Hamit 3 dakikada 50 bin tl Ben yılda 24 bin tl kazanıyorum adalet nerede?

Hamit Altıntop, dün akşamki maçta 3 dakika oyunda kalarak Maç Başı: 12,500 € Puan Başı: 2,500 € Toplam: 15,000 € (50 Bin TL) ücret kazandı
Ben saatlerce çalışıp senede 24 bin lira kazanıyorum adalet bunun neresinde

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• yine siz kazandırıyosunuz hamit'e o kadar parayı, izlemeyin maçları, gitmeyin stadyumlara futbolcular dünya zengini oldu sizin yüzünüzden.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin kazandığın parayı diplomasını kiraya verip hiçbirşey yapmadan kazananlar var nerdeyse.

Şu futbolcuların parasına takılmak saçma geliyor bana, o piyasa ile senin gibi milyonların dişidtiği işin birbirinin aynısı değil.

Kazanacağın parayı kim neye göre belirliyor? Çalışmana göre mi? Çok çalışarak çok para kazanılmıyor.

0|0
    0|0
  • adalet ararsan bulamazsın dünyanın neresinde adalet var ki ilah-i adalet dışında tabi sen ben gibiler bir taraflarını yırtsa bir futbolcunun ya da bir dizi oyuncusunun bir bölümde kazandığını kazanamayız o yüzden adalet yoktur.

0|0
    0|0
  • Hamit yatarak para kazanıyor. ve artık Türkiye de futbol bitmek üzere. İnsanlarin bakış aÇıları her geçen gün daha azalıyor

0|0
    0|0
  • where is adalet?

0|0
    0|0
  • Adaletini diktigimin dünyası bende böyleyim zamanında topçu olamadım

0|0
    0|0
  • Hamitin . mk aldığını paranın 5 kuruşunu haketmiyors. kt. r. p gitse sevinirim.=i

0|0
    0|0
Yükleniyor...