Erkeğin sevgisinden eminsin ancak yine de aradaki olumsuz davranışlarından dolayı hep sorun yaşıyoruz

takıntılı bir insanım. o bir çok kez bana sevgisini belli etti ancak her insanda oldugu gibi ondada bazı hatalar oluyor. ve çok öfkeleniyorum tartışma çıkıyor ister istemezde ve o bir süre sonra cevap vermemeye başlıyor daha sonra sordugumda ise tartışmamak için yazmadım diyor. kendimi nasıl durdurabilrim hergün hergün hergün tartışma yaşıyoruz neredeyse benden sıkılması sözkonusu ben olsam ben çoktan sıkılmıştım lakin o ısrarla benden sıkılmadıgını ve sıkılmayacagını söylüyor. yardım lütfen :D :D :D

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kiskanclik sebebidir bu, bendede vardi.. ona doyamadigin icin durumu kaldiramiyo olabilirsin bende durum boyleydi en azindan.. mumkun olursa onu olabildikce yakin ol kisa bir sure sonra degisen durumlari kendin goruceksin

1|0
    0|0
    • bilemiyorum. durumu bir kaç arkadaşıma anlattıgıma takıntılarımdan kurtulmam gerektigini söylediler lakin bu benm için hiç kolay olmayacak...

onun bana olan sevgisinden eminim, ona olan güvenim sonsuz(tabi umarım düşündügümün tersi olmaz inş) ama bu istemsiz davranışlarım sonucu benden bıkacak, sıkılacak diye korkuyorum..

• Ozur dilerim hanik efendi pardon .d oldu mu ?

• oldu. teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 2

• aşırı kıskanç bir yapın olduğundan en ufak bir şeyde bile büyük tartışmalar çıkartırsın bunun kişilik geliştirme ve analiz eğitimleri almanı öneririm çok işine yarar hem ilişkinde hem iş hayatında

0|0
    0|0
    • bu konularda kendimi nasıl geliştirecegimi bilmiyorum sorun bu.

• bu konuda eğitim cd leri başta biraz sıkıcı gelir ama dikkatli dinlersen zevkle izlersin eğitimden sonra karşındaki kim olursa olsun rahatlıklı analiz edersin ve ona göre davranırsın

• deneyecegim. teşekkürler.

• Hic ofkeli birine benzemiyon ya nese

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şu vıcık aşklarınızıda alın gidin -.-

0|0
    1|0
    • valla canım senin vıvık dedigin aşkta. 9.günde yengesiyle tanıştım ben. 9.gün seni ailesinden birisiyle tanıştan bir erkek bulda öpte tepene koy sen. ilişkim hakkında yorum yapma hakkını vermedim ben sana sadece genel olarak takıntılardan nasıl kurtulabilirim dedim. lütfen herkes kendi yaşam tarzına baksın kimsenin sevgisinden eminoldugu bir sevgilisi yok. hele ki aptal sarışınların.

• mükemmeliyetten kastım kimse sevgilisinnin sevgisinden emin değil dedin aptalca bir tarzda onu kast ettim ailesi seni tanımış olunca ne oluyor bunun için mi minnet duyuyorsun öpüp başına koymalar bu gayet olagan bişey ve bazende erkeklerin kızlara güven vermek için seçtiği bir yoldur hatta bu kadar saf salak düşünmeye gerek yok profilinde ki cıvık aşk ve konunla iğrenç duruyorsun ki benım bu sacma konunun altında işim ne zaten kimsede yazmamış dogal olarak

• aptal sarışın sen ne karşıyorsum amk kızı

Yükleniyor...