Sizce Ne Yapmayalım?

Arkadaşlar ben ve sevgilim üniversitede okuyoruz. Finallerimiz bittiği için bütlere kadar onun kampı vardı. Bende okuduğumuz şehrinde eve gitmeyecektim 1 hafta o kampta bende üni. şehrinde zaman geçirecektim ama o kamptayken benim orada durmamı istemedi ve eve gönderdi memlekete geldim bende. Fakat beni sürekli rahatsız ediyor sürekli kavga ediyoruz. Sürekli arıyor sürekli mesaj atıyor cevap vermemi bekliyor. Geçen geldiğimdede böyle yapmıştı fakat bu sefer rahat bırakacağına söz vermişti. Ailemin annemin, babamın yanında sürekli arıyor bende bazen açıyorum, bazen açmıyorum oda trip yapıyor. Beni sürekli rahatsız ediyor. Bende bugün beni hem eve gönderiyorsun hem söz veriyorsun fakat beni sürekli rahatsız ediyorsun mutlu olmamı istiyorsun ama olamıyorum mutsuzum şuanda dedim oda vay senmisin bunu diyen diye trip yapıyor. Konuşmak istemiyorum diyor biraz zaman ver felan filan gibi abuk sabuk şeyler diyor.

Bende zaman felan verme yok aynı şekilde konuşmaya devam edeceğiz dedim.

Sizce ben doğru olanımı yaptım. Çünkü böyle bir durumda zaman vermek araya soğukluğun girmesine sebep oluyor diye düşünüyorum.

• Evet. Bende doğru olanı yapmışsın.
    75% (3)100% (1)80% (4)Oy Ver
  • Hayır. Bence yanlış yapmışsın.
    25% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar yorumda atarsanız sevinirim... :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bnce dogru olani yapmissn ara vermk ne ya gerck bir iliskide ara vermk yoktr ya heptir ya hictir

0|1
    0|0
    • Benimde şahsi görüşüm bu yönde olduğundan ve en başından beri bunu söylediğimden hiçbir zaman böyle bir fikre yanaşmadım ve ben açık açık söyledim ara vermek yok bitecekse bitsin.

• ayni karardayim seninle

Kızlar Ne Diyor 1

• doğru yapmışssında arkadaşının yaptığı biraz dengesizlik yani acayip bir insanmış

0|1
    0|0
    • Bana dediği şey şu işte sürekli senle beraber olmak istiyorum mesela ben eve geldğimde arkadaşlarıla felan takıldığımda çok kıskanıyor. Benden farklı bir yaşamın olması tuhafıma gidiyor istemiyorum diyor :)

• ay bir an kendi sevgilim söylüyor bunları dedim başımdan aşağı kaynar sular döküldü :D

• :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Yenge biraz dengesizmiş hocam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...