Yaranın kabuğunu soydum iz kalır mı?

Yaranın kabuğunu soydum iz kalır mı?

Herkese merhaba arkadaşlar kolumda kesik vardı ve kabuklanmıştı çok tatlı kaşınıyodu dayanamadım soydum :D şimdi böyle kızardı geçer mi

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• iz kalir

1|0
    0|0
    • 2ay

Peki bu şişlik kızarıklık falan 6-7 güne geçer mi sence

• 2ay

Bende ne kesildiğinde nede koparırken kanamadı çok şaşırdım :D ama ilk gören herkes çok derşn bu çok kötü falan dedi ama bence öyle aşırı aşırı derin değil izde 1-2 seneye geçer diye düşünüyorum belki daha az :D çok teşekkür ederim yorumun için iyi akşamlarrr :)

• 2ay

rica ederim 6 aya geçer izi kan akmamasi ilginc. iyi aksamalar

Erkekler Ne Diyor 7

• Kalmaz

1|0
    0|0
    • 2ay

Peki bu kızarıklık şişlik falan 6-7 gün içinde geçer mi belirginliği biraz azalır mı sencee

• 2ay

6-7güne zor

• Kalır

1|0
    0|0
  • Kalır

1|0
    0|0
    • 2ay

Peki bu kızarıklık şişlik falan 6-7 gün içinde geçer mi belirginliği biraz azalır mı sencee

• 2ay

1 haftada geçer evet zatende kapanmış bundan sonra rengine döner geçmiş olsun

• 2ay

Tamam çok teşekkür ederimm :)

• Kalabibilir

1|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Çok fena kesmişsin

• 2ay

o kadar da derin değil bence ya herkes kötü falan diyo ama bence kısa zamanda iyileşcek gibi geliyo

• Kalır

1|0
    0|0
    • 2ay

Peki bu şişlik kızarıklık falan 6-7 güne geçer mi yani görüntüsü 1 haftada daha iyi olur mu çok fazla belli olmasini istemiyorum ya

• 2ay

İz için artık bakicam biseyler yeterki şu çirkin görüntü gitsin :D çok teşekkürlerr

• 2ay

Rica ederim izde zamanla gider

• daha gec gecer o iz

1|0
    0|0
  • kantaron yağı sür geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• uzun bir süre kalır büyük ihtimalle. çünkü ben aylar önce kapının koluna takıldım, kolumda ince bir çizgi oldu ve o iz hala duruyor. geçer 1-2 yıla :D öyle çook izler geçti bende

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende öyle düşünüyorum aslında iz çok kafama takılmıyor çünkü kış falan geliyo zaten uzun kollular başlar yavaş yavaş bide çok derin değil yaram o yüzden zamanla illaki geçer diye düşünüyorum :D tek sorun ettiğim okul açılıcak 6-7 gün içinde belirginliği biraz azalır mı kızarıklığı şişliği falan :D

• 2ay

Haklısın :D çook teşekkür ederim iyi akşamlar :D

• 2ay

iyi akşamlar :)

• sanırım 3 ay civarı iz kalır sonra geçer

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende öyle düşünüyorum teşekkürler :D peki sende bu kızarıklık hafif şişlik ne zaman geçer 6-7 güne düzelir mi izden bahsetmiyorum yani o yara kısmı geçermi

• 2ay

önemli değil geçmiş olsun :D

• 2ay

Sağoll :D

• Kalir gibi duruyor

1|0
    0|0
  • Kalmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

1 ayda anca geçer bence

• Kalır iz bir süre

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Kızarıklık gider de ortadaki beyaz çizik kalır 3-4 aya da cizigin belirginligi gider sadece

Yükleniyor...