Sevgiliniz eski sevgilisi tarafından zorla birşeyler yaşandığını söylese ne yapardınız?

Merhabalar,

soru açık. sevgiliniz, isteği dışında zorla bir sefer birşeyler yaşandığını söylüyor ve sonrasında kızın eski sevgilisi bırakıyor. ama sonra kız affediyor tüm olanlara rağmen ve bu ayrılıp barışmalar bir süre devam ediyor ama bu süreçte aralarında bir şey olmadığını söylüyor. siz ne düşünürdünüz.

güven sorunu olan bir kız ve kolay kolay açılamıyor, bunalıma girmiş bir süre ama atlattım hatırlamak istemiyorum diyor.

Güncellemeler:
peki bu olaydan dolayı suçluluk ve pişmanlık duymuş sonra da sevgilisiyle arasına mesafe girmişse...
uzun mesafe girmişse*
ama desteğine ihtiyacım var dememe rağmen bir tepki görememem beni düşündürüyor..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Onun dediği gibi zorla olmuş olsaydı olanlardan sonra anlattığın gibi devam etmezdi. Onun zorla dediği bana daha çok tereddütlerinden dolayı pek istekli olmamış ama sevgilisi ısrar edince de karşı koyamamış gibi geliyor.

Kendin bilirsin siz erkekler bir şeyi kafaya taktığınızda bayağı ısrarcı olabiliyorsunuz, kızlar da sevdiklerine hayır demekte zorlanıyor, siz de bunu kullanmayı çok iyi biliyorsunuz. Sonradan keşke daha iradeli olsaydım deyip pişman olmuş olabilir. Şimdi de sana salaklığımdan oldu diyecek hali yok.

Tabi sevgilini bilmediğim için tahminim yanlış da olabilir.

0|0
    0|0
    • Aralarına mesafe girmemiş olsa şu an zaten eski sevgili olmazlardı. Aslında önemli olan onun bundan suçluluk duyması veya duymaması değil. Sen sevgilinin daha önce başka birisiyle bir şeyler yaşamış olmasını kaldırabiliyorsan daha fazla kurcalama bu konuyu devam et ilişkine. Kaldıramıyorsan bir an önce ayrıl fazla uzatma ama bizim fikrimizi sorduğuna göre sevgilini seviyor olmalısın ki direk ayrılmadın. İyi düşün ki pişman olma sonra...

• Sonuçta tamamen zorla olmamış ama istemiyorum de diyememiş. Artık nasıl olduğunun da fazla önemi yok çünkü olan olmuş. Ondan sonra daha bir şey yaşamadıklarını söylüyorsa, sen de buna inanıp içini rahatlatabiliyorsan daha fazla düşünme bunları. Kız sonuçta dürüst olup anlatmış sana.

• Ben de oyle dusunuyorum 3 senelik surec zarfinda kimseyle takilmamis cunku etrafindan ogreniyorum. Birdaha olmadigina da inaniyorum uzun mesafe olmus ve cocuk 1 kez bile onun için gelmemiş. Yaptigi hatadan da pisman izlenimi aliyorum. Başlangıçta durdurmadigi için suclu hissediyor ama sonrasinda zorla olduğunu üsteliyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• isteği dışında diye bir şey olamaz.yaklaşmazsın ,uzak durrusun kimse bişey yapamaz ama kalkıp evine giderseniz o istekle yapılmıştır.

0|0
    0|0
    • lise zamanlarında olan bir olay sanıyorum. hatta o manada mı diye imalı sordum kesinlikle zorla olduğunu üsteledi. ayrılıp barışma zamanlarında da olmuş mudur, eski sevgilisi tehdit de ediyodu çünkü, yoksa bazı şeyleri kabul etmediğinden mi ayrılıp barışıyolardı.

• sokakta yapsa zorla derim de yani evine gidip yapıyorsa zayten o kız giderken birşeyler yaşamayı kabullenmş demektir.

• İnanma ayak üstü sıkmış o bir güzel yalanları. Ne diyecekti evet ben onu çok istedim,arzuladım güzel şeyler yaşadık mı ?

0|1
    0|0
    • öyle bir karakteri olduğunu sanmıyorum. onunla çıkasıya kadar zaten çok uğraştım cidden güven problemi olan biri. ama ilk sevgilisini çok sevmiş.

• Sen bilirsin..

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkana bakmadan kaç bir kız herhangi bir şeyi istemediğim şekilde oldu diyerek yorumluyorsa inan istediği için olmuştur... bu arada kız zorla eve gitti zorla üstünü çıkardı zorla ilişkiye girdi olay buysa tecavüz deriz ama olay bu değil keriz yerine koydurma kardeşim kendini aşk sevgi herşey değil gözünü aç biraz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...