Bilinçaltınızın size oynadığı oyunların farkında mısınız ?

Her zaman aynı oyun aynı senaryo ve aynı son olur.Ama akıllanmaz deli gönül farkına varmaz.bilinçaltına inemediği için bir boşluk içinde cevabı olmayan sorularla kendi kendine sorgulayıp durur bir cevap bulamaz.Evet siz bunun farkında mısınız.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• O değilde rüyalara kaldığım yerden devam ediyorum ben.

Bu benim bilinçaltı öyle böyle değil çok pizivenk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dejavuu aynen farkındayım

0|1
    0|0
  • Bi bilinç altının oynadığı oyunlara anlam veremem birde fırıldak tayyibin.Burdan inceden selam edelim ahbablarina

0|1
    0|0
  • Bazen fakındalığım oluyor fakat farkında olduğumu bile hissetmiyorum neredeyse. Bence bilinçaltının özümde ve merkezimde olmasından kaynaklanan bir durum. Zaten tamamen farkındalık mümkün olsa bilinçaltı bu kadar gizemli olmazdı.

0|0
    0|0
    • Mantığın ön plana çıktığında farkında oluyorsun ama duyguların ön plana cıktığında bilinçaltın devre dışı kalıyor ve bu yüzden bilinçaltın gizemini her zaman koruyor :)

• Acı ya da tatlı :) Tat tattır :)

• Sabahleyin rüyamda bir oyunlar oynadı ama anlayamadım. Uzun süredir konuşamadığım liseden arkadaşlarla Ermenistan'a kaçak girip tatil yapıyorduk ve polisler nedense Türkçe konuşuyordu. Yapın yorumu şimdi :D

0|0
    0|0
  • psikologmusun?

0|0
    0|0
    • psikolog değilim ama psikoloji okuyan arkadaşlarıma dahi psikolojik destek verebilen birisiyim...Psikolog olmaya gerek yok psikolojiden anlamak için... :)

• at gözlüğü takmış biri etrafındakileri göremez sadece önünü görür bilgi olarak al bunu...saten değil zaten bilgilerini iyi öğren 29 yaşında bir adamın beynine göre ki sanmıyorum :) neyse gece gece güldüme beni daha fazla...

• tamam gidiyimde gülme gece gece:)

Yükleniyor...