Siz olsaydınız ne yapardınız?

Ben hoşlandığım kişiyle konuşmaktan çekindiğim için bir mektup yazdım ve çantasına koydurttum. Ona karşı olan duygularımı anlatan bir mektuptu. Yazanın benim oldugumu biliyordu fakat hiç gelip benle konuşmadı. Şu an ise başka bir kız ile sevgili. Siz olsaydınız ne yaplardınız?

Güncellemeler:
Tamam konuşmam gerekirdi ama konuşamadım. Belki de hata yaptım
Ve o mektubu herkese okutturdu

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• istemeyeni bende istemem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok çocukça bir davranış. Ayrıca sen pnu seviyorsun diye illa p da seni sevecek diye nir koşul yok. Hem adam da değilmiş zaten. Şerefsiz mektubunu ne diye millete reklame eder ki. Saygısız itin tekiymiş. Yerinde olsam hiç bir şey yapmazdın.

0|0
    0|0
  • iyi cesaret valla ben bir daha yüzüne bakamazdım. mektubu okuyup da hala seninle konuşmadıysa çok da zorlama bence

1|0
    0|0
  • kendı egosunu tatmın etmek için senın duygularını kullanmış işte o mektubu herkese okutturarak bence bencılın egoıstın tekıymıs ve sende ona oyle bir ders vermelısınkı bı daha unutamasın..onun en yakın arkadasıyla ırtıbata gecıp olabılır..en salakalrından bırını bulman yeterlı olacaktır..

0|0
    0|0
  • yapacak bişi yok.

1|0
    0|0
  • Hiç olmazsa duygularını actıgın ıcın bı kac kelıme konusabılır,ama başkasından hoşlandıgını ıfade edebılırdı sana senınle konusarak.

Yaptıgın hoş bir hareketti.

0|0
    0|0
    • Aynen asıl sinirimi bozan o zaten. İstemese bile istemiyorum deseydi bile yeterdi bana. Ama o sadece umut verdi

• sadece boynuzları eksikmiş.

• bi sevgili yap unut kafana takma artık

0|0
    0|0
  • 1. yazanın sen olduğunu nerden bilsin:D

2. sen seviyorsun diye o da seni sevmek zorunda mı:D

0|0
    0|0
  • Sen takmasana bosver her insan kendi kalitesi kadar yasarmis, olanlar seni uzmus olmali, uzuldum..

0|0
    0|0
  • Ona küçük sürprizler yapardım.

0|0
    0|0
  • Seni istemeyeni sen de isteme

0|0
    0|0
  • çantana iyi bak belki o da senin yaptığını yapmıştır :)

0|1
    0|0
  • o mektubu kız arkadaşı okursa ne yapcan bakalım ;) ?

0|0
    0|0
  • hiç bii oda sevecek diye bir kural yok.yada ona duygularını actın diyede bişi yok cünki sana özel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...