Onu belki birdaha göremeceğim. Hislerimi söylemeli miyim?

İlk gördüğüm andan beri beni heycanlandırıyor.. Onu hep sevdim. Herkesten kıskandım, bazen çok sinirlendim ama herşey onu tekrar görünceye kadardı. Ağaç yağmursa nasıl küser diye bir şarkı sözü vardı ya o misal. Sorun şudur ki bir kere olsun onunla konuşamadım bile. Aynı sınıftaydık. En fazla gözlerimiz konuştu. Onunda benden hoşlandığını söyledi bana arkadaşları.Mutlu oldum inanın bu kadar huzurlu ve mutlu hissetmemiştim kendimi. Ama o kadar olaylar oldu ki burada anlatıp kafa şişirmeye gerek yok. Biz imkansız olduk arkadaşlar. Ona bakamıyorum bile artık, oda bana bakmıyor. Ama hergün rüyalarımda.. İlk gördüğüm andan beri seviyorum demiştim ya, o zamandır hep rüyalarıma giriyor. Neredeyse hergün.. Ve rüyalar korkularımla ilgili onun başkasını sevmesi, sevgilisinin olması vs. Canımı acıtacak cinsten. Ve lise son sınıfız haliyle mezun oluyoruz.. Artık okula bile gitmiyorum onu göremiyorum bile. Belkide son kez karneleri alırken göreceğim. Hislerimden bahsetmeli miyim? Yoksa içimde kalsın boşver mi demeliyim?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Siz bir araya gelir misiniz bilemem, sanmıyorum. Ben liseden mezun olalı 14 sene olacak. Aynı cümleleri ben de sarf etmiştim 14 sene önce; O'nu bir daha göremeyeceğimi düşünüyordum; öyle de oldu zaten. Gerek de kalmadı, o ayrı hikaye.

Neyse, biz günü kurtaralım.

Ben her zaman arkadaşlarıma, onların rahatlamalarını sağlayacak şeyleri yapmalarını tavsiye ettim, ederim. Sana da bunu yapacağım.

Seni rahatlatacak şey hislerini (ve de düşüncelerini) O'na söylemen. Yalnız bunu yapman seni zora sokacak. Onun için sana ara bir yol önereceğim. Bu dediğimi yaparsan, O'nu gene de elde edemeyeceksin, ama bunu gerçekleştirdiğin gün, sana garanti ediyorum yatağa daha rahat gireceksin.

Sahte bir e-mail adresi al. O'nun en sık kullandığı mail adresine bir mail at. Derli toplu bir e-mail. Bunu gerçekleştirmek 4-5 saatini alabilir. Ne söylemek istiyorsan, önce düşüncelerini, sonra da duygularını, her biri kronolojik sırada olacak şekilde yaz.

AMA, hiçbir şekilde kimliğini ortaya koyacak bir yer, zaman- durum, olaydan bahsetme, yoksa anlamı kalmaz. Sen gizli aşıksın, unutma. "Gizli değiliz" deme, gizlisin.

Bunu düşün.

0|0
    0|0
    • facebook kullanıyor.. E-mail kullandığını sanmıyorum kullanıyorsada ben bilmiyorum zaten. Yazmaktan yana değilim yani bilmiyorum ya. Onun benden hoşlandığını biliyorum sonuçta şuan hala öyle mi bilmiyorum fakat ben ölüyorum ona. Gizli aşık olarak tam 1 sene takıldım daha fazla gizli kalmanın ne anlamı var? Yüzüne söylesem daha çok rahatlarmışım gibi geliyor

• mesaj atabilmem için arkadaşlık isteğimi kabul etmen gerekiyor

• bakıyorum şimdi

Erkekler Ne Diyor 6

• Geç kalınmış her söz, gün geçtikçe incitir kalbi, ki bunda aşk varsa. Gidip hisleri anlatmak kalbini rahatlatır.

0|0
    0|0
  • Bence söylemelisin ilerde pişman olabilirsin. Düşünsene ikinizde evlenmişsiniz bir gün karşılaşıyorsunuz. Eski günlerden bahsederken bir bakıyorsunuz ikinizde birbirinizden bir adım atmasiını beklemişsiniz.

0|0
    0|0
    • zaten durum birazda öyle. O benden bekliyordu adım. Ben atmadım zamanında. Şimdi bekliyor mu şüpheliyim.

• O zaman söyle ve emin ol. Zaten son sınıfa gelmişsin kaybedecek neyin var ki?

• hiçbr şey..

• kaybedecek birşeyin yok. git konuş.

0|0
    0|0
  • bence konuş

0|0
    0|0
  • ben söyleyemedim elinoldu

benbeyaz bir gelin oldu

0|0
    0|0
  • Unut gitsin bence olmamış demek ki sizin ki !

0|0
    0|0
    • zaten söylesemde değişen bir şey olmayacak bunun farkındayım ama.. Böylede çekilmiyor hiç.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hislerini bahsedersen hiç iyi olmaz ama içinde tutarsan unutamazsın ve söylenmemiş sözler ruhunu kemirir.

Söyle kurtul iyi olmayacak ama en azından kafanda da olmayacak.

0|0
    0|0
    • hisleri söylemek neden iyi olmaz?

• Geceler düşünmek ve acı çekmek için yeterince uzun iyi düşün..

• onu diyorum ya şuanki durumum o zaten.

• Benzer bir durum yaşıyorum bende lise son sınıftayım okula gitmiyorum onu görmüyorum bile.gittim söyledim ve sonuç kocaman bir hiç.tabi iyice düşünüp tartmak gerek belki de utanıyordur senden ya da sana karşı hisleri çok güçlü değildir.İyice düşün derim sonrası umutsuzluk olabilir

0|0
    0|0
    • anlatır mısın bana herşeyi?

• Söyle keşke söyleseydım deme hiçbir zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...