Lisansımı oynadıgım kulupten alamıyorum hayatım biticek?

gecen sezon oynadıgım kulupten lisansımı alamıyorum bu sezon için yeni bir kuluple anlastım fakat lisansımı alamıyorum lisansımı vermemlerinin sebebi ise sadece ibnelik sadece bu iki kulup arasındaki ilişkiler yüzünden daha doğrusu oynadıgım kulupbun baskanının egosu yüzünden benim hayatım biticek her yolu denedim çok kötü durumdayım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben profesynel basketbol oynamıştm. Lisansın kaç yaşına kadar devam ediyor. Bende 22ye kadardı şu an bitti galiba. Bonservis falan da ödeyemezler gideceğn takım küçük bir klüpse. Resmen i. nelik yapmışlar. Maaş falan alıyormusun takımdan.

0|1
    0|0
    • 2ay

Pro oynuyorum alıyorum evet benim kendi fiyatımdan çok çok yukarıda bir bonservis istiyor sadece ibnelik olsun diye vermiyor lisansı onlar yüzünden olan bana oluyor

• 2ay

galiba bir bölgesel lig (3. lig) takımındasın. Valla başka kulüplerde bu tarz sorunlar yaşayan arkadaşlarım oldu. Çözümü yok diyebiliyorm. Konuşarak çözülür yani bu problem. Baktın göndermiyorlar. Kendi takımında kalacaksın 1 yıl daha. Ama kariyerini bitirme derim. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı de. Ama yaşın ilerliyor kariyerin için de kritik nokta. Seni transfer etmek isteyen kulüple konuş durum anlat seneye almaları için anlaş en azından. ya da başka bir kulüp çıkar karşına belli olmaz. Kader kısmet.

• 2ay

hukuki bir çözümü yok çünkü sözleşme var diye biliyorum ben. İstemezse bırakmaz antrenörün.

Kızlar Ne Diyor 2

• vayoçlar vayyyyy

0|1
    0|0
  • Hayatının sonumu? Ne kulübü bu spor falanmı
    Çok önemliyse hukuki yollara başvurursun. Yinede canını sıkma hayatının hepsini kapsıyo gibi düşünme yani

0|1
    0|0
    • 2ay

Hukuki yollarla çözemem yaş gereği 22 yaşına kadar o kulubun oyuncusuyum oyuzden hiçbir yaptırım olmaz hukuki sonucta evet hepsini kapsıyor ben burdan para kazanıyorum hayatımı buna göre çizdim hedeflerimi basketbol belirledim

Erkekler Ne Diyor 4

• Babanla birlikte git hangi kulüpte otnuyodun nereye geçiyorsun

0|1
    0|0
  • O takımda devam et nolucak

0|1
    0|0
  • Vermezlwr sen o kulubun tocususun niye versin adam lisansini

0|1
    0|0
  • 1 yıl lisansını yenileme sonra alabilirsin ama 1 yılı boş geçirmen gerekecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...