Bir şansınız olsaydı.. Sizce?

Doğacağınız yılı veya dönemi seçebilecek olsaydınız.. Hangi tarih. veya dönemde doğardınız..

Mesela Atatürk varken..

Mesela Leonardo varken.

Mesela Fatih Sultan Mehmed varken..

Siz?

Güncellemeler:
olayın halen espirisini anlamayan HÖDÜKLER mevcut.. Nürnberger24 gençbahriyeli safirya23ss diye ifşa edeyim.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• dönemin tek bir unsurunu akılda bulundurunca ihtişamlı ya da romantik geliyor belki ama çoğu zaman halkın aslında sefalet içinde, şu anki hak ve özgürlüklerin çoğu olmadan yaşadığı dönemler oluyor seçilenler. mümkünse ben şu andan daha ileri bir zamanı seçerdim belki daha yaşanılır olur

0|0
    0|1
    • farklı bir örnek tabi :) Gelecek de olabilir. teşekkürler.

• rönesans döneminde 15,16 yy zamanlarında italya'da doğmak ve büyümek isterdim

0|0
    0|2
    • oh be. sonunda 1 kişi soruyu anladı. :D Alnından öptüm say :D

• böyle gayet iyi...

0|0
    0|3
    • böyle gayet iyi demek için yorum yapmayın allasen.. işin espirisi bir tarih seçmek.. seçmiyorsan xper kasmak için cevap verme :)

• istedigim gibi yorum yapmakta özgürüm dimi.. ama esi zamanda yasasaydim erkek olarak yasamak isterdim.. mesela bir padisah ya da sultan..

• Yok. istediğin gibi yorum yapmakta özgür değilsin. Konuyla alakalı dilediğin gibi yorum yapabilirsin. Şu an mutluysan gayet iyiysen. Boşver yani yazma.. Öyle mutlu olarak devam et yoluna. Soru sadece sana hitaben sorulmuş bişey değil.

Erkek ya da dişi olarak değil ayrıca. ŞU anki kişi olarak.. Hangi tarihte yaşamak isterdin. vs.. Ama boşver mına koydun konunun.. saol ^^

• istemezdim çünki mutluyum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Tabi ki sahabe olmayı seçerdim.. Kainatın yaratılma sebebi Resullullah'ı (sav) görmek varken, diğerleri solda sıfır..

0|1
    0|0
  • Ailemi seviyorum.Aynı tarih olsun yine.

0|0
    0|0
  • İnsanlık varken.

0|0
    0|1
  • Atatürk varken doğsan ne oalcaktı ya da leonardo? Yani bugün de yok değil çok zeki insanlar. Sadece geçmişin kölesi olmaktan kurtulmayı denemelisin

0|1
    0|2
    • Nasıl insanlarsınız siz yahu?

Soru şu.. BİR ŞANSIN DAHA OLSA... GEÇMİŞTE Bİ ZAMAN DİLİMİNDE DOĞABİLMEYİ SECEBİLSEN.. HANGİSİNİ SEÇERDİN?

Cevap?

Atatürk varken doğsan nolacak..

Örnekti o. onu bile anlayamamışsın.

• tamam yanıt veriyorum 21. yüzyıl

• osmanli döneminde yasamak istemezdin türk tarihinin eli kanli dönemidir ve hic bir zaman Dünya o kan dolu günleri unutmayacaktir.kahrolsun Fasizm..

0|0
    0|2
  • 91 yılında doğdum şöle 5 ya da 6 yıl daha sonrasında doğmak isterdim aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...