Peki ya siz bu konuda ne düşünüyorsunuz

Aman ne sevgilisi sevgilin yoksa derdinde yok kendimi niye kasıcam gün gelince hayat arkadaşın seni bulur diye düşünüyorum peki ya siz bu konuda ne düşünüyorsunuz

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı düşüncedeyim

Bunun eksikliğini yaşamıyor değilim ama insan yine de istiyor yanında birini

Bekarlığın + larınıda yaşıyorum ama - leride cabası

Yinede gelip hayatıma girip aylarımı ve senelerimi boşa çalacaksa ve geriye acı dolu aylar bırakacaksa gelmese de olur ya :)

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence biraz yasla da alakası var. Kızlarda kaçlı yaslarda oluyor tam olarak bilmiyorum ama erkeklerde 25ten sonra bir bağlanma durumu oluyor. Bir çok kez şahit oldum buna ve hormonlarla alakası varmış galiba. Senin yaşın kaç bilmiyorum ama ilerde belki farklı düşünebilirsin.

Ama her şeyi oluruna bırakman da güzel bir şey. Sen böyle mutluysan ne güzel. Yine de belki ara sıra sende bir caba göstersen iyi olur. Çünkü bilinçaltına yerleşmiş olabilir bu umursamazlığın ve erkeklerde bu yüzden uzak durabilir. İlla sevgilin olacak diye bir şart ta yok.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sevgili vahiy gelmez :) doğru kişi biraz kısmet olsa da evde oturarak bulunmaz. sosyalleşmek gerek.

ayrıca oturarak başarıya ulaşan tek varlık tavuktur.

0|0
    0|0
  • Aynen oyle :-) 2.5 senedir cikmiyorum kimseyle.konustuklarim oluyor tabi ama aska donusmuyor.kafa dengi birisi gelse cikmazmiyim? Elbette cikarim.amaşu anyok oyle birisi :-) skntida yok.kendimide yormuyorum sevgili bulayim die.cevremdeki sevgilileri gorunce elbette ozeniyorum bende istiyorum ama napiym yok iste :-) :-) olacaksada bu rahatligimi bozmaya deger biri olsunda 2.5 sene bosluk bosa gitmesin :-)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle. O kişi gelince onu elinizden kaçırırsanız, esas trajedi ondan sonra başlıyor.

0|0
    0|0
  • aynen öyle arti ya :D

0|0
    0|0
  • Bencede öyle :D

0|0
    0|0
  • Bende öyle düşünüyordum ama demekki zamanı bu zamanmışki buldu beni :)

0|0
    0|0
  • Yalnızlık bir yerden sonra sıkıcı kuzum. İşte bunlar hep seks, sevişmek.

0|0
    0|0
  • Fazlada akışına bırakmamak lazım mazallah evde falan kalırsındaaa

0|0
    0|0
  • 22 yıldır bekliyorum, bir 22 yıl daha bekler sonra ölürüm heralde.

0|0
    0|0
  • bende öyle düşünüyorum.ama gönül ferman dinlemiyor...

0|0
    0|0
  • senin düşündünü düşünüyorum :)))

0|0
    0|0
  • ben zoru severim pes etmem hak etmek için çabalarım çabalayanlar karşılığını alır bekleyenler değil

0|0
    0|0
  • ya hep böyle kalırsam öleyim daha iyi mk

0|0
    0|0
  • senle ayni fikirdeyim, kariyer cocuguyum.

0|0
    0|0
  • aynen öyle. şunu unutma seni sevenle ol sevmeyi bilenle dürüstle adam olsun.

0|0
    0|0
  • İnsanin karşısına hiç ummadığı anda fırsatlar çıkar mantığıyla beklemedeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seninle aynı fikirde olmakla birlikte gün gelir hayat arkadaşım beni bulur derdinde de değilim üstelik..

O istek bile yok, böyle iyi.

0|0
    0|0
  • ya bulamazsaa ? diye düşünüyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...