Selam binipte en memnun kaldığınız Aile arabası nedir..

Binipte en memnun kaldığınız aile arabası nedir..bildiğiniz böyle 70-80e kdr olanlardan..ve neden memnun kaldınınız..

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Honda Civic, içi çok ferah. link

2|0
    1|0
    • biliyonmu Ablacım bende çok severim hondayı içi mavi mavi ışıklı ve harika ötesidir..alacaktım honda dizel seçeneği yoktu hibridede güvenemedim focus titanyum tdci x paket fırtına gri aldım..çok sevdiğim aarabamda yandan ben 80 le giderken aniden bir dingilin çıkması yüzünden pert olma durumu var aracımın..çok ağladım..ama canım sağ dedim birde gülümsemeyi denedim..evet hondalar güzel ama yenilerine alışamadım eski hondaların hatları çok güzel..şimdi 0 km eskisinden bulsa kaçırmazdım..basıyoda..

• 25 yaşındayım, Civic'i 30 küsürlü biri bebek(bebek koltuğu+bebek arabası) 3 çocuk annesi İngilizce öğretmeni(defter, kitap, bir sürü kaynak) bayan arkadaşım kullanıyodu, çok memnundu.

• ben test sürüşüne katıldım inanamadım ne ışıklarına ne homurdanışına nede iyi dizaynına..bastınmıda 210-220 gideri var hani..öte taraftan sakın focus tdci titanium x i yabana atma oda çok harikaydı bastınmı uçar uçarken az yakar tasarımı civicle başabaş hatta daha iyidi diyesim geliyor..fırtına gri 2011de Annemle özene bezene almıştım..ya bir ahmak adam ben yolda 80-90la giderken anide arayola saptı bende gömdüm arabama bakınca şok geçirdim..çok yüreğim yanıyor ama kasko ödicek..bende yeni alcam

Kızlar Ne Diyor 1

• şu sıralar sağ çekiyo ama yine de hyundai blue.

2|1
    0|0
    • Rota giricen, rota..

Acele et de, yeme o ön lastikleri kenardan kenardan..

• valla benim tarzım da audi-suv da, naparsın işte hayat şartları be kardeş

• O rotil - rot başı boşluk yapmıştır, çıkar mıkar yolda giderken. Görürsün ebeninkini..

Uyandırayım yani..

Servise git, hallederler..

Erkekler Ne Diyor 7

• Tempra. dsdsa

1|0
    1|0
    • tempra eskide kaldı brz ve hiç binmedim unoya bindim güzeldi.. 1992 dizel şahine bindim yeni araba aratmayacak kdr güzeldi..:)

• Gerçiticari araba sınıfına giriyor ama aile arabası olarakta kullanılabilir kanımca. Fiat doblo ama multijet olacak :)

0|0
    0|0
  • Honda Jazz

Bu konuda, Japon'ların ve Koreli'lerin eline hiç kimse su dökemez..

2|0
    0|0
    • japon dedinde toyota avensis almayı düşünüyorum hemde ısrarla Annemde birkiki dergi okumuş yeni focus dizel diyor bişey demiyor..nerdeyse annemle kavga edcez bir ortak karara varamıyoruz..ben 132 hp Avensisi özelliklede beyaz renkte çok seviyorum..test ettim çok performanslı geldi..en azından 180-190a kdr öyle..Acaba zarmı atsak yazı gelirse annemin dediği focus tura benim dediğim avensis dik gelirse golf tsı 160 hp..:)) şaka bir yana sence avensis çok iyi değilmi kullanmadınmı..

• IDiscoouuv !

• Opel insignia

0|0
    0|0
  • renault 'scenic' ici genis ferah

0|0
    0|0
  • skoda octavia çok kral araba param olunca hemen alcam :)

0|0
    0|0
  • Bizim pederin şuan kullandığı araba iyidir modeli Citroen C4 Picasso.

0|0
    0|0
Yükleniyor...