Tuttuğunuz takımın lisanslı ürünlerini alır mısınız ?

takımınızın lisanslı ürünlerinden alır mısınız alıyosanızşu anpeki elinizde ne gibi lisanslı ürünler var ? ..

• Forma
    75% (18)55% (12)65% (30)Oy Ver
  • Atkı-Eldiven-Şapka
    8% (2)5% (1)7% (3)Oy Ver
  • Eşofman Takımı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çakmak
    4% (1)5% (1)4% (2)Oy Ver
  • Forma atkı şapka ¦ ¦ ¦ BeşikTaşk ;) ¦ ¦ ¦
    13% (3)35% (8)24% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
35|48

En İyi Kız Görüşü

• almam..

gerçi doğru düzgün takım tutmuyorum da takımlara milyonlarca dolarlık sponsorluk yapan şirketler var

fakir bir insana yardım yaparsın takımına yapacağına,belki abartı bir düşünce ama.

0|2
    0|0
    • yok yaw abartı deıl haklısın evet ıste bızımkıde ıs o dedıgınde doğru tabı

Kızlar Ne Diyor 34

Erkekler Ne Diyor 48

• Arkadaş... Kusura bakmayın da... Salaksınız ne diyeyim. 3 kuruşluk ürüne "lisans" yamayıp 10 kat fiyat çekiyorlar. Sizin bu futbol takıntınız yüzünden sadece paralarınız değil, ülkenizde elden gidiyor.

Reyhanlıda kan sel gibi aktı, her yer kıpkırmızı oldu. FB, GS derbisi konuşuluyor.

Yahu klüpler sizin gibi arkadaşlar sayesinde akıl almaz paralar kazanıyorlar. Maç yayın hakları, sattığı bilet paraları... 2 topa vuran adam ayda sizin hayatınız boyunca kazanabileceğiniz rakamlardan çok daha fazla para kazanıyor. Siz hala lisanslı ürün falan alma peşindeyseniz... Ne diyeyim... Hayattaki tek başarınız tuttuğunuz takımın attığı goller gibi geliyor bana. Yazık ya.

0|0
    0|0
  • Forma, atkı-şal, bira bardağı, kadıköy hatırası, college mont ayrıca kuzenlere bilimum hediye.

Lisanslı ürün artık çok büyük gelir ve takımına gönül verenden öte, başarı bekleyen her taraftarın görevidir diye düşünüyorum. Lİsanslı ürün alın. En azından GALATASARAYlılar.Lütfen, rica edicem.

2|0
    0|0

• Sempati duyulan takıma katkı sağlamak güzeldir ama son yıllarda klüp yöneticilerinin dengesiz transferleri ile bu paralar boşa harcanıyor. Bundan dolayı almam , aldırmam !

Parayı veren taraftar , coplanan taraftar , bıçaklanan taraftar , maça giderken karşı takım taraftarından dayak yiyen yine taraftar ve böyle bir ortamda olması gereken fiyatın iki katını vererek lisans lı ürün alıcam öylemi ? Hadi canım sende...

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ımın lisanslı tüm ürünlerini almaya çalışırım. İhtiyacım olsun veya olmasın...

1|0
    0|0
  • E'ye ek olarak: Beşiktaşk saati'De var

Geçen gün kırmızı formadan almaya gittim Kayserideki kartal yuvası kapanmış adidas'Ta nike'De falan satılıyo mu beşiktaş forması bılıyon mu?

@Soran

0|0
    0|0
  • Her sene bir maaşımı gömerim.

Adettir, biz böyle gördük.

1|0
    0|0
  • Almam.

0|0
    0|0
  • E şıkkının Fenerbahçe olanı :D

1|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım .evimde lisanslı nevresim takımı,2 lisanslı adet bileklik,2000 ve 2001 sezonundan itibaren 13 adet lisanslı forma,1 adet lisanslı atkı,eldiven,bere seti, lisanslı kupa,bir tane kol saati var,bir adet te lisanslı fularım var. :D

0|0
    0|0
  • Her sezon 1 adet forma alırım ama gercekten 120 lira cok para.

Yani piyasada bire-bir aynısı olan cakmaları var ve 25-30 lira.

Bence Orjinal Formaların fiyatı 70-75 liraya kadar düsmeli.Böylece daha cok forma satılır ve bir anlamda korsan formalarında önüne gecilmis olunur.

0|0
    0|0
  • Genelde almıyorum.. Feneriumdan en son aldığım şey bir bileklik, anahtarlık ve yengeme doğum günü hediyesi olarak bir t-shirt..

1|0
    0|0
  • Sadece forma ve atkı alırım. Başka bir şey almam.

0|0
    0|0
  • forma, atkı, t-shirt, gömlek, anahtarlık vs bir çok şey aldım ve alıyorum.

0|0
    0|0
  • Bulsak da alsak keşke. Hiçbir yerde yok malesef

0|0
    0|0
  • alıyoruz da almasına aldığımız üründe çakma olabilir...burası kaçakçılığın merkezi bazen burası çakma bir yer mi diye düşünüyorum iran sınırına 50km falan...herşeyin çakması var...bazıları gerçek fiyetına ...

0|0
    0|0
  • takım tutmamki :D

0|0
    0|0
  • A: Forma

0|0
    1|0
  • Daha Cumartesi günü Fenerium'dan şapka ve terlik aldım

1|0
    0|0
  • Mikimde olmaz :)

0|0
    0|0
  • t-shirt ve forma

0|0
    0|0
  • Alırım yorgan yatak,çarçaf,atkı,forma herşeyi alırım Feneriumdan.Çok da kaliteli ama piyasaya göre biraz pahalı.

0|0
    0|0
  • Herseyi lisansli alirim. Biz seyirci degil, taraftariz. Faceden twitterdan takim tutanlardan olmadik. Hayatinda tuttugu takimin stadini gormemis sozumona taraftarlardan degiliz. Kupalarina degil, armana asigiz Eskisehirsporum :)

0|0
    0|0
  • takım tutuyor olsaydım da almazdım. para kolay kazanılmıyor.

bağış yapacaksanız daha insanca yerlere yapın. milyonluk transfer yapmayıversinler.

0|0
    0|0
  • Enayi gibi gidip alanın zaten kafadan problemli derim:D şu devirde bu insanlar yüzüne takım tutmak bile dogru degil ki lisansını alcakmışım peh:D

0|0
    0|0
  • çakmak çakma sannettim o yüzden o şıkkı seçtim pişmanım :/

0|0
    0|0
  • sadece izlerim tutarım oda zevkıne ama para harcamam cunku bana zevkten baska faydası yok bende nıye paramı harcayım ondan baska bu dunyada paranın harcanacagı cok yerler var bana göre

0|0
    0|0
  • görürsem ve hoşuma giderse alırım

0|0
    0|0
  • Deli gibi hemde.

1|0
    0|0
  • alirimmm beşiktaşinn hastasiyimmmmmm fedaaa olsunn onaa butun paralarımmmmm

0|0
    0|0
  • tişört,şort,ve eşofman var.Yastığı var bilelkliği var ama bir forması yok :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18
Yükleniyor...