"Kaldıranlardan" mısınız?

Ne bileyim hoşunuza gitmeyen bir şeyi "Kaldırır mısınız?" yoksa "kaldıramayıp" tepkinizi koyar mısınız? Bir de İsviçreli bilimadamlarının yaptığı son araştırmaya göre "Kırmızı" giymiş insanlar daha sabırsız diyorlar. Sizce doğru mudur ki ?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi adama diyorlar ki ne kadar gol atarsan seneye takımda kalırsın.. Herif doluyada boşada vuruyor.. Çünkü beyin bedava..

Yada bakıyor balonu koymuşlar hayalleri gerçek olmuş.. lan diyor sanal kolluk gücü olduk bor mu bu.. Gıdı şişirmeler bir cakalar mk..

İlla ki lanet olası federaller mi dememiz lazım sdhjkjsfd

2|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tepkimi koyarım ya da umursamam..

Duruma göre değişir.

0|0
    0|0
  • Kırmızı giyenler sabırsız olabilir, çünki kırmızı Koç burcunun simgesidir.Koç burcu da sabırsızlığı ve aceleciliği ile tanınır.

0|1
    0|0
  • duruma göre dğişir :/ çoğu zaman kaldıramam

0|0
    0|0
  • Kaldıramam.

0|0
    0|0
  • Kaldırırım ben...

0|1
    0|0
  • degisir

0|0
    0|0
  • Kırmızı giyerim sabırsızım bu İsviçreli bilim adamları ne zeki yahu :/

Neyse genelde umursamam

0|0
    0|0
  • ben beyaz severim. sence nasıl bir karakterdeyim?

0|0
    0|0
  • ben kaldiriyorum. kaldirmaya mecburum diyip kaldiriyorum. mesela is yerimden nefret ediyorum orda bir kiz beni sürekli azarliyor ediyor bende hicbirsey demiyorum stajim bitsin sonra agzina etmesini bilirim onun ama sabrediyorum salliyorum gidiyorum :) ya da sinirlendigim arkadaslar var onlarida cekiyorum yani amaaaaaa sallaaa gitsin diyorum takmiyorum hic ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• BU mecrada kaldırmaya gelmiyo...her iki türlü asdasdsad hatta 3...bi de tempra slx durumu lastik gibi dil kardeşim, ben napayım.

0|2
    0|0
  • mahşer yakındır eyvahlar olsun, topal bulduğunu kör tuttuğunu kaldırıyor :(((

0|3
    0|0
  • isim ver isim

0|1
    0|0
  • elimi sürmeden kaldırma özelliğim var

0|0
    0|0
  • çizgi film karakterimiyiz ki her gün aynı renk giyelim. bir gün kırmızı öbür gün mavi... canımız o gün ne isterse o renk giyiyoruz. böyle bir araştırma olur mu?

0|0
    0|0
  • bende bel fıtıgı var

0|0
    0|0
  • Burada adam bana yardiriyor, gene kaldirmiyor(d)um. Tam bir adalet timsaliyim ya!

0|2
    1|1
Yükleniyor...