8yıllık evlilikten sonra heyecan arıyorum

artık herşey monotonlaştığı içinmi yoksa aynı tenin verdiği sıkkınlıkmı tek sereflik gizli heyecan arayışına girdim acaba sorun bendemi yoksa benim gibi arayışta olan insanlarda var mı?

Güncellemeler:
herkezde namus timsaliymişte haberim yokmuş çok namuslular yazmasın arkadaş

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu senin elinde elişkinin monoton olmasıda olmaması da ama ihanet sana tuzlu çıkar gene de senin hayatın beni bağlamaz !

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• sorun sende.

1|0
    0|0
  • Tabii canım insanlık hali ne olacak. Umarım karında arıyordur tek seferlik gizli heyecan. Sonuçta oda sıkılmıştır aynı tenden.

4|1
    0|0
  • Nasıl adilik yapabilirim gibi düşünceler yani .? Eşine acıdım...

3|0
    0|1
  • Normal olduğumuz ve evlilik kurumuna saygımız olduğundan kusurumuza bakma senin gibi zihniyetleri anlamamız mümkün değil. Git ayrıl boşan ne yapıyosan yap ama burda bunu normal gibi görüp bide bizleri yadırgayamazsın. Beğenmiyosan çıkış profilinin altında canım.

1|0
    0|0
    • bende yaptım veya yapıcam demedimki sedece düşünüyorum ve istiyorum dedim bir taşlamadığınız kaldı fikrimi paylaştığım için sadece benim gibi insanlar var mıbunu öğrenmek istemiştim buda bana kapak olsun :(

• düşünüp istemekte yapacağının işareti değil mi? aklının kenarından bile geçmemesi lazım. Eşinle sorunların var belliki dışarı yönelip arayış içindesin ama bu normal değil. Gidip bir uzmandan destek alın karşılıklı konuşup hatalarınızı düzeltin.

• karına sor

2|0
    0|1
  • Sorun sende dayı

1|0
    0|1
  • karın da öyle diyordur.

2|1
    0|1
  • hiç evlenmeseydin hem sana hem de karına yazık ömür boyu karınla mutlu ol kendine gel gelip geçici zevklere kendini kaptırma

0|0
    0|0
  • tek seferlik olacaktı sanırım, şereflik bu istek cümlesi içerisinde pek hoş olmamış çünkü.

1|0
    0|1
  • 8 Sene çokmuş belki de karın seni çoktan aldatmıştır.

0|1
    0|0
  • bence sen kanal d doktorum programını ara. şuan aldatılma konusunu işliyorlar.

1|0
    0|0
  • Bilmem neye guvenerek...

1|0
    0|0
  • Önce ayrıl sonra düşün bunları namusla ilgisi yok kadına yazık .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yanlış ormanda ava çıkmışsın abicim diğer sitelere baksana :D

1|0
    1|0
  • İnsanlar evlenmeye kız bulamıyor

buda elindekinin kıymetini bilmeyip aldatmaya yöneliyor

ALLAH sizin gibilerini islah etsin

5|0
    0|0
  • Keşke "Gizli" kullanıcı olarak sorsaydın bu soruyu. Mide kaldırmaya gerek yok burada.

2|0
    0|0
  • yenge aynı şeyi yapsa kafasına sıkarsın dimi

2|0
    0|0
  • swinger siteleri var... ben ilgilenmiyorum ama biryerlerde okudum eş değiştiriyolarmış... umarım sana göredir, ailenize renk katarsınız (!) madem sen heyecan istiyosun eşini de mahrum etme dimi ama (!)

0|0
    1|0
  • Kaçamak yap:)

0|0
    1|0
  • heyecanı birlikte arayın teşhiri severmisin?

0|0
    1|0
  • yanlış yoldasın aldatan erkek aldatılmayıda göze almalı

2|0
    0|0
Yükleniyor...