Sevgiliniz hasta diye ayrılır mıydınız?

Arkadaşlar, ben hastayım diye sevgilim o günden beri ne arıyor nede soruyor . astım hastasıyım kriz geçirdim, o günden beri aramıyor.bu yüzden insan ayrılır mı ?bu kadar basit mi

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Benim sevgilim ağır bir hastalık geçirdi ve bu yüzden benden ayrıldı. Tam 1 yıl 2 ay geçti. Hala onun peşindeyim, hala onu seviyorum. Hasta diye onu terketmek şöyle dursun, isterse onunla ben de hasta olabilirim.

1|0
    0|0
    • :( 9 yılıma acıyorum megersem hiç tanıyamamış,o kötü günlerimde yanımda yoktu arasa bile konuşmayı düşünmüyorum

• Yazıklar olsun ne diyelim :) Ben sevdiceğimi sırtımda taşırdım da, işte :)

• o zman allah gönlüne göre versin :)evet YAZIKLAR OLSUN ona verdiğim ZAMANIMA emeğime

Erkekler Ne Diyor 19

• Ne karaktersiz adammış... pardon adam dedim özür dilerim.

1|0
    0|0
    • yok özür dileyecek bir şey yok ,canım acıyor ama yüzleştim sonunda en kötü günümde yanımda yoktu

• Tabiki hayır.

1|0
    0|0
  • Aslına bakarsan arkadaşının bunu yapması çok kötü bir durum, destek olması gerekirken birde o takıyor çölmeyi... diyede düşünüyorsundur, belki bir bildiği vardır, onuda dinlemek gerekirdi, ama olay senin anlattığın gibi ise sırf rahatsızlıktan dolayı bunu yaptı ise, çok üzücü bir durum, denilecek tek bir söz var oda, Allah sana bir an önce sağlık şifa versin, dim dik ayağa kalk , yüzüne bak, '' DUALARINLA YAŞAMADIMKİ AYRILIĞIN İLE ÖLEYİM '' DEMEK İÇİN BİR AN ÖNCE İĞLEŞMEYE ÇALIŞ... sevgilin hakkında bir şey demek istemiyorum, zaten bunu yapabilen bir insana ne desek ne yapsakta anlayamacağı için, ona laf etmeye tenezzül dahi edilmez, Allah sana şifa versin...

0|0
    0|0
  • böylelikle onu tanımış oldun. ilerde kalbini kıracağına şimdi ne mal olduğunu gördüğün için yol yakınken kurtuldun. bunun için mutlu olmalısın.

1|0
    0|0
    • içim yanıyor :(

• valla sevgili kardeşim o zaman bu adamı unutmaktan başka çare yok. bu kadar bile insanlık göstermemişse, bir arayıp halini bile sormamışsa ondan hayır gelmez. biliyorum böyle bir sebepten sana bunu yapması çok acı ama yol yakınken gerçek yüzünü görmüş olman da bir o kadar hayırlı bence. bir erkek sevdiğine o kadar destek olamayacaksa gitsin zaten. umarım hakettiğin değeri verecek, iyi kötü her gününde yanında olacak birini bulup çok mutlu olursun.

• çook teşekkür ederim arkdaşım,hayırlısı başka çarem de yok.zaten bu saatten sonra arasa bile :(

HERŞEY BİTMİŞTİR

• kötü günlerinde insanları seçersin.ağa takılanlar ve geçenler...

1|0
    0|0
  • sevgilim diyip durma bari...seni hiç sevmemiş ki..:(

1|0
    0|0
    • evet bunu farkettim en kötü zamanımda yoktu :(

ne acı ama gerçek

• yani ama olsun hiç olmazsa çok geç olmadan tanımış oldun ..:) bu arada geçmiş olsun ..

• teşekkr ederim.evet en azından çok geç olmadan tanımış oldum

• Bırakmazdım aksine yanında olurdum.

1|0
    0|0
  • Ayrıldığı iyi olmuş karaktersiz bir insanla daha fazla zaman geçirmemiş oldun.

1|0
    0|0
  • vay öküz vay böylesini sallandıracan meydanda

1|0
    0|0
  • Yanlıs anlama ama senden boyle bir knu yuzunden ayrilan ,hic doğmamis ,hayati bilmeyen biri ,onu kimse sevmemis o da korkup gitmis ama yazik ..sevseydi brakmazdi .ve ben boyle bisey yaşasam sevdiğimi yaşatirim ben ölürüm

0|0
    0|0
  • yav hastalıkta yanında olmayan birisi için niye zihnini yoruyorsun boşver sen daha iyilerine layiksin

0|0
    0|0
    • güçlüyüm,arkdaşım en kötü günümde yanımda olmadı varsın olmasın ayaktayım hastayım diye kaçan birinden ne fayda gelir nede gelecek,gözüm açıldı artık bu yeter bana

• Ne ayrılması tedavi ederim.Hele ki astım ise.Çaresini biliyorum çünkü.

0|0
    0|0
  • öyle bir şekilde ayrılanın ben varya... Cümlenin sonuna istediğinizi koyabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • haklısın 9 ay :( emek..

bu kadar basit mi herşey.hastalandıgım günden beri ne aradı ne sordu bu kız öldümü kaldı mı

ne düşündü bilmiyorum,çünkü ilk defa bu kadar şiddetli geçirdim belki ilerde böyle hastalıklı bir kızla uğraşmak istedi,kimbilir belki haklıydı

• Birazda hata sende kardeşim insanları iyi tanımak lazım kimin ne olacağı ne çıkacağı belli olmaz.

• biz destek olduk da ne oldu ...epilepsi hastasıydı 4 senemi verdim ömrüm gitti...insan nankördür...boşver brırak gitsin..

0|0
    0|0
  • Ayrılırmıyım

lan ona ilaç olurum resmen kıyamam

ALLAH korusun ben hasta diye sevdiğimden ayrılacam sonra sokakta ben erkeğim delikanlıyım diye gezecem

sçayım öyle delikanlıların paçasına

0|0
    0|0
  • iyi günde herkez yanında olur önemli olan kötü günde yanında olabilmek demekki onun için basitmiş

1|0
    0|0
  • onu yapan kişinin şerefinden şüphe ederim

0|0
    0|0
  • Bunu sevgiline bence sor ve oturup konuşmaya çalışın...

0|0
    0|0
  • sevmemişki ayrılsın adam böyle admlarda ne blyosnz ark adamlar sizi takmıyo bile..

0|0
    0|0
    • bende takmıcam merak etme,beni en zor zamanımda yalnız bıraktı,ölümden döndüm ama o yanımda yoktu

• next e bastık gari ;)

• :)

Kızlar Ne Diyor 11

• açık konuşayım mı bacım? senin o sevgilin tam bir or... evladıymış. yazık günah sana yaa insanın iki eli kanda olsa arar sevdiğini merak eder. bide astım yani.

1|0
    0|0
    • yani düşün kaç hafta oldu o olaydan sonra ne aradı ne sordu ne oldun iyileştin mi diye sormadı bile,ayrıldık bile demedi bunu bile çok gördü,zaten nasıl desin ki sen hastasın seninle uğraşamam diyemezdiki.ama canım çok acıyor bu kadar herşey basit mi hiç mi merak etmiyor bu kız öldü mü kaldı mı diye

• üzülmekte haklısın. seviyorsun belli ki.

• seviyorum elimde değil,ama kızgınlığımda bir o kadar fazla arasa konuşmak dahi istemiyorum o kadar nefret sardı

• niye ayrılayım ya o gitmek için bahane arıyomuş

1|0
    0|0
  • insan değilmis o ya. Onunda başina geldıgınde terkedılecektır o zaman anlar seni

1|0
    0|0
    • alahından bulsun

• aynen düşünmeye değmez bu insanları bırak kötü ruhlarında boğulsunlar.

• hak,ikaten diyorum birleşip dövelimmi bu çocuğu özellikle erkekler bir el atın yaaaa

1|0
    0|0
    • allahından bulsun,hastalıgım bulaşırdı belki ona :(off bilmiyorum böyle olmamalıydı,tanıyamamışım meğer

• kardeim takma kafana bir gün oda bulur b,i hastalık boş geç

• oha aa yaaa sevgilin tam dayaklıkmış geçmiş olsun bu arada

1|0
    0|0
    • teşekkr ederim,iyiyim şimdi evet tam dayaklık ama böyle bir son beklemiyordum.oysa ne güzel başlıyor herşey hiç bitmicek gibi ama olmuyor iste

• birleşek dövek yaaa insanmı bu ... töbe töbe

• ben artık insan demiyorum,belki kimbilir bahane yaptı

• karaktersizin teki ve sana değer vermiyo ayrıl bence

1|0
    0|0
    • benim ayrılmama gerek kalmadı,kendisi benden kaçtı zaten sanki bulaşıcı bir haslagım var gibi

yaa arkadaşım hayat böyle

• oha diyorum ya

allah korusun sende daha büyük hastalık çıksa ülkeyi terkedicek nerdeyse karaktersiz

0|0
    0|0
  • ayyy o insand eil allaha havele t böyle insanlar diyecek birlafım yok gerceks even bıotakmaz allah gonlune göre versin canım

0|0
    0|0
  • Vay ibine..

0|0
    0|0
  • Yaziklar olsun! Sevse mumkunu yok birakmazdi. Kendisi hic mi hasta olmiyacak.

0|0
    0|0
  • bidaha görürsen o kişiyi karaktersiz bir şerefsiz olduğunu iletiver canım tüü yüzüne onun

0|0
    0|0
Yükleniyor...