilir kendini... ama tabiki bir noktaya kadar bu olabilir.. sen aşkını aylarca ver hissettir ona fakat o sadece "seviyorum ama aşık değilim" diyorsa. acaba fazla ilgimi istiyor derim..? yani sevgini, sıcaklığını daha yakından hissettirsenmi? diyom.. üzülme canım.. seninkine biraz benzerini bende yaşadım... bende çok fedakarlık ettim ama malesef olmadı :( unuttum gibi ama... o fedakarlıklarım aklıma geldikçe keşke diyom...

1|1
    0|0
    • sen benim yaptıgım fedakarlıgı yapmamısındır ya. benim yaptıgımı yapanı gormedım bılmm derdı ne.bnı nıe kıskanıyo madem gelecek yok.nedne sana ımkansız dıyemıyrm dıo derdı ne bılmm.ama odndan uzek durmm laızm.aılesıne gelınce aksıne gozunun onunde olcam utanacak adım hep geccek delı olcak bna hak etmedıgım sekılde davrandı her anında yanınd oldum o nu onu dıl kıms ebenim gıbı sevmez ya

• sevgılı olayı yok artk o bıttı adm olursa bbamla tanısır yoksa yol artk bu

• tamam canm hayırlısı

Erkekler Ne Diyor 8

• Nedenini soyleyim sana. Birbirinizin dengi degilsiniz. O senden daha güzellerini elde edebilmis ve gene elde edebilecek. O yuzden seni hayatinda kalici yapmaz. Sense onu istiyorsun cunku daha hosuna gideni bulamazsin bulsanda oda seni begenmez. Denginiz olanla aşık atın yoksa sadece kullanilirsiniz bosluk doldurmak için. Bi kadin gururlu olmali cok sevdim asik oldum diyip herseyi kabullenmemeli. Dengi olmayana en bastan kendini kaptirmamali. Bunu yapan kadinlar acizlerdir, mantiksizdirlar, gurursuzdurlar. Hic birsey icin kisiliginden taviz verme duygularina soz dinletmeyi bilmelisin ve mantikli olmalisin. Senin sevcegin insan seni gercekten sevecek bir insan olmali ve bunuda mantiginla bulabilirsin sadece. Yoksa erkeklerde gitsin kendi dengi olmayan kendisinde bir kac gomle ustun guzellikteki kizlara asik olsun. O guzel Kizlarda gezip tozmak o andaki boslugunda duygularini tatmin etmek ya da erkegin parasini yemek icin takilsin. Erkek burda aciz duruma duser dimi? Enayi durumuna duser yada. Duygulariyla oynanir. Buna izin veren insan nedir? Eziktir gurursuzdur kisiliksizdir. En basta mantiksizdir durumun bu oldugunu anlayamaz. Bilmem anlatabildim mi

0|0
    1|1
    • sensın mantıksız grrusuz. sen bnı tanyıomusun kı hakkımda hukukm verıyosun. madem çok elde ettıgı vardı hanı nerdeler sız erkekler elde ettıgınız kasarlar ıste. benim gıbıler zor gelıyo sıze.bana gelnce gırdıgım her ortamda merek etme goz bebegıyım karsımdakıde hayatıma gırmeye calısanlarla kıyas yaparsam tıpsızın tekı. ama sevdım tutku yapıp sevdım hatam bu oldu. bnde sadakat var ona buna boncuk vermm

• Anlasildi daha kucuksun erkekleri tanimiyorsun . Bu tarz en az bir bes on iliski daha yasayacaksin belki daha fazla o zaman benim dediklerimi sen kendin dusunursun. Senin gibi dusunen kizlarin cogu zaten yas gecip evde kaldiklarinda kafalari basmaya basliyor

• yaşadığımdan örnek veriyim.şuan platonik aşk yaşadığım ve kafayı yemek üzere oldugum bir kız var.eski sevgilim.5senelik ilişkimiz oldu.ilk yıllarında bu bana aşıktı , ben ise sadece bağlanmıştım ve kopamıodum.ayrılıgın lafını bile etmezdi ama ben de istesem de ayrılamazdım çünkü alışmıştık hayatı ortak olmaya.sonra ilk ayrıldığımızda o çok incindi.aşıktı çünkü.derken öyle böyle devam ettik.5 sene oldu ve geçimsizlikten ayrıldık.sonra bir anladım ki onun gibi bir kız asla daha bulamiycam.ve başkasıyla oldgnu ögrendim.artık ona aşığım ve bana geri dönmiycek.onun çektiklerini şimdi de ben çekiyorum hem de misliyle

0|0
    0|1
    • yanı aynısı bnı bırakanda mı olcak. sımdı aşık dılım ddı daha cok laf ddı sonrasında eden bulcakmı

• özelden yazar mısın.sana daha güzel anlatabilirim

• tm

• eden bulur hemde ne ettı ıse ama bu derece koru korune sevende mutsuz olmasını ıstermı onu bılemem ıste . şahsı fıkrımdır herzamanda böle demıssımdır ardından umarım karsısına daha mutlu olabılecıgı bırı cıkar gercekten mutlu ve huzurlu olur. sonucta baska bır yerde onu mutsuz gorursem olakı karsıma cıktı bı yerde ve ben onu uzgun pısman gorursem ıste o zaman yazıklar olsun bana derım. askım ıcın savasmadım ve bu kızı bu derece uzecek bırının kucagına bıraktım derım sanırım ...

1|0
    0|0
    • eden bulur dıyıp baskasına aynısını yapmam lazım.kımsenın gunahına gırmeme lazım. onunda bna cektırdıgı acıları yasaması tatması lazım

• gelecek daha ıı kısmetler getırcek bılıyrm ama onun yaptgını unutmıcam hiç

• yok hep öyle olmuyor ;;)

ama takdir ettim dizi olur senaryo olarak kullansan bunu:D

0|0
    1|0
    • senaryo dıl ya yasadım bunu bn :'( erkek mılletı ıste

• çok negatifsin böle düşünürsen zaten mutlu olamazsın bu son yorumum sana pozitif düşünürsen pozitif olumlu şeyler olur böle umudum yok çok şanssızım diye zırlamaya devam edersen hep böle durumlar seni bulur ;) neyse bu kadar...

• pekı :)

• kendine güveni olmayan insanlar böyle ne istediğini bilmeyen korkak tipler!.. seviyorsan herşey yapmalısın tüm çılgınlıkları şasırtmalısın... neye uğradığını sasırsın )) gidiyorsa gitsin...

0|0
    0|0
    • benim kendıme guvenım var. oldugum her ortamda ıletısım kuaruım herkesle aılesıyle 2 saatte yılalrı konustuk.boyle bırıyım ama sıkıntı onda

• bizdende selam söyle teyzeye geçmiş olsun ellerinden öperiz!.. umarım kıymetini anlar sana geri döner köpek gibi yalvararak :)))

• donmesede o evde adım cok doner. annesı babası anca eve bı yosma getırr ddı telde bu bna yeter

• sadece olan sana olur unutamazsın kendini kahreder durursun onun umurunda bile olmazsın senin aklından çıkmaz onun ise aklına gelmezsin

0|0
    0|0
    • cnımı yakan o ya zaten

• beni ekle sana bir şey göndericem oku sadce

• ekledım

• bu az da olsa doğanın kanunu birinin kendini adaması lazım birininde adanıp umursamaması lazım aslında en cok istediğimiz birbirimize adanmak o da olmuyor sebep yok yani hep böyle devam hep ilk günler tatlı :D

0|0
    0|0
  • mutluluk göreceli bazıları sanar bazıları hisseder neden insanlar çok sever anlamış değilim

0|0
    0|0
    • aptallıgından sever bn aptallıgımdan sevdım ne sevcen yoksa

• bende sevdim ama öyle delicesine sevmedim kimseyi allah sabır versin

• amın rabbım sabır versın

Kızlar Ne Diyor 5

• kaçan kovalanır çnk ne kadar değer veriosan malsf o kadar kaçıolar insanlar nankör sanırım:) gerçi nankörlüklede bir ilgisi yok içsel bişi sanırım yoksa seni seweni sewmek asık olmak herkes ister karsılıklı olsn bişiler die ama yapıcak bişi yok hep bir taraf daha cok sewio malsf

1|0
    0|0
  • ne sen bir ömür mutsuz kalacaksın ihtimali ne de onun bir ömür mutlu olacağı ihtimali..her an her şey tersine dönebilir..hayatımız boyunca neler yaşayacağız , kesin bir bilgiye sahip olmadığımıza göre..eskiye ve geçmişe takılma önüne ve geleceğine bak inan daha iyilerini görecek ve mutlu bir hayat yaşacaksındır kim bilebilir.. yeter ki umudunu yitirme gerisi kendiliğinden gelecektir inşaallah..

1|0
    0|0
    • guvenım yerle yeksan ınsanlara. severesen gıdıo ınsanlar sevmezsende gıdıo yanı ınsanlar gıdıo gıdıyolar işte esip geçip gidiyolar

• öldürmeyen her acı güç verir..hayata daha sağlam basacağınıza inanıyorum.. yaşadıklarınız sendelese de yıkmadıktan sonra yola devam , yaşayacak güzel günler var daha hayırlısıyla..:)

• öyle kendımı tamır edıyrm. bugun onun anensıyle konustum hasta hatun arıyrm hep. bıtsede gel ara bızı dıolar. senı cok sevmıstk ddıler. sesın ne guzel gelıyo duzeldınız mı ddı.yooo kendımı ıyılestırıyrm ddım.etrafta bellı olmuyo demekkı

• o senin verdiğin sevgiyi anlayamamışsa zaten kaybetmiş baştan

1|0
    0|0
    • haklısn benim kendımı toplamm lazım

• boş ver güzelim,ne hali varsa görsün

sen mutluyken bunları düşünmezsin bile

• dunurum yavrum cnımı cok yaktı gozune sokcam onun kacka yok arkadman edcek lafı yok cunku uzeırne gıtcem

• çok sevilen taraf terkederse bigün kesinlkle pişman olur... o süreçte sen hiçbirşey yapma ki özlesinnnnn kıymetini anlasın

0|0
    0|0
    • yapmıyrm sesımı kestım kendıme hakım olmaya calısıyrm.çok sevmıstımde temız sevdm ıcım acıyo

• az sevemezdn ki. sen çok sevmişsinn bu yüzden az fedakarlık yapamazdn..çok seven çok fedakar olur...ama bence oda sevmekten fazla bişey hissetmiş sana ki o kadar süre yanndaydı...

• aşık dılım ddı. oysa kıskanır korurdu ne bılım yanımdaydı yanı uzaklastıgımız oldu ama nokta olabılrıdı tekrarı nedne oldu

• valla eden bulurmu allahın bılecegı bısey ama ıns bulur cunku bende aynı durumdayım benım 7 yılım gıttı bu yolda ama o baskasını tercıh ettı ıns pısman olur sabredıp beklemek lazım

0|0
    0|0
    • benimde 4 yılım gıttı. sabırla yasıyrm. eden bulursa bnada ders olcak dıcemkı eden buluyo sen yapma. ama sımdı psıkolojık kımseyı sevme sevsen yıneg*tgıbı kalırsın dıo aklım

• aynen bır gunum daha yok kımseye verecek

• benimde ole bebek

Yükleniyor...