5 sezon, 5 de şampiyonluk... En değerlisini seçiverin lütfen?

5 sezon derken Aziz başkan gibi vaat vermiyorum yav, hele okuyun devamını :)

En "değerli" şampiyonluk hangisiydi sizce? Objektif davranınız diyeceğim ama nafile :)

Fenerbahçeliler, ankette tek sezon ile temsil edilmeniz sizi kızdırmasın. bilakis, avantajlı olan sizsiniz. çünkü oylarınız bölünmeyecek :) bu kıyağımı da unutmayın :)

aslında bu anketi seneye bu zamanlar 4. yıldızı takınca yapmak daha iyi olacaktı ama o zamana kim öyle kim kala... :)

NOT--- Bursa'nın 2009-2010 şampiyonluğu da bağımsız oy kullanmak isteyenler için gelsin...

• 1999-2000 sezonu, GALATASARAY (Uefa Kupası ile taçlanan,"üst üste 4"ün son halkası olan şampiyonluk)
    50% (4)62% (8)57% (12)Oy Ver
  • 1991-1992 sezonu, BEŞİKTAŞ (namağlup ünvanlı şampiyonluk)
    25% (2)15% (2)19% (4)Oy Ver
  • 1988-1989 sezonu, FENERBAHÇE (103 gol ve 93 puan rekorlu şampiyonluk)
    12% (1)15% (2)14% (3)Oy Ver
  • 1987-1988 sezonu, GALATASARAY (tarihin en yüksek puan farkı -12- ile gelen 90 puanlı şampiyonluk)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 2002-2003 sezonu, BEŞİKTAŞ (bütün derbilerin kazanıldığı 100. Yıl şampiyonluğu)
    13% (1)8% (1)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• C dedimmmmmmmmmmmmmmm

0|1
    0|0
    • Veselinoviç Fenerbahçe'si...

başlığa yorumda bulunan ve göğsünü gere gere C diyen tek Fenerbahçeli sensin; o yüzden en iyi cevabı hak ettin :)

• Fenerbahçe tarihinin en iyi LİG performansıydı 1988-89.

• utanmak için değil övünmek için fenerbahçeliyiz. çok iyi bir lig performansı evet tarihin en iyisi

Kızlar Ne Diyor 7

• C dedim. Ayrıca...
    Nezaket ve bilginin şahane bir uyumu olan siz, sanıyorum ki derin konular zaten gündelik yaşamda fazlasıyla insanın başını ağrıttığı için sadece eğlence düzlemindeki spor sorularına yer verdiniz profilinizde, diğer anlam dolu sorularınızı gizleyip.
    Umarım en kısa zamanda online olursunuz da şu "unutmak" ile ilgili gönderdiğiniz yazı metninin şahsi yaşamımdaki sonuçlarını paylaşırım sizle. Kötü'ler kazanmayacak. :)

3|2
    0|0
    • hoş geldiniz tekrar. zaman aşımı ayırmadıysa tabii :)

• Biraz çıkıntılık gibi olacak, soruyla alakası yok, affola ama bu samimi yorumun bir pembeli tarafından yapılmasından çok memnun olduğumu gizleyemedim. Bu yorum çerçevelik resmen. Demek ki bu sitede bazı değerli üyelerin değeri biliniyormuş, hoş bir şey. Buradaki her kızın istisnasız "yakışıklı" ve "paralı" aradığını düşünürdüm ve de buraya cıvık geyiklere geldiklerini... Önyargımı kırdığın için sağol gizli kullanıcı. Her kimsen artık. Bu sitede hala umut varmış...

• e dedim tüm derbileri kazandığımız 100.yıl şampiyonluğumuz

0|2
    0|1

1|2
    0|0
  • 1999-2000 Sezonu <3

Var mı böyle bişi ya .. Ne namağlup şampiyonluk, ne de 93 puanla gelen şampiyonluk hiç biri bir taraftara 2000 sezonundaki bizlerin yaşadığı mutluluğu yaşatamaz ..

0|1
    0|0
  • A şıkkı :)

0|1
    0|0
  • Gururumuz A. Çok düşüncelisin Fbye karşı Renkdaş:)

0|1
    0|0
    • öyleyimdir biraz renktaş :)

aslında zeytin dalı uzatmıştım ama anketteki duruma bakılırsa uzattığım dalı tutmuşa benzemiyorlar :) keyifleri bilir.

teşekkür ederim.

• 1999-2000 sezonu, GALATASARAY (Uefa Kupası ile taçlanan,"üst üste 4"ün son halkası olan şampiyonluk)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• eşi benzeri yok.1 takım düşün ki o ligdeki hiçbir takım onu yenemiyor link

1|1
    0|0

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • şıklardan A dedim. fenerbahçe için de yayla kupasını aldıkları sezonu şıklara eklemeliydin. zaten az kupa alıyorlar bide görmezden gelmeyelim.

1|2
    0|2
  • fenerliler için en değerlisi rakibinin 100. yılında çatır çatır içerde dışarda yenerek şampiyon olduğu yıldır sen fazla kafanı yorma.

0|3
    1|3
    • her şeyi rakibe endeksleyen o tipik zihniyet :) ne çekiyorsa ondan çekiyor ya zaten fenerbahçe.

başka bir şey yazmayacağım.

• kanka ben olmasam artı veren olmayacak :D

• sana dargınım hala hacı. gönlümü almalısın.

• Her türlü A şıkkı

0|1
    0|0
  • 2005-2006 ve 2011-2012 Şampiyonlukları Mükemmeldi.İkisindede saniyeler ile şampiyon olduk.Her an fb'de Şampiyon olabilirdi.

0|1
    0|0
  • 1988-1989 sezonu, FENERBAHÇE (103 gol ve 93 puan rekorlu şampiyonluk)

0|1
    0|0
  • A şıkkı dedim

0|1
    0|1
Yükleniyor...