Spor salonuna gitmek istiyorum ama çok yorgunum. Bu şekilde yapabileceğimi sanmıyorum?

Hem okul hem iş var akşam 5ten sonra gitmek istiyorum ama kolumu kaldırcak halim olmuyor. Bunun bir çözümü var mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli uyu gün icinde suyunu fazla ic

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk zamanlar zorlanırsın sonra koşarak gidersin. ben de senin gibiydim artık spordan çıkınca enerji dolu oluyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir arkadaş edin. Onunla daha teşvik edici olur. Ben tatil dönüşü bu şekilde başlayacağım:) bir arkadaş bulma kısmı kaldi😀 Avrupa yakasindayssn gel 😥😀😀

0|0
    0|0
  • var creatin diye bir ürün var zararı asla yok uzun süredir kullanıyorum spordan 20 dakika önce içsen yeterli olacaktır spor esnasında ve spordan sonra yorgunluğu pek hissetmeyeceksin ama heemn etki görmeyebilirsin 1 haftalık bir süreçten sonra anlarsın ve ayrıca creatini vücut üretiyor sende dısarıdan alarak yarddımcı oluyorsun artmasına bu salgnın ne işe yarıyor dersen antreman sırasında patlayıcı güç sağlıyor ve dayanıkılığını arttırıyor ayrıca parmaton vs vitamin kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • tabikide var kuvvetini artırıcak besinler yersen gucun kuvvetin yerinde olur bence bu hayat akşından dolayı degilde iyi beslenemiyosundur o yüzden güçsüz kalıyorsun

0|0
    0|0
  • Bizde öyleyiz ama gidiyoruz yani yoksa gidenler olarak yatımız katımız Yok

1|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum birde yazılıp gitmemek var

• 2ay

50 TL bir aylık salon parası veriyorum sigara içen bir adamın bir aylık sigara parası yani öyle ahım şahım vuv dedirten yerlere gitmene gerek yok en fazla aletler biraz daha eski olur

• Baslarsaniz devami gelir yorgun olsaniz bile 5 dakika yurumeye baslayinca vucudunuz direnci yukseltiyor

0|0
    0|0
  • Ben kaldırıyorum.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...