Kapat

Lig tarihinde 57 şampiyonluk ancak oynanan lig sayisi 54?

Evet arkadaşlar bugün kaya çilingir oğlu telegol programında bilmediğim gerçeği açıkladı beşiktaş 2 fenerbahçe ise 1 kez oynamadan şampiyon olmuş yani lig yokmuş ozamanlar sadece takımlar avrupaya gittiği için(belki kura ile) şampiyon ilan edilmişler. Adam beşiktaşlı ama çok objektif yorumlar yapıyo yani fenerin 17 2 seneki önceki şampiyonluğuda trabzona verirsek 16 şampiyonluğu var diyo beşiktaşınsa 13 olan şampiyonluğu aslında 11 diyo. Yani GS hiç bedavadan şampiyon olmadan 19 lig şampiyonluğu ile en çok olan takım budamı tesadüf? :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bjk'ye 12-13 yıl önce sonradan 2 şampiyonluk eklendigini hatırlıyorum..

0|2
    1|0
    • Ayrı hesaplanmıyor söylenen şampiyonlukların hepsi toplam şampiyonluklar.örnek geçenki finalde neden spiker münihin bu kupada 5 kez finalde kaybettiğini söyledi

• Kardesim CL'nin tarihcesine gir bak.

Cl Şampiyonları ayrı.

Şampiyon Kulüpler Şampiyonları ayrıdır.

Spiker ikisini bir kabul etmis ama öyle degil.

O zaman Galatasaray Şampiyonlar Liginde Yarı Final oynadı.

• Gs şampiyonlar liginde değil şampiyon kulüpler kupasında yarı final oynadı uefa ve süper kupadan sonra en tepe nokta odur ztn

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Bedava dediğin şampiyonluklarda ligler düzenlendi avrupaya temsilciler gönderildi sonra o ligle iptal edilip yeni lig kuruldu sıfırdan.uefada o şampiyonlukları tescil etti.şimdi tabi herkes kendi açısından bakıyor aynı durumda gs olsa oda isteyecekti haklı gerekçelerle savunacaktı.şurdan bakarsak 11 şampiyonluğu var 13 kez şampiyonlar ligi ve şampiyon kulüpler kupasında temsil etmiş bu mantıklımı

1|1
    0|3
    • Lig iptal edildiyse,o ligin şampiyonları ayrı,yeni ligin şampiyonları ayrıdır.

Misal eskiden Şampiyon Külüpler Kupası vardı.Simdi ise Şampiyonlar Ligi var.İkisinin amacı aynı olmasına rağmen,Şampiyonlukları ikisi icin ayrı ayrı hesaplanıyor.

• Oynanmamış diyorsun halen gökden zembillemi inmiş o oynananlar uefa tescil etmiş avrupa kupasında temsil etmiş neyse uefada iade etmiş ve tescil etmiş itiraz edin belki iptal ederler

• Kardeşim ziya şengül kaç yaşında? O bile doruladı evet oynanmadan olundu dedi sadece avrupaya gttiği için(belkide kura ile) Oynanan lig sayısı 54 araştırmak bedava da :)

• bedavadanmı? kıskanıyorsanız oynamayalım :)

1|0
    0|2
    • Kimi kıskancaz anlamadım? :) Herşeyde üstünüz her takımdan da böle sölemlerle komik duruma düşmayalim :)

• Bunu beşiktaşlı adam sölüyor beşiktaşın 2 şampiyonluğu fb ninde 1 şampiyonluğu havadan diyor sen kabul etsende etmesende

• 1 ada söyleyince kanunmu oluyor.

gs nin teşvik primleriyle şampiyon olduğunu söyleyen 50 gsli adam tanıyorum.

düz mantık düşünme

• bu adam demişse ben inanmammm

0|0
    0|0
Yükleniyor...