Kafaya taktım dünden beri, fikrinizi söyleyebilir misiniz?

ya birşey merak ediyorum belki bei yargılayabilirsiniz ama dün kızın biri canımı sıktı kız arkadaşının göğsünden buyk göğsün dedi kötü mü dedim evet çok kötü gerçekten de öylemi kafaya taktım dünden beri fikrini söyleyebilir msnz

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH kız arkadaşına vermemiş bana vermiş istiyorsan sanada verebilirim derdim...hiç tiye bile almam...

0|1
    0|0
    • kötü mü görunuyor ki neden oyle soyledi ki

• rica ederim.

• eyvallah.

Kızlar Ne Diyor 6

• nişanlın çok tatlı allah mutlulugunuzu daim etsin yok yaiyisin ne göğsü saçmalamasın o diyen hem sevgilin öyle begenmiş kime ne

0|0
    1|0
  • ahah çok fena :D seninki biraz minyon kardeş bence fotoğrafı kaldır ne kız arkadaşını ne de kendini ifşa etme dalga konusu olma kesin çözüm :)

0|1
    0|0
  • gec bunlari ya... o dengesizlik yapmis sende kafana takiyorsun...

0|1
    0|0
    • ya iyice psikolojimi bozd ya

• ee tamam iste ya kizin sana ilgisi var sizi cekemiyor ya da dalga geciyor ve sen bunu kafana takiyorsun... o kizla bidaha gorusmemende fayda var

• yok ya zatn sadece sorma ynt verms ne knscm

• böyle bir durum yok ki zaten olsa bile bunu bu şekilde söyleyen ne ki o insanı takıcaksın iyisin çokta yakışıyosunuz:)

0|0
    0|0
  • evet hanginiz kız belli değil yazık estetik ol ama once kendine bir beyin taktır

0|0
    1|0
    • ne alaka anlamadım ki beyinle ne alakası var sadece fikir sordum ben

• senden nefret ediyrm bu yeterli mi

• tamm edebilirsin sevmek zorunda degilsin ama olaya biraz tarafsız yaklasmayı denesen benim sana ne kotulugum dokunmus olabilir ki ben burda konustugum seylerin tek kelimesi yalan degil ama inanip inanmamak sana kalmıs

• kafaya takılacak mesele değil.Kız arkadaşın çok cici bici buarada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok kardeşim biraz şınav çek sertleşsin birşeycik olmaz .

0|0
    0|0
  • Haydi bakalım füze rampadan çıktı.. dsfjk

Moral bulmaya çalıştığın yere bak.. sSormayaydın daha iyiydi..

0|0
    0|0
  • Doğru söze ne hacet.

0|0
    0|0
  • benimkiler snnkineden daha da kötü body + yüzmeye basladım kas olcak:D yaglanma daha ii aslnda gögüsde agrılık calısrsan daha iyi çizrsen bodyle düzelir

0|0
    0|0
    • cok ktu gorunuyor mu peki

• yag varr ereiyorum onları

• anladım işin yoksa ozelden knselam istersen

Yükleniyor...