Ruhunuzda yeri doldurulamayan bir boşluk hissi var mı?

Denizi görmek mi aklıma getirdi bunu yoksa milyonların yaşadığı İstanbul'a ışıklarına uzaktan bakmak mı,bilmiyorum.

Ruhunuzda bir şeyleri ya da birilerini kaybetmenin geçmişi kaybetmenin boşluğunu hissediyor musunuz?

Gökyüzüne baktığınızda gece kimin ya da hangi anın resmini çiziyor?

Çocukluğunuzdaki bir yaz günü mü,ilk aşkınızın yanında geçirdiğiniz bir günü mü,mutlu aile tablonuzu,ilk defa kendini kendiniz gibi hissettiğiniz ayaklarınızın üzerinde durduğunuz günü mü?Yoksa gecenin acımasız yanına şahit olup kabuslarınızı mı görüyorsunuz?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• herşey olması gerektiği gibi gittiğinde, belki de iyi gittiğinde bile peyda olabilen;mütemadiyen de sıkıntılı zaman da da ortaya çıkan,insanın hiçbirşey yapmak istememesi durumu.. bir şey yapmak istemezsin,birşey olsun;ama ne olsun onu bile bilmessin.. için de sıkıntıyla karışık koca bir karadelik vardır iyi ya da kötü anlarını bile yutarcasına. depresiflikmidir yoksa insanın rutin hallerinden midir orası bilinmez ama çok can sıktığı kesindir.. sonra ise dosum salacağa giderim orada yalnızlık paylaşılmaz şiirini dinler dururum aslın da boşluk insanın ta kendisi biliyormusun sebebşi ise şu insan yokolmaya mahkum insanın bir sonu var o ruhun, o bedenin sonu var ve böyle bir ekoloji de aşk ve sevgi en büyük boşluk dostumn bunu asla unutma...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bunu dinle cevabımı okurken link kendimi o boşlukta hissedince çeker giderim saat ve zaman farketmez evde duramam dışarı çıkarım sonra kendi kendime konuşurum niye böyle oluyo derim ve suçu kendimde ararım hep nedenini bulmaya çalışırım kafamı yerim hep sonra bir sigara yakarım kırk yılda bir içerim sonra başım döner alışkın olmadığım için sonra şehrin ışıklarını izlerim gürültüsünü dinlerim insanları izlerim mutlu olan kolkola gezenlere bakarım mutsuzlarıda görürüm aralarında mutlularıda hemen belli olurlar sonra ağır adımlarla evimin yolunu tutarım.

0|0
    0|0
  • Ben istanbulda askerlik yaptım, yazdıklarını okuyunca en fazla 5 ay yaşadığım bu şehrirden uzak kalma boşluğu var içimde yine onu farkettim. Gidiyorum bazen hafta sonları açıyorum ufak bir rakı martılara bakarken bu kez ankaranın yokluğu kaplıyor beni. Bu kezde Ankara boşluğu oluyor içimde. Birine aşığım biriyle evliyim ikisindende vaz geçemiyorum...

0|0
    0|0
  • işte o bosluk hissi sevgilisi olmayanlarda daha coktur

0|0
    0|0
  • Hep yarını düşünüyorum düne takılıp kalmıyorum yoksa hayat çekilmez sanırım .

0|0
    0|0
  • Duygusallığımı tavan yaptırdın... Uzun zamandır böyle hislere kapılmıyordum...

0|0
    0|0
  • Olmaz mı muti.

0|0
    0|0
  • gerçekten insan anılara ya da geçmişe dalınca boğulacak gibi oluyor o denizde.ilk aşk, ilk kaçamaklar, unutulmayanlar daha neler neler..:)

0|0
    0|0
  • Her baktığımda gökyüzüne içime bir yalnızlık ve eksiklik dolar. Mİlyarlarca insanla aynı gökyüzünün altında yaşayıp kimsesiz kalmanın duygusu

0|0
    0|0
  • ben bir geç kalınmışlık hissi içerisindeyim. bazen bu his azalıyor dünyaya dönüyorm bazen boğuyor beni.

0|0
    0|0
  • arjen robben'in son dakika attığı ve kuponumu yatırdığı kahrolası golü görüyorum

0|0
    0|0
  • valla onu bunu bilmemde roman yazarsanız okurum :) cümleleriniz gerçekten çok güzel.

0|0
    0|0
  • Benimde kuzum yok:(

0|0
    0|0
  • Gizliye kapatmasaydin uzun uzun yazabilirdim.

Su anda sesli kitap dinliyorum, bir yandan da birami yudumluyorum. Sanirim ruhum delik desik, emin degilim...

1|0
    0|1
    • Şimdi de yazabilirsin.Benim ruhum delik deşik ben eminim.

• Bir dahaki sefere gizliye kapatmam bu ikinci kez oluyor.

• Bi dahaki sefere gorusmek uzere o halde.

Kızlar Ne Diyor 9

• Ruhsuzum.

0|0
    0|0
  • insanların hayatta sevdiği şeylerin zamanı gelince gitmesi kaybedilmesi pişmanlıkları keşkeleri duygusal bir boşluk oluşturur yerine yenileri gelebilir bazen bazı şeylerin yeri dolmaz derler onlar orda kalır ama seni eskisi kadar rahatsız etmez kabuk bağlama dedikleri şey bu

ama kaybettiğin bir canlı ise şu sözü severim sevdiğin birini kaybettiğinde içinde kırk mum yanarmış hergün biri sönermiş ama o 40. mum hayatın boyunca yanar sönmezmiş evet öyle oluyor

0|0
    0|0
  • Olmaz olur mu var, dolmuyor o boşluk. Dolacak gibide değil.

Hoş dolmasını isteyende yok.

2|0
    0|0
  • Bir mahalle cocukluk arkadasim bu ara aklima cok geliyor özlem duygusu.

0|0
    0|0
  • geçmiş bir film şeridi gibi geçiyo

0|0
    0|0
  • Var ulan var..

1|0
    0|0
  • Bosluk var yillardir ne yapsam o his gecmiyor.

0|0
    0|0
  • çocukluğumu herşeyin toz pembe olduğu zamanları

0|0
    0|0
  • Vardır tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...