Kapat

Protein tozunu kullanan ve zararını veya yararını gören varmı?

Protein tozu kullanicam eniştem fitnnes hocası onunla konuştum ama kullanıcı yorumlarıda önemli tabi yararını ve zararını görenleriniz var mı

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir sağlıkçıyım bu konuyu kendi arkadaşlarım için biyokimya hocalarıma sormuştum ve ortak görüşleri zararlı olduğu yönünde. Dozunun mg şeklinde bile olsa fazla olması böbreği yıpratıyor.

0|1
    0|1
    • Ama sitelerinde bilimsel olarak bir zararı yoktur diyor düzenli kullanımda

• Ahhaah göbek 17 de askere gidip 14 de spora baslayan birine göbekli diyor ne diyim Çok yaşa

• Yapılan araştırmalar sağlıklı kullanıcılarda uzun vadede böbreğe zarar vermediğini ortaya koyuyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozunun aslında uzun kullanımda dahi sağlıklı bireyler için zararı yoktur ama yeterli proteini alıyorsan saçma ama aşağıdan okuduğuma göre yeterli proteini alamıyorsun ama eğer ki alıyorsan protein tozu zararlıdır bunun nedeni çok proteinin vücutta bağırsak problemlerine yol açmasıdır bana kilonu ve günlük aldığın protein miktarını söyleyebilir misin?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Spor yapmadan boş boş kullanırsan zararlı böbrekleri yorar ağrı yapar idrar yolunda sıkışma olabilir ama sporunu yaparsan zaten vücudun ihtiyacı var ona niye zararı olsun ki hem peynir altı suyundan olan bişey ne kadar zararlı olabilir

0|1
    0|0
  • Yok zararı zararlı diyenler markette dandik ürünleri alıp kasiyerdende cigara isteyenler

0|1
    0|0
  • Zararsiz duzenli kullanirsan illaki gorursun yararini zaten protein tozu neyden yapiliyor arastirmadin mi yumurta ve peynir alti suyu :)

0|1
    0|0
    • Bunu biliyorum ama bir kısım zararlı bir kısım değil diyor insan kime güveniceğini bilmiyor

• Sen bakma kimseye oyle bisey olsa kimse kullanmaz kalp buyutuyomusda hikaye onlar milyonlarca insan kullaniyor duydun mu sen hic protein tozu yuzunden hayatini kaybedeni ben duymadim acikcasi.

• Haklısın teşekkür ederim

• kullanıyorum hiçbir zararını görmedim sapasağlamım

0|1
    0|0
  • Zarari yok onun yillardir kulanirim

0|1
    0|0
    • Hangi marka ve günlük ne kadar kullanıyosun

• Günde 30 gram felan kullaniyorum yagsiz süt ile karistiriyorum. Türkiyede benim kullandim marka yok ama alacaksin arnold whey al veya weider bunlar iyidir fitnessi uzun suredir yapiyorsan bide creatin al

• 3 aydır felan yapıyorum protein ağırlıklı beslenemiyorum birde kahvaltiya firsatim olmuyor o yüzden peki teşekkür ederim

Yükleniyor...